Emre Aydın

qataloq demiş ki:
Bu haberi ben de okudum. Başlık da "Hülya Avşar Rockçı oluyor" gibi bir şeydi :?

Rockçı mı oluyormuş? Emre aydından parça aldığı için?

Ciğer Kedi hesabı vardır Nasreddin hocanın... "Eğer Rock bu ise, Emre aydın nerde? Eğer Emre Aydın bu ise, Rock nerde?"

Sevgiler... 8)

satch_yt demiş ki:
Caledion demiş ki:
emreaydın Emre Aydın şeklinde yazılır... Bozmasak türkçeyi?

Türkçe'nin "T"sini büyük yazalım o halde.

Bence de...

Ayrıca emreaydın'a gelmeden, dünya kadar şey var doğru yazılması gereken. o logodan kaynaklı bir yazım şekli. Abes bir örnek olabilir ama Metallica'da MetallicA şeklinde yazılmasın madem... Takacak bir bu kalmıştı... dur bakalım :D

emre aydın daha önce 2 kere geldi Denizli'ye ama gidememiştim izlemeye. paü' ye geliyor da üniv. dışındakiler de gelebilir mi? gelsin ya çok istiyorum canlı dinlemek..sesi, şarkıların sözleri süper ya çok beğeniyorum...

Emre Aydın....hayatımdaki ilklerden biri....bir rockçıyı seversinnn ama bu kadar baglanır mısın acaba?..birçok rockçı hayranı oldum bugüne kadar.......ama bu hayranlıktan çok öte bir şey...bu durmu hayranlık kelimesiyle basitleştirmek istemiyorum....odamın dört duvarında resimleri var...yakında tavana yapıştırcam...her sabah kalktıgımda karşımda görmek mükemmel bir şey....telefonumun onun sesiyle açılması kadar huzur verici bir şey yok inanın.....Elazığ'a geldiğinde en öndeydim...birkaç parça istedik...çaldı canım benim.....o kadar etkileyiciydi ki kelimelerle ifade etmek gerçekten zor benim için....dedim ya hayatımda bir ilk gerçekten...ve biliyorum.......İLKLER UNUTULMAZ.....HELE EMRE AYDIN ASLA..............!

emreaydın Mayıs turnesi

2 Mayıs - Hatay
Mustafa Kemal Üniversitesi Bahar Şenlikleri

3 Mayıs - Mersin
Mersin Üniversitesi Şenlik alanı

4 Mayıs - Denizli
Pamukkale Üniversitesi

7 Mayıs - İstanbul
Işık Koleji

10 Mayıs - Adana
Çukurova Üniversitesi

11 Mayıs - Diyarbakır (İptal olmuştur)
Dicle Üniversitesi

14 Mayıs - İstanbul
Marmara Üniversitesi

15 Mayıs - Mersin
Çağ Üniversitesi

16 Mayıs - Gaziantep
Gaziantep Üniversitesi

17 Mayıs - Kayseri
Erciyes Üniversitesi

19 Mayıs - Datça
Datça Açık Hava Tiyatrosu

20 Mayıs - Ayvalık
Ayvalık Açık Hava Tiyatrosu

25 Mayıs - İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi

Emre Aydın Manavgatlıymış arkadaslar. Yani benim oturduğum yer. Aslında ilk çıktığında pek beğenmemiştim. Daha sonraları hosuma gitmeye başladı. Çok güzel parcaları var. Rock yakısıyor ona ;)

Evet insanlar diyor bunu zaten.
bkz. yapılan röpörtajlarda böyle söylemeyen kişilik...
Neci olduğuna, yaptığı müzikten insanların ne bulduğuna (rock, hip hop, r&b, neyse işte) bırakalım insanlar karar versin. Herkes kendi özünde dinlediğini, sevdiğini istediği kalıba sokuversin. Rockçı veya değil, uzar gider bu muhabbet. emreaydın kendisi rock falan yapmadığını, alternatif bir tarzı olduğunu söyler. E kendisi böyle söylerken, biz, siz, neyi tartışıyoruz ki?

nicegirl_fb demiş ki:
emre aydın daha önce 2 kere geldi Denizli'ye ama gidememiştim izlemeye. paü' ye geliyor da üniv. dışındakiler de gelebilir mi? gelsin ya çok istiyorum canlı dinlemek..sesi, şarkıların sözleri süper ya çok beğeniyorum...

Pamukkale Üniversitesi
saat 21:30

üniversite dışındakiler de konsere gidebiliyor.

.

acıyı iliklerime kadar hissettiren tek insan...
ugrunda herşeyi yapabileceğim ve o bilmese de yaptığım tek insan...
umutlarımı hayallerimi yeniden canlandıran ve anında yeniden öldüren tek insan...
onu anlatmaya cümleler yetmez ki...çook seviyorum onu..kendimden bile daha çok..

Geri