Emre Aydın

HC-Freedy demiş ki:
Kral tv TOP 20

20 numara emre aydın - afilli yanlızlık :)
19 numara ankaralı namık - babam
18 numara fatih kısaparmak - ......

:D:D:D:D:D

bu bi olcu olamaz kesinlikle.Zamanı geldı ahyko da cıktı krala haluk leventte cıktı ferıdun duzagacda.He sakaysa onu bılemem. :) ama bu bi olcu dııl krala veya powerturke cıkması.Nse konuya devam edlım.

HC-Freedy demiş ki:
Kral tv TOP 20

:D :D :D
Fakat ordaki TOP yazısı herhangi birşey ifade etmiyor.Bazıları da kral tv yüzünden eleştiriyor.Sonuçta teoman da çıkıyor orda,şebnem ferah ta.Millet eleştirmek için kaynak arayışına girmiş açıkcası.

Şebnem Ferah´ın Kral TV´de çalması demek de başka kesimlere farklı müzik zevklerini sevdirmek olarak adlandırılır çünkü. Bakış açılarındaki farklılık burdan geliyor demek ki. Konu emreaydın olunca komik, Şebnem Ferah olursa bi amaca hizmeten. Oh yahu, klavyesi olan yazıyor demek bu olsa gerek =)

kral tv meselesi saçma olmuş harbiden:s

ama olayın asıl acı tarafı şu. ikiside kral tv de çıkmasına rağmen insanlar ea yı duyunca emrem diye bağırıyor, aynı insanlar fd yi duyunca saygıdan buz kesiyor.

hande_sh demiş ki:
Şebnem Ferah´ın Kral TV´de çalması demek de başka kesimlere farklı müzik zevklerini sevdirmek olarak adlandırılır çünkü. Bakış açılarındaki farklılık burdan geliyor demek ki. Konu emreaydın olunca komik, Şebnem Ferah olursa bi amaca hizmeten. Oh yahu, klavyesi olan yazıyor demek bu olsa gerek =)
Sen şimdi bana mı laf atıyosun.Klavyesi olan yazıyor ama gözlüğü olmayan göremiyor heralde.İyi oku mesajımı,ayrıca her portalda gözün kapalı emre aydın ı savunmayı bırak.Seversin anlarım,fanısındır anlarım,ama her mesaja bir karşılık vermek zorunda değilsin.Ben o mesajda Emre Aydın a laf atmaktansa daha çok koruma işine girdim( sevsem de sevmesem de dinlesem de dinlemesem de) Sonuçta nede olsa kimde olsa doğru eleştiriler yapmak ta fayda var.Sende bundan sonra anlayışlı cevaplar ver.

Sakinleşelim... Kimseye laf sokmuyorum ben. O benim işim değil. Kaldı ki ben emreaydın değilim. Onu böyle savunma hakkı da kendisine ve yaptığı işe duyduğum saygıdan ileri gelir. Birilerine laf soktuysam eğer söylediklerimle bu Top meselesini ortaya getiren arkadaşa olur. Bilmem anlatabildim mi?

hande_sh demiş ki:
Sakinleşelim... Kimseye laf sokmuyorum ben. O benim işim değil. Kaldı ki ben emreaydın değilim. Onu böyle savunma hakkı da kendisine ve yaptığı işe duyduğum saygıdan ileri gelir. Birilerine laf soktuysam eğer söylediklerimle bu Top meselesini ortaya getiren arkadaşa olur. Bilmem anlatabildim mi?
Biliyordum böyle diyeceğini...Belki konu biraz taşacak ama....
DEJ-A=Fakat ordaki TOP yazısı herhangi birşey ifade etmiyor.Bazıları da kral tv yüzünden eleştiriyor.Sonuçta teoman da çıkıyor orda,şebnem ferah ta.Millet eleştirmek için kaynak arayışına girmiş açıkcası.
Şebnem kelimesini ben söyledim.
hande_sh=Şebnem Ferah´ın Kral TV´de çalması demek de başka kesimlere farklı müzik zevklerini sevdirmek olarak adlandırılır çünkü. Bakış açılarındaki farklılık burdan geliyor demek ki. Konu emreaydın olunca komik, Şebnem Ferah olursa bi amaca hizmeten. Oh yahu, klavyesi olan yazıyor demek bu olsa gerek =)

Şebne Ferah örneğini veren benim.Şebnem Ferah hakkındaki yorumunu yapıp,klavyesi olan yazıyor diyorsun.Yani hiç çarpıtma lafın bana.
Uzattığım için özür dilerim.Ama mesajlarımızı düşünerek yazmakta fayda var.emreaydın dan devam.

Kapalı olmadığını biliyorum ama sık sık "Sayfa Görüntülenemiyor" yazısıyla karşılaşıyorum.

adszdc2.jpg

bu sorunla diğer sitelerde de karşılaşıyor musun Pleione?
ben de bahsettiğin sorunla karşılaşıyorum ama sadece emreaydının sitesinde değil diğer sitelerde de oluyor. bağlantı problemidir deyip geçiştiriyorum. ama site kapalı değil, şu anda ben dahil pek çok kimse siteye girebiliyor.. ;)

Walla sanatcının fanlarına dogruda olsa laf yetıstırmek zor oluyo fan olup olamamayı bı kenara bırakalım yanlıssa bırlıkte duralım konunun ustunde ama fanız diye sanatcının her yaptıgı dogru olucak diye bısey yok kesınlıkle.Emre Aydın krala cıkmıs cıkmamıs bu bıseyı degıstırmez ki sebnem ferah ın cıkması veya cıkmaması hayko bile cıktı krala.Kral tv bi muzık kanalıdır Istısna bile olsa rock koyabılıyolar tabii...
:)

Selamlar,

Öncelikle belirtmek isterim ki www.grgdn.com, www.gripin.org ve www.asyaradyo.com emre aydın - göksel veya manga fan'dan ayrı serverlarda bulunan sitelerdir. Dolayısıyla ayrı serverlarda bulunan sitelerin ortak hataları vermesi olası birşey değildir. Özellikle Emre Aydın Resmi Web Sitesinin serverinin uptime oranı %99.9'dur. Güncelleme veya Bakım günleri dışında kapalı kaldığı görülmemiştir. Türk Telekom'un veya kullandığınız bağlantının bölgedeki sorunlarından kaynaklanan bir erişememe sözkonusudur veya internet explorer 7'nin gelişmemişliğinden herkes gibi siz de yakınabilirsiniz :) Bence siteyi açmayı Firefox'ta deneyin... Yine de server ile ilgili bir bakım yapacağım.

Sevgiler

sabahlamak istediğimiz kafa bir forumdu emreaydin.org; bugün bu hale nasıl getirdiniz bilmiyorum nuwanda, kutlarım :)

bugün n'olmuş: tartışmaya girdiğim başlıktaki mesajlar gitmiş. bugün n'olmuş: forum emrenin yazdığına inanamayacağım vaziyette komik bir hal almış.

HC-Freedy demiş ki:
Kral tv TOP 20

ankaralı namık ı sallayın da emre aydın ın fatih kısaparmak ın altında olması ne gibi bi şaşırtıcı durum belirtiyo? yani üstünde de olabilirdi oy verseydiniz. şarkı çıkalı ne kadar zaman olmuş zaten ki doğal bişey bu durum. anlayamadım!?

nuwanda demiş ki:
Selamlar,

Öncelikle belirtmek isterim ki www.grgdn.com, www.gripin.org ve www.asyaradyo.com emre aydın - göksel veya manga fan'dan ayrı serverlarda bulunan sitelerdir. Dolayısıyla ayrı serverlarda bulunan sitelerin ortak hataları vermesi olası birşey değildir. Özellikle Emre Aydın Resmi Web Sitesinin serverinin uptime oranı %99.9'dur. Güncelleme veya Bakım günleri dışında kapalı kaldığı görülmemiştir. Türk Telekom'un veya kullandığınız bağlantının bölgedeki sorunlarından kaynaklanan bir erişememe sözkonusudur veya internet explorer 7'nin gelişmemişliğinden herkes gibi siz de yakınabilirsiniz :) Bence siteyi açmayı Firefox'ta deneyin... Yine de server ile ilgili bir bakım yapacağım.

Sevgiler

Açıklaman için teşekkürler. IE'den giremediğim zamanlar Firefox'tan giriyorum genelde ama şu anda Firefox da açmıyor. Anasayfa açılıyor, forumu açmıyor.

ea1croptd1.jpg
ea2cropep6.jpg

Ya benim yapabileceğim bir şey var mı bunun için? Sürekli girememekten bıktım artık.

ByTar demiş ki:
HC-Freedy demiş ki:
Kral tv TOP 20

ankaralı namık ı sallayın da emre aydın ın fatih kısaparmak ın altında olması ne gibi bi şaşırtıcı durum belirtiyo? yani üstünde de olabilirdi oy verseydiniz. şarkı çıkalı ne kadar zaman olmuş zaten ki doğal bişey bu durum. anlayamadım!?

O işin esprısı arkadasım :) Arkadas esprısıne yapmıs herhalde onu.

Geri