AbaküS(alternatif-rock)

architect demiş ki:
drumscat demiş ki:
Ates_Hirsizi demiş ki:
çok ayıp ettiler...

Ne yaptılar merak ettim . Hiç de ayıp edecek insanlar değiller tanıdığım kadarıyla. Nası bi ayıp bu ? :roll:

Sahneye çıkılması gereken saatte resmen kaçan grup...

zili ortaklaşa bi grupla kiralayıp da parasını diğer drup elemanına vermeden kaçan grup...

andac rock, sadece amatör müziğe destek olmak amacıyla onlara sahne veren, buna rağmen düzenleyen elemanla (organizatör oluyormuş kendileri) sahnenin boş kalacağını ya da birilerinin mağdur olacağını düşünen bilmem ne grup...

merak etmeyin abaküs... biz sizin borçlarınız da ödedik, sahnenizi de doldurduk....

dahga ne diyim ki ben size??
reşit abi ben kimseden kacmadım ve zil parası falan benim zaten böyle bir seyden haberim yoktu yani anlamadım zil parası falan biz kacmadık birseyler eksikti cıkmadık ama nie bu kadar abartıldı anlamıs deilim :roll:

sizin çıkmaktan vazgeçtiğinizi sizin dışınızda kimse bilmiyor.. ne garip

ve sizin vaçgeçtiğiniz, merdivenlerden çıkıp giderken sahne sırası sizdeydi.. hani ööle 1 saat önce falan da diil..

büyük bi odayı bar yaptık.. walla teşhisin doğru.. sen nerde çıkmayı isterdin, 19 mayıs stadı mı?

artı, orda zaten bas ve gitar anfileri bulunuyor, tek eksik zildi.. onu da diğer grupla ortaklaşa halledilecekti...zil olmadan davulcu mu ağzıyla zil sesi çıkaracak..(kusura bakmayın, ankaradaki tüm mekanlar penanızı bile tedarik ediyorlar di mi?)

evet içkili bi konser.. ve yaş sınırlaması yok.. çok garip walla... hatta halla halla.. ama içerde de 18 yaşın altında (grup elemanları ve benim kardeşlerimin haricinde) kimseyi göremedim.. istersen ruhsatımı kıvırıp, sana verebilirim..

dediğim gibi ayıp etmiştiniz..şimdi bunu ikiye katladınız..neyse bu sorunu en kısa zamanda kendi aramızda halledicez :)

Andac ta verilen konserler sadece arkadaş grubuna hitap ediyor, bi grup cıkıyo arkadaşlarını cagırıyo resmen orayı bedava studyo olarak kullanıyo, o kadar oturdum bi grup cıktı herkes eglendi ve o kadar iyi caldıklarına pek inanmıyorum, hep 16-17 yas grubu vardı ortalık coluk cocuk kaynıyo bunuda gectim dediim gruptan sonra cidden eglendirebilecek bi grup cıktı ve ortada kimse yok cunku arkadaşları yoktu fazla bi biz izledik Abaküs ordaki cogu gruptan daha prof. onları garageda da gorduk ve cidden iyi bişeyler yapabilecek bi grup yani ben kacacaklarına inanmıyorum....

cocuklar daha işin cooookkkk başındasınız...
eger bu işi yapacaksanız biraz ciddi olun...
1-sahne almak için teklif edilmiş veya muracat etmişmisiniz..(onursal)
2-afişiniz yapılmışmı..
3-işletmemizde var olan ve hiç bir ucret istenmiyen bas ve gitar amfisi varmı.
4-insanlarda ama sizin için ama başka grup için gelmişmi..
5-vokal de berker le konuşup beraber cıkacaz diye konuştunuzmu.
6-zili olmayan punch up grubu ve siz zilimiz yok ortak zıl kıralayalım diye gorüşülüp punc up grubu gidip zil kıralamadımı..yüzleşin...ve sorun
bunların hepsinin cevabı... EVET
yani sizin sahne almamanız için bir sebeb bizim tarafımızdan varmı YOOOOK..
pekiiiiiiiii taam sahne zamanı reşit baba veya andac abi kusura bakma bizim problemimiz var cıkmıyacagız veya cıkamıyacagız diye herhangi biriniz söyledimi...hayırrrrr.
bütun bunlara ragmen formunuzda bi özür bile dilemeden.arkası arkasına 'ne yaptıkki biz haklıyızda işletme cok kötü gibi'bize saldırı niteligindeki yazılar yazdınızmı..evettttttt
andac rock ta herkez sahne boş kalsada biz cıkıp calsak diye düşünen karekteri ve müzigi iyi okadar cok tayfası varki ..ceşitli grup elemanları degişerek sizin kactıgınız zamanda sahne aldılar.cokta eglendik..bu arada BERKER inde sesi gercekten güzelmiş..
bütün bu yaptıklarınızdan sonra eger siz profosyenel olsaydınız sizin bu niye buyutuyorsunuz cıkmadık işte dediginiz olaydan ben mahkemeye ye verseydim inanın sizin DONUNUZA kadar alırdım..bunuda ogrenmiş olun...
sucunuzu ortmek icin işletmeyi eleştirmiyor bok atıyorsunuz....
bu laf olsun diye özür dilemeklede olmaz...gelirsiniz topluca ben veye andac abinizden özür diler..yolunuza devam edersiniz.
yoksa dikkat edin.... bunlar cok tehlikeli şeylerdir..
cunkü oradan en az 8 kişi ekmek yiyor....
kimse ekmek yedigi yere bok attırmaz...
biz afetmesini bilen insanlarız....

ben biraz uzak kaldım forumdan ama gercekten anlamsız seyler yasanmıs zil olayıyla benim hiç bir bilgim yok!!!!hiç bir grupla görüşülmüş fln da degildir bu zil olayı ile ilgili ama cıkamadık cünkü sorunlar vardı(zil olayı sorun deildir)fakat ben gelip cıkamayacagımızı söyledim ve konustuk yani hala bize kactı deniliyo biz kacmadık sorunlar vardı cıkamadık kacan yoktu yani hatta orda baya bi süre bekledik yani forumda bu kadar olay olmus bence gerekmezdi saygılar...

ben yanlış yazdığım yazı için özür diledim böyle şeyler yazmak tehlikeli olduğu için değil yanlış olduğu için hata yaptığımın farkına vardım onun için özür diledim forumda yaptığım bi yanlış olduğu için forumda özür diledim orda herangi bi yanlış yapmadık çıkmayacağımızı arman geldi söyledi eksiklerimiz var dedi çıkamıycaz kusura bakmayın dedi.
demek punch-up grubuyla konuşmuşuz ortak zil kiralamışız bizim neden haberimiz yok acaba :)

MetalikA demiş ki:
ben yanlış yazdığım yazı için özür diledim böyle şeyler yazmak tehlikeli olduğu için değil yanlış olduğu için hata yaptığımın farkına vardım onun için özür diledim forumda yaptığım bi yanlış olduğu için forumda özür diledim orda herangi bi yanlış yapmadık çıkmayacağımızı arman geldi söyledi eksiklerimiz var dedi çıkamıycaz kusura bakmayın dedi.
demek punch-up grubuyla konuşmuşuz ortak zil kiralamışız bizim neden haberimiz yok acaba :)
olay kapanmıstır fatih tamam forumu böyle seylerle kirletmeye gerek yok :) hadi kolay gelsin

selamlar herkese.bahsi geçen vokal benim evet:D
abaküs benim için de büyük bi şans,kolay olmuyo her zaman böyle hem müziğinde hem karakterinde sağlam adamlar bulmak...
hepsine ayrı ayrı teşekkürler.sizlere layık olmaya çalışacağım efem:p
imzayı da yapıştırdım hemen:D

yeni vokalimiz hayırlı olsun hoşgeldin meltem :) umarım herşey daha iyi olur ama tam vokal bulduk derken bascımız ayrıldı malesef :( yeni bascı arıyoruz umarım kısa zamanda buluruz ve studyo çalışmalarına başlarız teşekkürler herkese

drumscat demiş ki:
MetalikA demiş ki:
bascımız ayrıldı malesef :( yeni bascı arıyoruz umarım kısa zamanda buluruz ve studyo çalışmalarına başlarız teşekkürler herkese

Kötü olmuş. Nedenini bilmiyorum ama umarım tekrar eski bascınızla çalışmalara devam edersiniz
saol bektas bizde onu istiyoruz ama müzige biraz ara verdigini söyledi bize tam bizim de bir bilgimiz yok ama ilgin için tesekkürler kolay gelsin

basçı arayışı devam eden AbaküS çok yakında sizlerle olmak için çalışmalarına devam ediyo arkadaşlar.... :D
ama şu aranan niteliklerdeki basçı bi gelsin siz o zaman görün derim ben AbaküSü ;)

Geri