Emre Aydın

albüm güsel, ösellikle "belki bi gün özlersin" bomba olmuş, ancak "afilli yalnızlık" da ölşem, şövşem biraz özenti ve komik kaçmış, -s harfi özürlü gibi, biraz aşması lazım...

haklısın hiç dikkat etmemiştim gerçekten -s lerde bir sorun var ama çooook güzel bir sesi var beğenerek dinliyorum. 6. caddeden beri takip ederim kendisini süper şarkıları var. Albümdeki bütün şarkılarını beğendim ama en çok beğendiklerim. [haraket vakti, sen anlarsın, kalan sağlar sesin olsun, kim dokunduysa san ona git...] daha sayardım ama bişey kalmadı zaten :D

eeuheuheuhe, wala ben de 6.caddeden beri takip ediorum, o zaman biraz daha piyasa müziği modundaydı ama bu albüm gercekten ii, -s leri saymassak :LOL: gerçi son zamanlarda da baska patlayan albüm de olmadı... yine de kurbanı bayaı arayanlardanım....

s ler bence bayağ ayrıcalık katıyor nasıl denilir özgünleştiriyor dünkü konserinin çok kalabalık ve güzel olduğunu öğrendiğim şehrime de beklediğim ( ki hiç ummuyorum ) buaralar hergün aralıksız dinlediğim müzisyen

darkwingsoul demiş ki:
ayrıcalıktan ziyade özenti geldi bana... dumanın aşk deil waşk demesine bensio...

Bana hemen emre'nin vokal tarzında birini göster S'leri yuvarlayan dik çıkışlarda hadi gösteremiyorsan ben sana özenti gösterecem. Ayıptır günahtır artık ilkokul çocuğu gibi anlamadığınız kafanızın basmadığı şeye özenti tü kaka demeyin ayıptır. Özentiymiş neye niçin özenti neden böyle birşeye özenilsin aklın mantığın alıyormu ? Neden Allah vergisi ufak bir sorunu özenti olsun ? Senmi çok zekisin bizmi aptalız ? 10052102 tane albüm çıkıyor S'yi Ş gibi söylemek ne zaman tuttuda böyle bir özenti şekli çıksın ! Akıl var mantık var ya... Teomanın neyine benziyor allah aşkına Teoman bir durum anlatıyor olay var emre tema albümü yapıyor, teomanın konuşma tarzından feleğine ses tonuna kadar hiçbirşeyi emreyi anımsatmıyor nedir yani ? Ne ! Ne ! Ne ! Gecenin bu saatinde insanı çıldırtacak seviyede attığın bu anlamsız mesaj nedir ? Emre ne zaman Duman gibi Waşk demiş ? Sor bakayım emre duman'ı ne kadar dinler ? İlgisi alakası yok eğer sen bunla alaka kurduysan kardeşim Kaan Tangözenin Waaaaşk değişi G. W. Bush'un Waşinton değişine benziyor.

Ekleyimde yanlış anlaşılma olmasın bu cevabım sadece üstteki arkadaşa değil tüm s, ş muhabbeti yapanlara... benzetenlere, benzetme hastalarına..

nuwanda demiş ki:
darkwingsoul demiş ki:
ayrıcalıktan ziyade özenti geldi bana... dumanın aşk deil waşk demesine bensio...

Bana hemen emre'nin vokal tarzında birini göster S'leri yuvarlayan dik çıkışlarda hadi gösteremiyorsan ben sana özenti gösterecem. Ayıptır günahtır artık ilkokul çocuğu gibi anlamadığınız kafanızın basmadığı şeye özenti tü kaka demeyin ayıptır. Özentiymiş neye niçin özenti neden böyle birşeye özenilsin aklın mantığın alıyormu ? Neden Allah vergisi ufak bir sorunu özenti olsun ? Senmi çok zekisin bizmi aptalız ? 10052102 tane albüm çıkıyor S'yi Ş gibi söylemek ne zaman tuttuda böyle bir özenti şekli çıksın ! Akıl var mantık var ya... Teomanın neyine benziyor allah aşkına Teoman bir durum anlatıyor olay var emre tema albümü yapıyor, teomanın konuşma tarzından feleğine ses tonuna kadar hiçbirşeyi emreyi anımsatmıyor nedir yani ? Ne ! Ne ! Ne ! Gecenin bu saatinde insanı çıldırtacak seviyede attığın bu anlamsız mesaj nedir ? Emre ne zaman Duman gibi Waşk demiş ? Sor bakayım emre duman'ı ne kadar dinler ? İlgisi alakası yok eğer sen bunla alaka kurduysan kardeşim Kaan Tangözenin Waaaaşk değişi G. W. Bush'un Waşinton değişine benziyor.

Ekleyimde yanlış anlaşılma olmasın bu cevabım sadece üstteki arkadaşa değil tüm s, ş muhabbeti yapanlara... benzetenlere, benzetme hastalarına..

:arrow:

Özentilik muhabbetine ithafen:

Hepimizin sevdiği,idolü olan bir sanatçı,grup vs. vardır.Aramızdan birimizde ''ah ben keşke bunun gibi gitar solosu atabilsem, ya da onun gidi şarkı söyleyebilsem'' dememiştir.Hepimiz birilerine özeniyoruz.Ama sağda solda yok bu özenti diyenler ise bundan başka söyliyecek bişeyi olmayan,dinlediği müzikle kendini isptalamaya çalışan,kompleksli kıskanç,o kişinin müzik için yaptıkarını çekemiyen,o kişinin sevgisi altında ezilen kişilerdir.Onlar hayatları boyunca bir sıfır olmaya mahkumlardır.Lütfen geçelim bu muhabbetleri.

bana da öyle gelmişti, ukala konuşuyor gibi ancak adamın diksiyonunda doğduğundan beri bir problem varmış, yani hafif özürlü. o nedenle o şekilde okuyor. bu konu forumda tartışılmıştı zaten

Yönetici Uyarısı : Mesajınız, kişisel sataşmalarınız ve forum kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir. Lütfen Forum kurallarını okuyunuz. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız.

Yönetici Uyarısı : Mesajınız kişisel sataşmalarınız ve forum kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

darkwingsoul' a ithafen....

Ben senin düşünceni yargılamıyorum senin saçmalıklarını eleştiriyorum hiçbirşeye dayanmayan saçmalıktan ibaret ileri geri yazını. Bana özenebileceği birini göster dedim "kendine güldün" hiçbirşeye dayanmayan boş ve anlamsız cümlelerin içinde ancak 14 yaşındaki kızların kafasını karıştırırsın belki onuda yapamazsın da... yineliyorum eğer fikrine saygısızlıksa saygısızın alasıyım ama ben karşımdakine göre davranırım.

Bu S-Ş Muhabbeti bence de gereğinden fazla uzadı artık. Hani, " fenalık geldi ! " desek yeridir. Bazılarınızın, eleştirmeye çalışırken anlamsızlığın sınırlarında dolaştığını düşünüyorum. En azından sarfedilen emeğe ve duygulara saygı duymak lazım kelimeleri seçerken. Böyle bir albüm ve bu kadar samimi duygular varken ortada, neden S' Nin altına koyacağı bir "nokta" nın hesabını yapsın ki bu adam ?

Bana soracak olursanız;
"V" yerine "W", "Z" yerine "S" kullanmaktır özentilik... Bilmem anlatabildim mi ?

öz!em demiş ki:
Bu S-Ş Muhabbeti bence de gereğinden fazla uzadı artık. Hani, " fenalık geldi ! " desek yeridir. Bazılarınızın, eleştirmeye çalışırken anlamsızlığın sınırlarında dolaştığını düşünüyorum. En azından sarfedilen emeğe ve duygulara saygı duymak lazım kelimeleri seçerken. Böyle bir albüm ve bu kadar samimi duygular varken ortada, neden S' Nin altına koyacağı bir "nokta" nın hesabını yapsın ki bu adam ?

Bana soracak olursanız;
"V" yerine "W", "Z" yerine "S" kullanmaktır özentilik... Bilmem anlatabildim mi ?

Süper anlattın walla tebrik ediyorum :D

Geri