Kasatura (Thrash)-Ankara

güzel konserdi beyler yaşınıza göre baya bi iyisiniz daha da gelişerek bu tarzda kendinizi çok iyi duyuracağınıza inanıyoruz seyduna olarak her zaman yanınızdayız beyler :)

canacanka-t demiş ki:
güzel konserdi beyler yaşınıza göre baya bi iyisiniz daha da gelişerek bu tarzda kendinizi çok iyi duyuracağınıza inanıyoruz seyduna olarak her zaman yanınızdayız beyler :)
Teşekkür ederiz.Geliştiriyoruz kendimizi.Sizinle aynı sahneyi paylaşmak güzeldi.Umarım ilerde paylaşırız.Görüşmek üzere.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Bide metronomdan dolayı bazı arkadaşlar rahatsız olmuşlar. bidaki konsere halletcez inşallah metronom sorununu. Hepiniz saolun dostlarım...

canacanka-t demiş ki:

eyv. saydunayla da birlikte olmak güzeldi bayaa eğlendik sizde çok iyiydiniz başarılar :twisted:

canacanka-t demiş ki:
evet metronom sorunu vardı ama zamanla oturur o da dert etmeyin biraz daha üzerine düşerseniz halledersiniz başarılar dilerim...

sağol evet metronomda biraz sorunlar yaşıyoruz aslında sorundan çok hızlı çalmayı sevdiğimiz için biraz hızlandırıyoduk ama bundan sonra daha dikkatli oluruz ,evet bu sezonki ya son yada sondan bi önceki konserdi seneye bomba gibi gelicez yeni ekipmanlar(bkz. ex.400(hetfield beyaz gitar :D )) ,yeni coverlar ve bu sene çalamdığımız yeni ve eski bestelerimizle destekelrinizi bekliyoruz :twisted: bu arada bu hafta kayda giricez hoşumuza giden bir kaç parça kaydedicez sizlere diblettikten sonra eleştirleri alıp daha iyi olmaya çalışıcaz şimdilik eyv :D

daha önce de duyuyodum adınızı..dün de haberim yoktu sizin sahnede olduğunuzdan yukarı baya hoş bi müzik geldi indik aşağı bi baktım kasatura..hepsni dinlemesem de çoğunu dinledim ve genel olarak da gayet başarılı buldum..metronom sorunu da şöle;parçaya başladığınızdaki metronomla bitirdiğinizdeki hız farklılığı bariz olarak kulağa çarpıyo..benim bi de eklemek istediğim bi eleştiri de davulcunun çok yumuşak çalması..yaptığınız müzik sert ve davulun da yarattığı boşluk belli oluyodu..
onun dışında ama gerçekten herşy çok iyiydi..bir kez daha tebrik ediyorum..başarılar

brief-case demiş ki:
daha önce de duyuyodum adınızı..dün de haberim yoktu sizin sahnede olduğunuzdan yukarı baya hoş bi müzik geldi indik aşağı bi baktım kasatura..hepsni dinlemesem de çoğunu dinledim ve genel olarak da gayet başarılı buldum..metronom sorunu da şöle;parçaya başladığınızdaki metronomla bitirdiğinizdeki hız farklılığı bariz olarak kulağa çarpıyo..benim bi de eklemek istediğim bi eleştiri de davulcunun çok yumuşak çalması..yaptığınız müzik sert ve davulun da yarattığı boşluk belli oluyodu..
onun dışında ama gerçekten herşy çok iyiydi..bir kez daha tebrik ediyorum..başarılar

çok sağol yorumun için evet o metronom sorunuyla bateri üzerindeki yorumlara en kısa zamanda bir çözüm getiricez. Bütün herkese teşekkürler yorumlar ve eleştriler için :twisted:

brief-case demiş ki:

Yaf işte gitarlar fazla duyulmuyor baterinin başındayken. Çok sert çalsam hiç duyulmayacak. Başka arklarda aynısını dedi hatta geçen konser için: davulcunuz dersmi alıyo die bi eleştiri yapılmıştı... Buna bi çözüm yolu bulmak gerekio ama nasıl olduunu bilmiorm... Yorumun içinde savol :)

p10100187jv.jpg

Kasatura nın iyi geçen son if kosnerinden önce bir Kasatura hali :D 8)

sırayla Anıl(bateri),Ulaş(solo),Kaan(ritm-vokal),Umut(bass)

Heavy Yeahhhh :twisted:

Geri