Emre Aydın

Ve evet...
Yalan haber işte...
Şöyle söyleyeyim de hepimizin içi rahatlasın..
O şarkıyı Hülya hanımdan duyma zevkine(!) hiç bir zaman nail olamayacağız arkadaşlar. ..
Şarkıyı verip de karizmasını yardırmasını bekleyen arkadaşlar için üzgünüm şimdiden..
Hem de çok üzgünüm...

Valla ben erişmedim. Asla da erişemem herhalde. Ve bu durumdan dolayı çoooooooooooooooook mutluyum.
O zaman şöyle diyoruz, en azından Hülya hanım albümünde okuyamayacak şarkıyı. Duymadım, televizyonlarda filan okumaktaymış, işte oralarda dinlersiniz artık .. Ben hiiç duymadım, çok şey kaçırmışım yahu :?

hülya avşar rockçı mı olur başlıklı bi haber sabah sabah beni epey güldürmüştü sağolsun sebze sayesinde derken bi anda aklımıza ricky geldi.. ve birazda olayın bu ricky kısmına güldük sonuç olarak evet söylediği arkadaşlarca duyulmuştur ama umuyoruz ki albüm yapma şerefine nail olmaz valla olursa da o emre aydının güselim sesinden sonra kapı gıcırtısı, tahta tırnaklanması vb. şeylere dönüşür ey hülya duy sesimi acı bize..

Tahta tırnaklaması :p
Yaşasın sinem geldi, hoşgeldi :p

Bu arada hakiktan böyle bir şeyin olmayacağını bilmek ruhuma iyi geldi.. Bir kaç günde psikolojim bozuldu, Hülya hanımlar rüyama falan girdi, elinde mikrofon çatlata çatlata "Kim dokunduysa sana ona git!"

Allahım sen esirge ya rabbim!

şarkıyı yanlış telaffuz etme bide fan olucaksın o şarkının adı dokunma bi kere hülya teyzeye göre tabii.. artık konserlerde daimiyim ön sıradayım yaşasın hülya fanım:p kadına bak bee nelere kadir..
bu kadın olmasaydı aldatmanın ne olduğunu bilmeyecektik böylece emrenin şarkısını dinleyemiyecektik o güzel ses tonundan çok yaşa hülya..

Çeşme-Altınyunus'ta konserinde, H. Avşar Emre'nin şarkısını söylemişti evet, İzmir tv de gördüm. Duyunca çok şaşırmıştım, ama işte bildiğiniz Hülya Avşar gibi söylüyor. Ne alâka ben çözemedim!? Yakında 'Böyle Kahpedir Dünya'yı falan da Sibel Can'dan dinleriz artık!

Ve..
Bir emreaydın konseri sonrası tekrar yorum yapmak farz oldu...
Sahneye morali yüksek derecede çıktığından olsa gerek son derece coşmuş aşmış bir performans sergiledi... Hınca hınç doluydu Ooze Venue...

Onur Ela da gelince 6.Cadde ruhunun yeniden ortaya çıkması konseri resmen bitirdi, coşturdu.. Delirtti :p

"Sen ve Ben" ve "Dönersen" yeniden, sadece 6.Cadde olarak döküldü ağızlardan. Tüm İzmir hep bir ağızdan "Sen ve ben ikimiz, kabul et, en dipteyiz!"

gripin' izleyemesem de Birol´la "Sensiz İstanbul´a Düşmanım" düetini dinleme şansını yakaladım en azından...

Uzun lafın kısası, tek kelimeyle enfes bir geceydi... Derhal yenisini bekliyoruz :)

ya bunlar sankı hıc ayrılmamıs gıbı onur ela hep yanında emre aydın ın hande_sh ınde soyledığı gıbı bu konserde de onur ela yalnız bırakmamış.6.cadde gıbıler sankı

Keşke herkes görebilseydi o konseri ..
Şu an anlattığım herkes başını duvarlara vurmakta.. Gelmez daha böylesi bir konser diyerek...

Böylece Nisan konserleri de bitmiş oldu sanıyorum ki... Mayıs´ta yeniden görüşmek üzre ;)

izmirdeki konser gerçekten güseldii... :D bide o "emreee emreeee.. "diye bağıran arkadaş olmasaydıı çok daha ii olucekti ama napalım... :?
"sen ve ben" de hep bi ağızdan coştukk...6. cadde zamanına döndükk... :p birolla olan düetler ayrı bi coşturduu...ya harbi eğlendik be... :seytan
emre nin şarkılar gerçekten çok güsel..beğenioruss... ;) ama sahne performansı daha iyi olabilir bence ya... :roll:

02.05.2007 - Antakya
03.05.2007 - Mersin
04.05.2007 - Denizli / Pamukkale Üniversitesi
08.05.2007 - Niğde
10.05.2007 - Adana
11.05.2007 - Diyarbakır / Dicle Üniversitesi
14.05.2007 - İstanbul / Marmara Üniversitesi
15.05.2007 - Mersin / Çağ Üniversitesi
16.05.2007 - Gaziantep
17.05.2007 - Kayseri / Erciyes Üniversitesi
19.05.2007 - Datça
20.05.2007 - Ayvalık
25.05.2007 - İstanbul / Yıldız Teknik Üniversitesi
26.05.2007 - İstanbul / Okan Üniversitesi

nuwanda demiş ki:
02.05.2007 - Antakya
03.05.2007 - Mersin
04.05.2007 - Denizli / Pamukkale Üniversitesi
08.05.2007 - Niğde
10.05.2007 - Adana
11.05.2007 - Diyarbakır / Dicle Üniversitesi
14.05.2007 - İstanbul / Marmara Üniversitesi
15.05.2007 - Mersin / Çağ Üniversitesi
16.05.2007 - Gaziantep
17.05.2007 - Kayseri / Erciyes Üniversitesi
19.05.2007 - Datça
20.05.2007 - Ayvalık
25.05.2007 - İstanbul / Yıldız Teknik Üniversitesi
26.05.2007 - İstanbul / Okan Üniversitesi

Buna göre yok ama bence girer araya bir ankara konseri hep öyle oldu çünkü :) bu arada sanırsam 100 konser oldu.

Geri