Emre Aydın

yaaa ben bayılıyorum emreaydın'a yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o'nu ben kadar seven başka biri daha olamaz herhaldeeeee :)

19 nisanda afyon'a geliyormuş en önde o'nu bekliyor olucammm :metalhead

dringildekDNA demiş ki:
siz böyle ortada dolaşan zibidilere destek vermeye devam ettikce türkiyedeki rock müziği haluk leventten ileri gitmez..

rock adı altında pop yapan birine destek çok olur eeee nasıl olsa piyasa...ama Haluk Levent'e katılmıyorum...neyse konu sapmasın.

emre aydın süpersin seni çokkkkkkkkkkk sewiyorm oke bitanem.senin kadar hiç bi rock çıyı bukadar sewmedm bitanesi

mahmuterkek demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
Ben de klibini pek beğenmedim, aynı konu işlenip duruyor, senaryo değişikliği olsun ne öyle arkası yarın gibi...

Bir dahaki klibi ''Git'' şarkısına çekmeli, yeni bir senaryo ile ;)

:) :D :LOL:
aynen katılıyorum
farklı senaryolar yazılmalı ve diğer klip gite çekilmeli

bence 3.klip git'e cekilecek.cunku kim dokunduysa sana ona git afili yalnızlık oncesiydi.git'te kim dokunduysa sana git'ten önce yapılmış bi şarkı.
hatırlarsınız ''adam olmaz dedin senden.adam nedir dedim içimden..'' sonra da ''adam olmadı hala benden..''
emre aydın bikac roportajındada solemisti.bu sarkının ismini git2 de yapabilirdik ama dinleyici kendi cıkarsın istedik albumu dinlediginde.(bkz.konsept albumu)
ama bence klip albumun en guzel sarkısı olan belki bir gun ozlersin'e cekilmelidir o ayrı...

Klibin büyük bir olasılıkla "Git"e çekileceği doğrudur. Ama ne zaman olur nasıl olur orası bilinemiyor henüz. Önümüzdeki aylarda -ki bu yaz aylarına bile tekabül edebilir- yeni bir klip göreceğiz ;)

Güzel olacak çooooooook....

Kim dokunduysa sana ona git'i Hülya Avşar'a vermiş Sabah Gazetesinin haberine ve İzmir'de bir yerel kanalın söylediğine göre... Umarım yalan haberdir.

Geri