Emre Aydın

Antibiyotik demiş ki:
teomanla emre arasında nasıl bir benzerlik kurdun anlamadım.ne ses albümlerin soundu açısından ne de kendi tarzı açısından hiçbi benzerlik yok.neye dayanarak bunu dedin merak ettim.
müzikal olarak demedim zaten popülaritesi bakımından düşündüm daha çok
bilmem anlatabildim mi ?

ee popüler olsun herkes dinlesin emre'nin müziğini fena mı?teoman bu işin kaymağını çok yedi varsın biraz da emre daha fazla kitlelerce dinlenilmenin zevkini yaşasın ;)

Olurmu abi mümkünmü müzisyen dediğin aç gezecek sonra üçüncü sınıf studyolardan uyduruk işler sunacak. Günah olur tanınırda 3 kişiye söylemek için yaptı albumu zaten emre

hareket vaktine cover yapmak guzel bir fikir ama bazı sarkılar vardır nasıl cover yaparsanız nasıl arenje ederseniz edin orjinalinin yerini tutamaz. . .

hareket vakti de bence oyle bir şarkı . .

keşke hiç yapmasaymış,zaten bu sarkı daha ne kadar vurucu ve guzel olabilir ki?

Emre'nin yaptığı kadar vurucu ve güzel olabilir. Misal ben bir çok arkadaşımı tanıyorum Umay'dan daha başarılı bulmuştur. Allah aşkına Produktor edasıyla konuşmayalım beğenmemek gayet doğalda yani gelipte kewşke yapılmasaymış demeyin şurda Emre'dede haluk kurosmanda da bunu anlayacak kapasite var ki ortada süper bir işi beğenmemek var o da ayrı mesele.

Antibiyotik demiş ki:
ee popüler olsun herkes dinlesin emre'nin müziğini fena mı?teoman bu işin kaymağını çok yedi varsın biraz da emre daha fazla kitlelerce dinlenilmenin zevkini yaşasın ;)
ya ben zaten kötü bi amaçla sölemedim
tvde nereyi açsam onun röportajına rastlıyorum
hiç alakasız arkadaşlar bana afili yalnızlık dinledinmi falan diyolar
o yüzden böle dedim :)

afilli yalnızlık çok güzel bir şarkı olmuş en yakın zamanda albümünü alıcam...popüler olmasını istemem umarım yeni bir teoman doğmaz...yazık olur...

hasanayvenli demiş ki:
Antibiyotik demiş ki:
ya ben zaten kötü bi amaçla sölemedim
tvde nereyi açsam onun röportajına rastlıyorum
hiç alakasız arkadaşlar bana afili yalnızlık dinledinmi falan diyolar
o yüzden böle dedim :)

işte bu da güzel haber ;)

seborocky demiş ki:
afilli yalnızlık çok güzel bir şarkı olmuş en yakın zamanda albümünü alıcam...popüler olmasını istemem umarım yeni bir teoman doğmaz...yazık olur...

niye istemezsin popüler olmasını? Sürünen sanatçı bizdendir o hayvanca yaşasın ben de evimde müzik dinleyim diyenlerdesin yani ? Dimi. Doğru söylüyorsun pastayı Serdar Ortaçlar yesin biz burda birbirimize girelim.

popülerlik çok kötü değil ama bazen bir insanı kaydırabiliyor.umarım öyle olmaz demek istedi herhalde arkadaş...
avukatlığa başladımda :LOL:
albüm satışları nasıl gidiyo acaba ben nedense bunu şu sıralar merak ettim :roll:

Albüm satışları iyidir inşallah.

Türk insanı benzetme hastasıdır beni de emreaydın a benzettiler. Tabi göz ister kulak ister

40 sayfa bitti bi solukta :D Album bilmiyorum kac sefer dinledim. Ama sevdim :) Aynı dili konusanlar değil aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler demiş hz. Mevlana. hisler tanıdık cok uçtalar ve cok güzel seçilmiş kelimeler var. Emeği gecenlere teşekkürler:)

Geri