Emre Aydın

Yeniuye demiş ki:
hot_korn abi boşuna uğraşma bunların eleştiriye falan karşı bu müzikle yakından uzaktan alakası olmayan tipler boşveeer dinleyin gençşzler harika manyjak süper telafuzş şsözsler şarkı müzjik yüürrüüü beeaaa!!! ehhhehehe

Sen ne eleştiri yaptında seni takmadı bunlar. Eğer saçmalamayla eleştiriyi karıştırırsan kendi kendine yazarsın. Gelipte adamın telafuzzunın bilerek yapıldığını sölylüyorsun bende sana al bunu dinle diyorum cevabın olmuyor sonra weleştiri kaldırmıyorlar diyorsun aslında sen ne yapmaya çalıştığını bilmiyorsun. Bencede eleştiri diye nitelendirdiğin şeyi burda yapma

nuwanda demiş ki:
Yeniuye demiş ki:
hot_korn abi boşuna uğraşma bunların eleştiriye falan karşı bu müzikle yakından uzaktan alakası olmayan tipler boşveeer dinleyin gençşzler harika manyjak süper telafuzş şsözsler şarkı müzjik yüürrüüü beeaaa!!! ehhhehehe

Sen ne eleştiri yaptında seni takmadı bunlar. Eğer saçmalamayla eleştiriyi karıştırırsan kendi kendine yazarsın. Gelipte adamın telafuzzunın bilerek yapıldığını sölylüyorsun bende sana al bunu dinle diyorum cevabın olmuyor sonra weleştiri kaldırmıyorlar diyorsun aslında sen ne yapmaya çalıştığını bilmiyorsun. Bencede eleştiri diye nitelendirdiğin şeyi burda yapma
birak ya muhatp alma,bizz muzkten annamiyozzz,emre aydin bolumndekiler annamio,,,,,sen bidaa bu taraafa girme,muzkten anlayanlarla muhatp ol,,,

zapin demiş ki:
emre aydın ın röportajında emre diyor ki
_dagıldık.elemanımızdan biri vazgeçti.ünlü olmaktan korkmuş(çok güzel sallarım).
ama bunun gibi bişiler.emre aydın ın yazdıgı ayrılık sonrası duygular mükemmel.klipteki kızı babam tanıdı ben tanıyamadım.hala ismini bilmiyorum.bu kız sabah sekerlerinden miydi?

neyse.klip çok iyi.sözler mükemmel.yürü be emre kim tutar seni,kesseler acımaz valla.

izmire gelsin.ne zamn gelcek?ooze a gelsin.sonra dungeon sonra beri sonra blues sonra beri blues sonra felix sonra 33 sonra izmirin tepesinde bir daga çıksın ordan söylesin sonra da daha yukarı...en son allah katı!ehüehü he!
ya bu kdr hakkaten doggggru bisi yasmisssin,KESSELER ACIMAZZZZ

5 te5 te gördüm bugun ilk defa bukadar ayrıntılı bir röp. seyrettim... valla helal olsun derdini çok güzel anlatıyor çok sıcak güleryüzlü sanki böyle biraz utangaç bayıldım açıkçası... ve dedim kendime evet doğru kişiyi dinliyorum :D

zapin demiş ki:
emre aydın ın röportajında emre diyor ki
_dagıldık.elemanımızdan biri vazgeçti.ünlü olmaktan korkmuş(çok güzel sallarım).
ama bunun gibi bişiler.emre aydın ın yazdıgı ayrılık sonrası duygular mükemmel.klipteki kızı babam tanıdı ben tanıyamadım.hala ismini bilmiyorum.bu kız sabah sekerlerinden miydi?

neyse.klip çok iyi.sözler mükemmel.yürü be emre kim tutar seni,kesseler acımaz valla.

izmire gelsin.ne zamn gelcek?ooze a gelsin.sonra dungeon sonra beri sonra blues sonra beri blues sonra felix sonra 33 sonra izmirin tepesinde bir daga çıksın ordan söylesin sonra da daha yukarı...en son allah katı!ehüehü he!

şebnem dönmez o kız :D arkadaşım ben sana yardımcı olayım klipteki kız hakkında daha fazla yorma kendini :D:D:D

başta klibi de şarkıyı da severdim afili yalnızlığın, ama beni millet şebnem dönmez'in ordaki haline benzete benzete soğudum ya, ruh hali benziyo orası ayrı:)

onun dışında albüm başarılı bence, başarılarının devamını dilerim.

Güsel bir kaset olmus
Şarkı sözleri harika
Emre abinin duygular baya karışıkmış :))) bu sözlerin cıkmasım kolay degil :))
Basarılar abicim.Çok sevdik seni

emrenin klibi ve şarkısı çok güzel ama 6. cad. deyken fazla degil tam 2 dinlenebilecek parçası vardı ve biraz dinledikten sonra baymaya başlıyor neden diyecekseniz hemen açıklıyorum bana göre eski grubundaki albümleri iyi degildi size göre i oldugunu düşünelim ama dikkate edin adamı full dinleyince nasıl baydıgını anlayacaksınız emre olarak karşımızda şu anda zaten son klibi kötü demiyorum ama bence kişileri tek parçalarıyla degilde albüm ve bütün olarak degerlendirmeliyiz degerlendirecek olursak da son albümünü tam dinlemedim o yüzden şu anda bi şey diyemiyorum herkese sevgiler

hasanayvenli demiş ki:
yeni teoman hayırlı uğurlu olsun
teoman mi??arkadslar bu addam kliplerinde bile on plana cikmio,teoman dikkat cekmek icin konserlerinde sigara iciyo,muzik tarafindn hic ztn konusmaalim teomnnin sarki soleri anlamsiz ve kess her insann yazabilecei seyler,muzik desek hakaten alaka 00 daha ne diim ki,,,,

teomanla emre arasında nasıl bir benzerlik kurdun anlamadım.ne ses albümlerin soundu açısından ne de kendi tarzı açısından hiçbi benzerlik yok.neye dayanarak bunu dedin merak ettim.

Geri