Pascal Nouma

Pascal, Türkiye'yede oynamış olan en kaliteli yabancı oyuncudur.

• Toplam oy veren
    113
nouma en ıyı oyuncu deıldı bence en ıyısı hagıydı ama nouma 2.bnce nouma cok wefakar taraftarla butunlesmıs turkıyedekı tek oyuncuydu (yabancı uyruklu olar) ama hagıde kalıtesını cok ıyı ortaya koydu bence 2sıde esıt gıbı ama hagı benım gozumnde herzaman baskaa

noumayıda cok sewrım komık adam:D

pascal bilmiyorum kelimeler yetmez ya onun için yüreği herşeyi açıklıyor birde şu çok komikti bi radyo programında futbolcu olmasanız ne olursunuz demişlerdi?katil olurum demişti:D ya bakıyorum bir arkadaş her zaman olduğu gibi polemik yaratmış bu arada ismini kullanmaya değmez pascalın ne olduğunu BJK liler çok ii bilir dostum sen hiç bulaşma!eğer bir gün ölürsem beni çok sevdiğim İnönü stadına gömün demişti!o arkadaşa bilmem yeteri kadar açıklayıcı oldumu!yüreğiyle oynamak biz bjk taraftarına göre profosyonellıkten daha önemlidir...

Pascal tam taraftara layık bir topçuydu.Tribünler onla çok kez galeyana gelmiş sayısız defa coşmuşuz.TEŞEKKÜRLER PASCAL

Pascal top oynamayan gosteri yapan bir oyuncuydu.

taraftarin sevgisinin en onemli sebeplerinden biri de zaten bu gosteri yonuydu ve rakiple - tabiri cok yarinde- ta$ak gecmesiydi. takima kattiklarindan fazla derecede sevilmesinin de tek sebebi budur.

her gol istatistiklere bir gol olarak gecer, ama pascal her zaman taraftara oynar. zira ne besiktaslilar ne galatasaraylilar pascal noumanin resmen gotuyle attigi golu, bunun bircok benzerini asla unutmayacaktir.

http://www.youtube.com/watch?v=sZn4__OhOjo

kendisi türkiyeye gelmiş en edepsiz futbolcu olsa gerek ben toplum içerisinde afedersiniz salak demeye utanırken bu adam toplum içerisinde masturbasyon yapmaya kalkmıştır ondan da öte antrenman sahasına idrarını yapmıştır böyle bir adamdır fazla bişey beklenmemelidir..

abart abart başka, bi de tam santra yuvarlağının oraya sıçmıştır dimi??? ulan oruçlu oruçlu bu foruma girmiceksin, bizim forumda ayrı bi denyoluk burda ayrı, neyse sinirlenmicem......

yaaaaaa bakın Beşiktaş da oynayan en kaliteli yabancı futbolcu derseniz katılırmıyım gene katılmam çünkü bana göre beşiktaş da oynayan en kaliteli yabancı oyuncu Carew di...
eğer Türkyede oynayan en kaliteli yabancıyı sorarsanız bir Trabzonsporlu olarak Hagi derim ve ardından İbrahima Yattara gelir ;)

SEVİYORUZ SENİ PASCAL.....

Önceki gün Fransa Ulusal Meclisi’nde onaylanan sözde Ermeni Soykırımı yasa tasarısına bir tepki de Beşiktaş’ın eski futbolcusu Fransız Pascal Nouma’dan geldi. Siyah-Beyazlı formayı giydiği dönemlerde taraftarın gönlünde taht kuran Nouma, çarpıcı açıklamalar yaptı. Golcü oyuncu, “En fanatik milliyetçi kadar kendimi Türk hissediyorum. Eğer bu iğrenç tasarı Fransa’da yasallaşıp, kanun haline dönüşürse, Paris’e gidip, parlemento binası önünde çırılçıplak soyunup, ‘Soykırım yoktur’ diye bağıracağım” dedi. Bu konunun kendisini rahatsız ettiğini belirten Nouma, “Küçük bir grup kendi kendini tatmin etmek için demagoji yaptı ama ellerinde kalacak” diye konuştu.

SEVİYORUZ SENİ SEVİYORUZZ....

Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu demek büyük hata noumadan daha iiiyileri geldi bu bir gerçek nouma sadece kişiliğiyle ön plana çıktı bence beşiktaşada çok faydalı olmadı hatta gördüğü kırmızı kartları ve hakemlere karşı kötü davranışlarna bakarsak beşiktaşa zararı oldu diyebiliriz ...bence nouma'da sıradan bir oyuncu futbol olarak pek iii olduğu söylenemez türkiyede nouma gibi binlerce yetenek var başlık açmak lüzumsuz olmuş..

Pascal Türkiye ye gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olmayabilir ama gercek olan su ki giydigi formaya bu kadar baglı olan ve seven gelmiş gecmiş en iyi futbolcudur...

nasıl ki herkes hagi'nin futbolu için hagi'ye saygı duymalıdır aynı şekilde de nouma ya kişiliği için saygı duyulmalıdır ;) bence olması gereken bir oyuncu tipi. gol atmadımı sanki. onuda yapıyordu şaklabanlığıda iyi beceriyordu. ama kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olamaz. bence en iyisi hagi'dir. 2.sırada şota gelir ;)

saygılar

JosephPetrozza demiş ki:
SEVİYORUZ SENİ PASCAL.....

Önceki gün Fransa Ulusal Meclisi’nde onaylanan sözde Ermeni Soykırımı yasa tasarısına bir tepki de Beşiktaş’ın eski futbolcusu Fransız Pascal Nouma’dan geldi. Siyah-Beyazlı formayı giydiği dönemlerde taraftarın gönlünde taht kuran Nouma, çarpıcı açıklamalar yaptı. Golcü oyuncu, “En fanatik milliyetçi kadar kendimi Türk hissediyorum. Eğer bu iğrenç tasarı Fransa’da yasallaşıp, kanun haline dönüşürse, Paris’e gidip, parlemento binası önünde çırılçıplak soyunup, ‘Soykırım yoktur’ diye bağıracağım” dedi. Bu konunun kendisini rahatsız ettiğini belirten Nouma, “Küçük bir grup kendi kendini tatmin etmek için demagoji yaptı ama ellerinde kalacak” diye konuştu.

SEVİYORUZ SENİ SEVİYORUZZ....

yaparsa şaşırmam :D :evil:

bizim takımda 2. bi pascalın olması artık şart,şöle taraftarın gönlünde taht kuracak BEŞİKTAŞ taraftarının dilinden anlayan,siyaha-beyaza hitap eden çılgın bi adam lazım bize,şöyle bakıyorum da şu anda taraftarın futbolcu bazında hayranlıkla izlediği bi topçu maalesef takımda yok....

Geri