Emre Aydın

CenkSK demiş ki:
Emre şu anda kablo tv de Tek TV diye bi kanal var orda röportajda...
imkanı olanlar kaydetsinler... başka bi yerde duyuruldu mu bu bimiyorum.. sitede bulamadım..
valla uydu kanallarını taradım bulamadım o dediğin kanalcığı cenk :D
olsa kaydederdim. neyse ekleyen çıkar siteye...

o günkü canlı yayını dinledin mi bilmiyorum ama emre aydın şöle dedi "ben kendi yazdığım şiirleri çok kötü okuyorum. şimdi kahraman tazeoğlu'ndan dinleyince çok daha güzel olduğunu gördüm şiirin"
evet aynen bu ifadeleri kullanmıştı. gerçekten de bazen yazanlar kendi şiirlerini iyi okuyamayabiliyor. sanırım ayrı bir yetenek o iş :)

suskunrock demiş ki:
o günkü canlı yayını dinledin mi bilmiyorum ama emre aydın şöle dedi "ben kendi yazdığım şiirleri çok kötü okuyorum. şimdi kahraman tazeoğlu'ndan dinleyince çok daha güzel olduğunu gördüm şiirin"
evet aynen bu ifadeleri kullanmıştı. gerçekten de bazen yazanlar kendi şiirlerini iyi okuyamayabiliyor. sanırım ayrı bir yetenek o iş :)
o reportaji izlemeye firsatm olmadi ne yazkki e emre bole diosa kesin oledir napalim sonucta siirler dehseet kim iii okuyosa ondan dinlemek en iisiii :)

gerçekten çok farklı ve çok güzel bir sesi var.. şarkılarında sesi ve melankolik sözleriyle farklı dünyalara götürüyor.. bütün şarkılarını çok beğendim gerçekten diyorm bu aralar tam aradığım albüm :)

6 Gün Aradan Sonra * Emre Aydın * Yinee İzmirdee ... :LOL: :LOL: :LOL:
Geçen Haftaki Ooze Rock Bardaki Konser Müthiştiii.. Hiç Bitmesinn İstedim.. :( Umarım , Yarın ki Konser de Ölee Olacak ... Kaçırmayın Derimm :!: ;)

ya ben konserlere gidemiorm ancak yazin gidebilicem her konser haberinde kafayi yiyormmm:Dgercekten mutis bi adam bide hemseri kendisi:D daha ne olsun yaw siiiri bende basta indiremedim ama bi kac kere deneince oldu sero 87

Albümü aldığım günden beri severek dinliyorum..Bütün şarkılar birbirinden güzel hiçbirini ayıramıyorum..
Ayrıca Konya'da da Emre Aydın konseri istiyorum ! :)

Dün Sakaryadaydı...
Bugün İzmirde...

Sakarya Üniversitesinde sadece öğrencilerin girebildiği konserde 1800 biletli seyirci vardı. Bugün Rockizm kapsamında mor ve ötesi ile aynı sahneyi paylaşacak. İzmirli fanlara duyurulur...

nef-i demiş ki:
1800 mü valla bende ordaydım ama 1800 kişiyi göremedim ;)
herneyse
gerçekten eğlendik
başarılar emre aydın...

Yalan söylüyoruz abi biz, organizasyonu yapan adamda gerizekalı fazla para vermek pahasına fazla adet söyledi. Biletli 1800 vardı biletsizleride bilemiyorum...

Bugun izmir süperdi. seyirci sonradan açıldı...

Geri