Emre Aydın

allahım biri bana şu ''ihtiyacım var sana'' şarkısının gisemini açıklasın!!bu ses emrenin diil ama heryerde de emre aydın şarkısı diye geçiyo!!yoksa bu şuan duyduğum ses onun mu...yok cnm daa neler...ya benm bildiğim ne 6.cadde nede bu albümde böle bi şarkı yok!!! :roll:
şuan abandone oldum :zombi

www.emreaydin.org da bu konuda bir açıklama var neden ikinci ağızdan açıklama bekliyorsunuz anlamıyorum. Emre Aydın gayet profesyonel bir müzik adamıdır başından beri... Gidipte evde tek gitarla kayıt yapıp dağıtacak biri olsaydı belki bir gün özlersin in albüm kaydı yerine bizlere demo kaydını dağıtırdı.

Son zamanlarda internet üzerinde en çok aranan isim olan ( son zaman dediğim geçen sene 2006 şubattan bu güne ) emre aydın'ın adından yararlanmak isteyen yada bilmeden bu isimle internete atan bir arkadaşın şarkısıdır. Ekşi Sözlükte "internette emre aydın isimli şahısa ait olmasıyla tanınan fakat aslında emre akad'a ait olan şarkının içinde geçen bir söz.
şarkının asıl adı bu ara ihtiyacım var sana'dır. bundan önce emre adıyla internette yayılan bu şarkı daha sonra nasıl olduğu anlaşılamaz bir şekilde emre aydın'a mal olmuş ve kendisi tarafından da tekzip edilmemiştir. bu arada emre aydın'ın diğer şarkılarıyla kıyaslandığında şarkının aslında onun olmadığının anlaşılması çok da güç değildir." diye bir mesaj geçer... Sevgili ekşi sözlük üyeleri araştırmadan etmeden mesaj yazmaz kültürlü seçkin insanlardır sözde... Lakin bu arkadaş Temmuz ayından beridir www.emreaydin.org anasyafasında ve forumlarındaki açıklamayı görmezden gelir... herkes gibi...

www.emreaydin.org anasayfasında ki haberde bir şarkı ismi verilmez çünkü reklamın iyisi kötüsü olmaz denir ya işte ondan şarkjı ismi verildiğinde iş arap saçına döner ve bu sefer insanlar bu şarkıyı aramaya ve yeni senaryolar üretmeye kalkarlar kaldı ki internet üzerinde "hırsız polis" adlı dizinin müziği bile emre aydın adıyla geçmektedir. Yani internet üzerinde anonim olan tüm şarkılar artık emre aydın diye dolanmaktadır.

Uzattım sanırım ihtiyacım var sana yada ihtiyacım yok sana diye bir şarkısı yoktur emrenin ayrıca emrenin sesi böyle amatör bir ses değildir.

akma.jpg

:D :D :D

Euphrates-uA demiş ki:
Ben de sanki bir r&b havası sezdim şarkılarda.. Özellikle de Belki Bir Gün Özlersin bu tarzın en güzel örneği olmuş..

Desem..
Üstteki mesajda pop diyen arkadas kadar sacmalamıs olur muyum ?!? :roll:

yok artık; r&b pop metal karısımı....
:deli

güzel tarz; güzel albüm.

Arkadaşlar şimdi odtüdeki emre aydın söyleşisinden geliorum.Aslında giderken çok korkmuştum.Çünkü söyleşisine gidipte dinlemekten yada okumaktan vazgeçtiğim insan çok olmuştur..Ama boşuna korkmuşum..Harbiden kişilikli adammış emre aydın.Ne çok ciddii nede cıvıktı.Tam arasında..Şimdi dahada dinleyesim var artık onu..

septic demiş ki:
allahım biri bana şu ''ihtiyacım var sana'' şarkısının gisemini açıklasın!!bu ses emrenin diil ama heryerde de emre aydın şarkısı diye geçiyo!!yoksa bu şuan duyduğum ses onun mu...yok cnm daa neler...ya benm bildiğim ne 6.cadde nede bu albümde böle bi şarkı yok!!! :roll:
şuan abandone oldum :zombi

evet ya bende o mu,degil mi diye tereddüte düştüm.birara grup koridor adı altında geçiyordu bu şarkı ama sonra heryerde emre aydın ın oldugu yazılıyor.biri aydınlatsın bizi:)

nuwanda demiş ki:
www.emreaydin.org da bu konuda bir açıklama var neden ikinci ağızdan açıklama bekliyorsunuz anlamıyorum. Emre Aydın gayet profesyonel bir müzik adamıdır başından beri... Gidipte evde tek gitarla kayıt yapıp dağıtacak biri olsaydı belki bir gün özlersin in albüm kaydı yerine bizlere demo kaydını dağıtırdı.

Son zamanlarda internet üzerinde en çok aranan isim olan ( son zaman dediğim geçen sene 2006 şubattan bu güne ) emre aydın'ın adından yararlanmak isteyen yada bilmeden bu isimle internete atan bir arkadaşın şarkısıdır. Ekşi Sözlükte "internette emre aydın isimli şahısa ait olmasıyla tanınan fakat aslında emre akad'a ait olan şarkının içinde geçen bir söz.
şarkının asıl adı bu ara ihtiyacım var sana'dır. bundan önce emre adıyla internette yayılan bu şarkı daha sonra nasıl olduğu anlaşılamaz bir şekilde emre aydın'a mal olmuş ve kendisi tarafından da tekzip edilmemiştir. bu arada emre aydın'ın diğer şarkılarıyla kıyaslandığında şarkının aslında onun olmadığının anlaşılması çok da güç değildir." diye bir mesaj geçer... Sevgili ekşi sözlük üyeleri araştırmadan etmeden mesaj yazmaz kültürlü seçkin insanlardır sözde... Lakin bu arkadaş Temmuz ayından beridir www.emreaydin.org anasyafasında ve forumlarındaki açıklamayı görmezden gelir... herkes gibi...

www.emreaydin.org anasayfasında ki haberde bir şarkı ismi verilmez çünkü reklamın iyisi kötüsü olmaz denir ya işte ondan şarkjı ismi verildiğinde iş arap saçına döner ve bu sefer insanlar bu şarkıyı aramaya ve yeni senaryolar üretmeye kalkarlar kaldı ki internet üzerinde "hırsız polis" adlı dizinin müziği bile emre aydın adıyla geçmektedir. Yani internet üzerinde anonim olan tüm şarkılar artık emre aydın diye dolanmaktadır.

Uzattım sanırım ihtiyacım var sana yada ihtiyacım yok sana diye bir şarkısı yoktur emrenin ayrıca emrenin sesi böyle amatör bir ses değildir.

188882512152. açıklama

nuwanda bu şiddet bu cellal ne anlamdım!!ztn bende emre böyle bir kayıt nasıl yapmış tarzında bişi sölemedim farkettiysen!!senin kadar bende ayırtedebilirm emrenin sesini veya yaptığı işleri takip ediyorum yıllardır.ayrıca ikinci ağsdan öğrenmek için diil senin cevap vereceğini bildiğim için burdan sordum!!!yani bu emre nin sesi diil peki bu niye böle geçiyo diye sorunca neden suç işlemiş muamelesi görüyorum pek anlamadım???
direk duyduğum gibi aa emre aydına bak demedim tekrar söylüyorum kimse sana emre nasıl böle amatör bişi yapar die sormadı!!sanırım şuan patlaman gereken biz değilis....
gene de açıklaman için saol....

tartışmaya gerek yok herşey ortada emre mükemmel bir müzik adamı . dün ankarada konser vardı ama gidemedim ne yazıkki çok üzgünüm herkes etkisinde kalmış muhabir bi arkadaşım vardı onla beraber emreyle röportaj yapıcaktık ama kısmet olmadı bir daha ki sefere inş

Hot_KoRn demiş ki:
emre aydının izmirde konser vermemesinin sebebi daha önce ooze de sahne alması mı? konser vermiş kabul ediyor heralde kendini.

Ne yaptı peki biz konser izlemiştik Fasılmıydı o?

Ooze ve Fuar Atlasta 1hafta için 2 konser.

İzmir biraz bekler diye düşünüyorum.

1500 kişinin Ooze bar'ı doldurması, 300 kişinin dışarda kalması yeterince ses getirmemiş. İzmire gidip Ooze'nin yarısını bile dolduramayan bir ton grup buluyorum o diilde onlara acıdım şimdi.

konsere zil zurna sarhoş çıktığı dedikoduları var ki yalan. saklıkentte oldukça iyiydi performansı. yaklasık 2bucuk saat sahnede kaldı. album cıkalı dana ne kadar oldu doluydu saklı... iyi cıkısın kanıtı degil midir bu??

Geri