Emre Aydın

Deimos-tnk demiş ki:
phoenixb demiş ki:
Haftasonu frekans programında söyleşisi vardı. albümün temasının yalnızlık yüklü,melankolik bir havada olmasının içinde bulunduğu ruh halinden dolayı olduğunu söyledi. Albüm bence çok sağlam ama sadece belki bir gün özlersin,afili yalnızlık tan bahselidirse çok yazık olur geri kalanlara. Dayan yalnızlığım,Hareket vakti(yeni yorumuyla), Bu kez Anladım dinlenesi,dinletilesi parçalar..çok iyi bir çizgide emreaydın işallah hep böyle devam eder.
Tekrarı var mı?Varsa ne zaman bilen var mı_?
bildiğim kadarıya esas tekrarı pazar 15:30 falan ama onun dışında cnn de arada veriyorlar ben frekans hala yeni yayın dönemine başlamadı diye biliyordum haberim yoktu üzüldüm şimdi :roll:

rethink demiş ki:
radyo tatlıses de ki programın kayıdını dinledim, çok heyecanlandım ve duygulandım ama 6. cadde zamanında söylüyordum çok güzel işler çıkıcak diye bu adamdan, şansızlıklar sonucu olmadı ama bu olmayacağı anlamına gelmiyordu, dönem dönem sıkıntılı geçsede eminimki Emre 'de herşeyin çok daha güzel olcağını biliyordu.

Onur 'un artık olmayacağı haberini aldığım günü çok iyi hatırlıyorum, hatta 6. cadde nin bittiğini öğrendiğimde çok üzülmüştüm, 6. cadde benim için çok özeldi belki altyapı olarak eksikleri vardı albümün ama beni etkilemeyi başarmıştı. hatta burda bi arkadaş bi yazı yazmıştı şarkı sözlerinden hiç unutmam :) zaman geçktikçe birşeyler rayına oturmaya başlıyordu sanki. Emre Aydın ismi gündeme geldi, yoksa 6. Cadde de mi devam edilecketi zaman geçti bekledik sıkılmadan bekledik, albümün hala gelmeyişine sinirlendik öfkelendik :) ve sonunda belki bir gün özlersin geldi, açıkcası beklediğim 6. cadde formatından biraz uzak bi şarkı olmuştu, ama Emre 'nin vokalindemidir, şarkının sözlerindenmidir bilmiyorum, şarkıyı repeat mod 'da yüzlerce kez dinledim, benim için kötü şeylerin üst üste geldiği bir dönemdi kendimi bulmuştum yine şarkıda 6. cadde parçalarında olduğu gibi :)

Ben hiç bir yerli grubu bukadar benimsememiştim herhalde belki bu birazda emrenin sıcakkanlı davranışlarından da kaynaklanıyordu, o dönmeler en fazla 3 yerli grup dinliyordum/seviyordum Dem, Duman, 6. Cadde :)

çok daha fazla uzatmadan kısa kesicem :)

albüm sonunda çıktı çok sevindim, tv de klibi her gördüğüm de çok ayrı bi heyecan yaşadım çünkü ben bu adamı bukadar benimsedim, bir çoğumuz emreyi gerçekten sahiplendik :) gidip 3 tane albüm aldım çarşamba günü, 3ünüde aldıktan 15 dk sonra birilerine hediye etmek zorunda kaldım :) bugün taksime tekrar geçip 1 cd daha alıcam, şarkıları discmande sadece 1er kez dinleme şansım oldu şu ana kadar, dinleyip sindirdikten sonra yorum yapıcam.

ama yine de içimde ki sevinç buruk bir sevinç ben 6. Caddeyi de özlüyorum sanırım :)

Bu son sözlerde Emre Aydın'a,
turkrock.com 'un senin için ayrı bir yeri olduğunu biliyoruz, burdaki insanlarında seni ne kadar desteklediğini sevdiğini hiç unutma taraftar lafı gibi olcak ama Hep Destek, Tam Destek dostum.

evet parcaları teker teker defalarca dinledim, son derece objektif bakıyorum olaya ve son 1-2 sene içinde dinlediğim en iyi yerli albüm diyebilirim, hemen hemen bütün parcalari cok begenerek dinliyorum, özellikle besteler dinlenebilirliği arttırıyor, şu sıralar en beğendim 3 parçayla başlıyacak olursam; kim dokunduysa sana ona git, bu kez anladım ve dayan yalnızlığım.. evet bu 3 parca beni çok etkiledi ama şöyle bir kaç ay öncesine gidersem belki bir gün özlersinin de üzerimde bu etkiyi bıraktığını hatırlıyorum bikac sene öncesine gidersem git benim için tartısılmaz güzellikte bir parcaydı, afili yalnızlığıda ilk dinlediğim de olay budur diyebilmiştim :) işte bu yüzden çok beğendim ben bu albümü ve tekrar tekrar teşekkürler emre' ye bize böyle bir albüm kazandırdığı için, afili yalnızlık tüm piyasaya hayırlı olsun :)

Album mutis,cok guzel cok cesit sarkilar var, ozellikle gittigin bi yerde cok guzel aslinda hepsi cok guzel,sana kim dokunduysa ona git, dayan yalnizligim, bu kez anladim, kalan saglar senin olsun +AFILI YALNIZLIK + BELKI BI GUN OZLERSIN, www.afiliyalnizlik.com da bu sarkilarin bir bolumunu dinleyeblirsiniz ve sarki sozlerine bakabilirsiniz....

Yönetici notu: Lütfen yazım kurallarına uyun.

emreydın... annesi- babası muhteşem insan... emre'nin radyodaki sohbetini dinlerken gözlerinin içi gülüyordu annesinin mutluluktan ve haklı gururdan... gözü Aktüel dergisinde ki röportajda kulağı radyoda.... dünyalar tatlısı, dünyalar güzeli bir anneye sahip şanslı insan.... bir anne babanın evlatlarıyla böylesine gurur duyduğunu görmek benide gururlandırdı bugün... böylesine güzel bir evlat yetiştiren anne- babaya sonsuz sevgiler ve saygılar....

..

albüm on numara 6. caddeden daha iyi bi başarı göstericeğine eminim..kendisine tam destek....

:!: alakası yok ama son klibinden dolayı system of a down u kınıyorum..
belirtmek istedim.. :!:

saladırılara karşılık verdikçe daha bi keyifli olarak devamını getiriyorlar..seviyoruz..dinliyoruz..devam edeceğiz. :)

Yönetici notu: Lütfen yazım kurallarına uyun.

Getirilmesi muhtemel en küçük kötü eleştiri yok bu albüme dair...(bence)Bütün şarkılar sağlam,sözler süper,sound müthiş ötesi.

Sadece tebrik etmek yetmez.Emre'ye Emre'ce birşeyler söylemek lazım :)

[SOYSUZLAR İÇİNDE KALMA YALNIZLIÐIM]

...

wanilyaa demiş ki:
Getirilmesi muhtemel en küçük kötü eleştiri yok bu albüme dair...(bence)Bütün şarkılar sağlam,sözler süper,sound müthiş ötesi.

ya maalesef negatif bir eleştiri yapılamıyor ... birkaç hafta öncesinde , klip şarkısını ( afilli yalnızlık ) vasat bulduğumu sesin ve yorumun iğrenç ötesi olduğunu söyledim - ki hala arkasındayım -sayın fanlar üzerime üşüştü sağolsunlar , ALLAH zeval vermesin hiçbirine ... __ " güzel değilse dinleme , forumuna yazı yazma " gibi bir sürü zırvalıklar ... polemiklere malzeme olmamak için kaçınıyoruz artık negatif eleştiriden ... sevenlere mübarek olsun ...

albümü almadım , albüme dair bi yorum yapmam zaten asla etik düşmez ... belki çok güzel şarkılar da vardır bilemem , belki severim 1-2 şarkısını kim bilir ... ama şu var ki içimden hiç gelmedi albümü alıp da dinlemek ; çünkü ilk izlenim berbattı ...

siyah_aydinlik demiş ki:
wanilyaa demiş ki:

ya maalesef negatif bir eleştiri yapılamıyor ... birkaç hafta öncesinde , klip şarkısını ( afilli yalnızlık ) vasat bulduğumu sesin ve yorumun iğrenç ötesi olduğunu söyledim - ki hala arkasındayım -sayın fanlar üzerime üşüştü sağolsunlar , ALLAH zeval vermesin hiçbirine ... __ " güzel değilse dinleme , forumuna yazı yazma " gibi bir sürü zırvalıklar ... polemiklere malzeme olmamak için kaçınıyoruz artık negatif eleştiriden ... sevenlere mübarek olsun ...

albümü almadım , albüme dair bi yorum yapmam zaten asla etik düşmez ... belki çok güzel şarkılar da vardır bilemem , belki severim 1-2 şarkısını kim bilir ... ama şu var ki içimden hiç gelmedi albümü alıp da dinlemek ; çünkü ilk izlenim berbattı ...

Sevgili emreaydın fanları lütfen bu tür ilgi çekme çabalarına prim vermeyin. bu arkadaş gelip benim mesajımada cevap verecek ancak lütfen umursamayın. :D

çok zekice bir mesaj tebrik ederim , söz konusu kişiliği hem cevap verme hem de vermeme arasında çelişkiye sokacak bir mesaj ... tebrik ederim , gerçekten çok başarılı ... işte bahsettiğim buydu , maalesef görüş belirtemiyorsunuz ... ne kadar duru ve berrak olsanız bile , siyah gören peçesini kaldırmıyor ...

aktüeldeki röportaj da güzel... dün de sabah gazetesinde bir yorum vardı oben budak dı sanırım yazan... genelde albüm ilk dinleyişte değilde tekrarlarda sevildiği söyleniyor..

Geri