Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
wantedvocal demiş ki:
funky_marla demiş ki:
önceden biri bana britney çalıyo bi grup deseydi baya yadırgardım heralde,ama dinleyince ööle olmadı,demekki önyargılı olmamak lazımmış.başarılarınız devamını dilerim...

britney konusunda böyle düşünen çok kişi var aslında ama senin de söylediğin gibi biraz daha geniş bakmak gerekiyor. çünkü yaptığımız şey "cover" ve sonuçta bir şekilde bizi yansıtan, bizim yorumladığımız bir şey olarak ortaya çıkıyor. :)

ya haklısın...demekki o britneyin sesini ve tipini görmiince,okadarda negatif olmuomuş :D ,zaten başka bi şarkı gibiydi yorumunuzla,buda coverin gücü yani,sizin coverınız kalitesi ;) ya aslında bizde hem farklı olun diyoruz hemde yeni yapılanları yadırgıyoruz, bi ikilem içinde. gerçi ben yadırgamadım şaşırdım da genel olarak konuşuorum..bu arada skini acayip merak ediyorum,öldürüyo o şarkı beni zaten...ah ah!eminim süper olmuştur.iyi çalışmalar

evet geldik 1 aylık maratonun sonuna geldik 1 ay boyunca birlikte şarkılar ekledik şarkılar en güzelinden çalındı , eğlenildi , deliler gibi içildi ama maalesef yine sizden ayrılmak zorunda kalıyorum.. :( biliyosunuz ki grupta hiçbirinizi birbirinizden ayırmadan hepinizi ayrı seviyorum. 6 ınızda benim için çok önemlisiniz çok uzun zamandır nerelerden nerelere geldik beraber ama bundan sora eminim ki bu grubun ne olursa olsun sırtı yere gelmicek. kimsenin denemediği şarkıları bu grup denicek en süperinden çalıcak yine herkes hayran olucak.. belki 6-7 ay görüşemicez belki görüntü olarak sizin yanınızda olamıcam ama şunu bilin ki siz sahnedeyken ben kenarda bi yerde her zaman içen menajer olarak sizi izliyor olucam.. hepinizi çok seviyorum en kısa zamanda görüşmek üzere.... Menejeriniz her zaman sizinle...

Arkadaşlar selamlar...Cumartesi günü Kerem'le bir ara ugramistik selam vermeye.Ayni aksam biz de karsida caldigimizdan dinleyemedik ama soundcheck'te 5 saniyede bile sound'un guzelligi aninda anlasiliyordu yani.Sahsen tanimiyordum,dinleme firsati da bulamadim ama en kisa zamanda gelecegim.Sabirsizlaniyorum.Kolay gelsin,calismalarinizda basarilar arkadaşlar.Görüşmek üzere...

wanted için çocuğumu keserimm....... yok böyle bi grup... grup elemanlarına selamlar.. tabi usta parmak evren baba ve harika kız çağıl' a ayrıca selamlarr :) michael jackson yorumlarınızın harika olduğunu da söylemeden geçmiyim ;)

WANALIVE yine tam gaz dağıttı cumartesi günü :):):) Hadi bakalım kolay gelsin babalar ve Çağıl. (Çağıla babalar dersem komik olur:):):):):))

onuratess demiş ki:
wanted için çocuğumu keserimm....... yok böyle bi grup... grup elemanlarına selamlar.. tabi usta parmak evren baba ve harika kız çağıl' a ayrıca selamlarr :) michael jackson yorumlarınızın harika olduğunu da söylemeden geçmiyim ;)

eywallah teşekkürler onur. seni bu forumda görmek ne güzel. ilk msjı da bize atmışsın sağolasın :) yine bios a bekliyoruz seni :)

orhun_7 demiş ki:
evet geldik 1 aylık maratonun sonuna geldik 1 ay boyunca birlikte şarkılar ekledik şarkılar en güzelinden çalındı , eğlenildi , deliler gibi içildi ama maalesef yine sizden ayrılmak zorunda kalıyorum.. :( biliyosunuz ki grupta hiçbirinizi birbirinizden ayırmadan hepinizi ayrı seviyorum. 6 ınızda benim için çok önemlisiniz çok uzun zamandır nerelerden nerelere geldik beraber ama bundan sora eminim ki bu grubun ne olursa olsun sırtı yere gelmicek. kimsenin denemediği şarkıları bu grup denicek en süperinden çalıcak yine herkes hayran olucak.. belki 6-7 ay görüşemicez belki görüntü olarak sizin yanınızda olamıcam ama şunu bilin ki siz sahnedeyken ben kenarda bi yerde her zaman içen menajer olarak sizi izliyor olucam.. hepinizi çok seviyorum en kısa zamanda görüşmek üzere.... Menejeriniz her zaman sizinle...

orhun her zaman kalbimizdesin :p

WANTED IN BU HAFTAKİ SÜRPRİZLERİ:

1.Anastacia - Left outside alone
2.Christina aguilera - Fighter
3.Queen - You don't fool me

Wanted Cuma,cumartesi biosta mutlaka izleyin..

Oy Oy soundu mükemmel bir grup daha hatta oda biosta Alive gibi. Aman ne güzel. Bornova gruplarından sonra ilaç gibi geliyosunuz müzisyenliği tattırıyosunuz. Teşekkürler

faithfulness neydi yaaa...of of bütün kanım çekildi canlı dinlerken!çağıl süper sölemişsin,yani sound falan,grup,herşey süperdi.bu arada duyuruldumu bilmiorum,artık çarşamba ve cumartesi çıkıosunuz sanırım :)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri