Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
AlsancakTayfa demiş ki:
Yarın bios gecesi çoşturun bizi arkadaşlar :zipla hoplayalaım zıplayalım.
Duyduğuma göre Alive ile birlikte Bodrumda aynı otelde sahne alıcakmışsınız. Çok sevindim onlarda sizlerde işini iyi yapan aynı zamanda çok mütevazi insanlarsınız. Tebrik ederim iyiki varsınız. Buarada ortak haraket etmeniz örnek olsun diğer gruplara yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyo bakıyorum :alkıs :alkıs

Önümüzdeki haftadan itibaren kardeş grup Alive ile birlikte Bodrum Sea Garden da sahne alıcaz arkadaşlar.Bodruma yolunuz düşerse bekleriz. İki grubun da yaz programı şöyle:

WANTED:Çarşamba-Bios,
Perşembe,Cuma,Cumartesi-Bodrum Sea Garden

ALIVE: Cuma,Cumartesi- Bios
Pazartesi,Salı,Çarşamba- Bodrum Sea Garden

nonsleeper demiş ki:
evren baba "ain't no sun shine" daki klavye tonun şahane, daha iyi olamaz, zaten gruptaki herkesi teker teker tebrik ediyorum, her geçen gün albüm kalitesine yaklaşıyor yaptığınız iş, çağıl ablanında sesi zaten aşmış gidiyor, en büyük hayranlarınızdanım, görüşürüz, repertuara uymaz ama bi tane björk coverı pek güzel olurdu :)

övgülerin için çok teşekkürler yiğit :D

Bu gece Orçunla çaldık burdan teşekkür etmek istiyorum. Gene harikaydı eğlendik gene baya bi sahnede. song2 bile çaldık ben bile inanamadım bi 10 sene daha çalmayız artık o parçayı Smile
Pazartesi Bodrum yolcusu olan Wanteda iyi yolculuklar dilerim. Erdinçe selam söyleyin arkadaşlar :D :D :LOL:

WANTED ın yaz programı şöyle arkadaşlar:

Çarşamba: Bios
Perşembe, Cuma, Cumartesi: Bodrum Sea Garden.

Bu haftalık Pazartesi ve Salı gecesi de Bodrum Sea Garden dayız.

Evet evet Wanted'dı adı evet!!!

(Adını unutabilrsiniz ama tadını asla :roll: )

Alive'ın başlığında söylemiştim, bir ara Alive için gittik Bios'a başka grup vardı diye. İşte Wanted o :)

Gerçekten çok eğlenceli bir grup, müzikal açıdna da yeterli.. Ellerinize sağlık, kısa zamanda sizin için de Alive için de ayrı ayrı gelicem Bios'a :)

evren bodrum işinin olmasına çok sevindim, gözünüz aydın! stajdan fırsat buldukça ordayız umarım ;) yolunuz açık olsun arkadaşlar!..

ortacalılar olarak gelmek istiyoruz,bakalım toplanıp gelicez inşallah bodruma..
ama grand cherokee istiyoruz kardeşim,madem eşşeğin aklına karpuz kabuğunu sokuyosunuz,çalcaksınız o zaman:)

Güzel bir cumartesi günü ama Wanted yok.Cumartesi alışkanlığımı tamamen değiştirdiniz be abicim.Kendime oyalanacak bişiler bulup çarşamba günkü bios programınızı beklemek zorundayım.Bodrum da çok uzak yaw :(
Orçun arabanı izmirde unutmuşsun.he he.ama çekmemişler merak etme,lastikler de sağlam :LOL:

WANTEDsız günler...

İki parçayı da çok guzel çalıp söylemişsiniz.Yeni parçaları da dört gözle bekliyorum.Bu arada ilk bodrum haftası nasıldı :?: hoşçakalın...

merhabalar :)
çok güzel bir bodrum haftası geçirdik gerçekten bol bol dinlendik
huzur bulduk sınavların bitmesiyle beraber umuyorum gerçek huzura sonunda ericez :D
herkesi bekliyoruz bodruma da
ama çarşambaları hala Bios var yaw
gelin hep beraber eğlenelim
bu hafta çok güzel yeni parçalarımız var :!: :!:

Re: WANTEDsız günler...

ihavenonation demiş ki:
İki parçayı da çok guzel çalıp söylemişsiniz.Yeni parçaları da dört gözle bekliyorum.Bu arada ilk bodrum haftası nasıldı :?: hoşçakalın...
Bodrum'un ilk haftası gayet güzel geçti, yolu düşen herkesi Bodrum Sea Garden'a bekliyoruz.
Bu sırada Bios' taki canlı performansımız sırasında kaydedilen "Venüs" ü dinlemek isteyenler aşağıdaki linki tıklayabilirler.

http://rapidshare.de/files/22862095/VENUS_LIVE_IN_B_OS_FROM_WANTED.MP3.html

iyi bi grup bence......izmire hayatımda ilk kez gelip direk bios barı bulabildim:)...ama cuma günüydü..keşke çarşamba olsaymış...neyse bi dahaki sefere..başarılar...

forumdan indirdiğim kadarıyla tanıyorum sizi.. aslında çok da rastlantısal oldu denebilir (bilen bilir hehe).. yalnız bu müziği istanbul'da da istiyorum ben, ne yapıcaz? gelseniz mi acaba?:) başarılarınızın devamını diliyorum. görüşmek üzere.

wanted.. iyiymiş :p

telecaster ve reservoirdog a yorumları için teşekkür ederiz :) bu gece yeni yaptığımız 3 cover ı Bios' ta seslendiricez.

1-Fame/Its Raining Man
2-That's The Way I Like It
3-Freed From Desire

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri