Emre Aydın

kendisinin insan olmadıgını düşünüyorum. :LOL:
yada normal degil bence...ya ben hastayım bu adamın parcalarına sesine tarzına.nasıl olurda insanın aklına öyle sözler gelir nasıl bu denli duygu katılır parca seslendirirken.. cok fazla lafa gerek yok aslında muhtesemmmmmmmmmmmmmmmm.hiç bir sarkısından bıkmadım severek dinliyorummm hala

konsere bende gidemedim ama napalım saglık olsun nasılsa yine gelir :))

onlar gibi değilim ben
adam olmadı hala benden
adam kölen olsun senin ben olmam

kim dokunduysa sana ona git
nerde unuttuysan beni orda kal
ezdirmem kendimi sana..

övgüye gerek yok bu sözler üzerine...

onlar gibi değilim ben
adam olmadı hala benden

ezdirmem kendimi sana..

onlar gibi değilim ben
adam olmadı hala benden

ezdirmem kendimi sana..

emreaydın' ın Gripinle yapmış olduğu "sensiz İstanbul' a düşmanım" muazzam bir parça olmuş, anlatacak kelimeleri bulmak inanın çok güç..

Tebrikler..

emreaydın' ın Gripinle yapmış olduğu "sensiz İstanbul' a düşmanım" muazzam bir parça olmuş, anlatacak kelimeleri bulmak inanın çok güç..

Tebrikler..

emre aydın ı 6. cadde dönemlerinden hatırlıyorum. albüm gayet başarılı bence kendisini tebrik ediyorum çalıştığı adamlar da oldukça sağlam galiba.. başarılar

Emre Aydın'la ilgili tek sevemediğim durum kayıtsız şartsız onu savunan insanların forumlarda kavga etmeleri :) Müzik bu! Ben çok beğeniyorum gelip yazıyorum..
"Başkası da bence kalitesiz nokta!" Der ve nedeni niçini yoktur..Beğenir beğenmez..Tutup ta şu şarkıyı bi dinle nasıl sevmezsin ya da sen önce şuna bak buna bak gibi cevaplar cok oluyor.. ( bu forum için söylemiyorum!)

Sensiz İstanbul'a düşmanım çok güzel olmuş. :)

ozgun1907 demiş ki:
Emre Aydın'la ilgili tek sevemediğim durum kayıtsız şartsız onu savunan insanların forumlarda kavga etmeleri :) Müzik bu! Ben çok beğeniyorum gelip yazıyorum..
"Başkası da bence kalitesiz nokta!" Der ve nedeni niçini yoktur..Beğenir beğenmez..Tutup ta şu şarkıyı bi dinle nasıl sevmezsin ya da sen önce şuna bak buna bak gibi cevaplar cok oluyor.. ( bu forum için söylemiyorum!)

Sensiz İstanbul'a düşmanım çok güzel olmuş. :)

kesinlikle sana katılıyorum yha napmaya çalışıolar anlamıormmm insanıın siniri bozuluyo :dan

yha eft sensiz ist düşmanım süper olmuş emre gene yapacağnı yapmış süperrrr!

duyduk ki 2. klip kim dokunduysa sana ona git parçasına geliyormuş... pek bir sevindim kendi adıma...

27 ocakta hoş bir konser verdi antalya'da... beklediğimin çok çok üstünde bir konserdi... her açıdan ki özellikle ses sistemi açısından..her nekadar arada bir sapıtsada ses sistemi, iyiydi...
bir insanın bir ayda kendini geliştireceğine şahit oldum resmen... 22 aralık antalya konserinde izlemiştim en son ki 20 aralık ısparta konserinide izleme şansına erişmiştim... ee hadi rokofestide sayalım... kademe kademe yükseliyor adam... 22 aralık konserinden sonra çıtayı baya baya yükseltmiş ama... sahne performansı, sahne duruşu inanılmazdı ki ekip olarak daha bir hakim olmaya başlamışlar sahneye... daha bir sağlam duruyorlar artık sahnede... hele ki emre aydın... duruşu sağlamlaşmış...etrafına bakmaya başlamış artık... allahım neydi o ölyle sadece önüne bakarak şarkı söylemesi... artık sahnede gezen, rahat bir emre aydın vardı karşımda ki en önemliside seyirciyle konuşan bir emre aydın vardı... fan sitesine teşekkür eden bir emre aydın vardı... seyircisine tebessüm eden, alkışlara, ıslıklara tebessüm eden bir emre aydın vardı... çok değil 2-3 ay sonra fırtınalar estireceğini düşünüyorum sahnede... hele ki gülümse şarkısında ki performansları görülmeye değerdir fazlasıyla...

İmza gününe gittim ben, yesilkurbaga kadar konser şanslısı olamasam da bu sefer, en azından imza gününe gidip aynı fotoğraf karesine düşmeyi başardım, her ne kadar imza günü 50 dakika kadar sürmüş de olsa, duruşuyla, bakışıyla, samimiyetiyle, kafamda canlandırdığım emreaydın vardı gözümün önünde, son derece kibar, insanı yormayan, komplekssiz ve tafrasız bir yıldız sanırım o. Güvenlikler bile insanı yormadılar, gereksiz korumacılık yapmadılar, güzeldi, beklentinin üstündeydi !
emreaydın seven hiç kimse kendisiyle ilgili bir hayal kırıklığına uğramazlar sanırım. . .
Klibin ona çekilmesine deli sevindim, içimde her ne kadar bir gün "Bu Kez Anladım" a klip gelir mi diye bir umut var ama, harika bir şarkı "Kim Dokunduysa Sana Ona Git!" . .. güzel olacak umarım . . .

arkadaslar emre aydın !!!

ben diyorum ki 5 ay sonra kimse dinlemicek bu sanatçıyı !!!

bunu sizde biliyorsunuz

sanatçı çıkışı yapıyor ve 1 sene sonra yalan oluyor

emre aydında bunlardan bir tanesi

kesinlikle sana katılmıyorum.emre aydın diger o en iyi cıkıs yapanlara benzemiyor bence .adamın kendine has bir tarzı var.albüm cıkalı ne kadar zaman oldu ve ben 1 tek şarkısından bile henüz sıkılmış degilim.onu bırak 6.cadde grubundayken seslendirdigi sarkılar falan onlar bile hala dinleniyor bıkmadan.aslında tabiki bu kişiden kişiye değişir ama seneye dinlenmeyecek olma ihtimali çok düşük diye düşünüyorum.

Geri