Desaccorde (Gothic,Heavy Metal&Doom) - Ankara

..=)

Ömercmm desaccorde olarak coverladığınz sonsuz şarkısı cidden çk güsel olmş.Sonunda performansınızı kayıda dönüştürmenis artık her yerde dinleyebeilmemiz açısından güsel olmş.Umarım güwendiğins dier parçalarda da bunun dewamı gelir.Yakında yani 20 sinde gölge de dinlicem daha sizi,bol şans ..;)

çok çok tessekürler yaptik iste bisiler...gelen elestiriler arasinda hakli olarak ömer alakasiz yerlerde çok twin kullanmissin dediler :) o konuda bisi sölemek istiyorum kanal kayitta ilk davul girdi(ben)pilot gitar la çaldim ancak kulaklikda sesin az olmasi nedeniyle sarkinin genelini içimden söleyerek çaldim(sololar dahil)yani asiri fazla atak ve twin kullandigim yerlerde ne yazikki ben solodayiz zannederek çaldim....neyse böle isler tecrübeyle düzelir...yorumlara çok tessekürler...

Kayıt çok güzel olmuş eline sağlık herkesin ama anladığım kadarıyla tarzınız daha değişik (yanlış düşünüo olabilirim sadece sitedeki repertuara ve forum başlığına göre söylüyorum ömer dellenme yani hemen :p) ilk kayıt olarak genel tarzınıza daha yakın bi parçayla başlamanız daha iyi olabilirdi diye düşünmekteyim ben ama tabi ki bir sonsuz cover ı için mükemmel olmuş orası ayrı kayıtların devamını da beklemekteyiz çalışın tıfıllı gençlik hadi bakıyım :)

ömer'in enes'e cevaben yazdığı şeyde kısmen haklı olduğunu düşündüğüm için isteğine saygı duyuyor ve o olayı irdelemiyorum.sonuçta ortada bi müzik var ve bence bu müzik konuşulmalı topic'te.turkrock'ın amacı bu çünkü.
şimdi,şarkıyı daha önceden çalan davulcu olarak öncelikle davul hakkında konuşmak isterim.
davullar pentagram'a yakışacak sadelikte ama solid ve yerinde.baştaki aksak ritm de güzel gitmiş.güzel.yanlız diddle twin attırmaları biraz fazla olmuş,bas davul tonunun da biraz gıcıklayıcı olması sebebiyle rahatsız hissettiryo insanı dinlerken.ataklar biraz daha canlı olabilirdi 2. kısımda.bi de birinci kısımda düz ride yerine hi-hat kapalı-açık kombinasyonları nefis olurdu,ki bizim versiyonda o vardı.ama böyle de iyi,güzel.kayıt kaliteli değil demişler ama bence hiç de kötü değil.az bişey davul tonlamalarında sorun var sanırım,onun harici iyi.kanal kayıt olduğunu duydum,zor iş,iyi kıvırmışsınız.gitar soloları güzel,kulağa batmıyo,kaymak gibi gidiyo.disto kısmına geçerken vokale eko eklemek çok iyi fikir.en sonda da fadeout güzel olmuş.
bence başarılı bi demo sayılır,biz kaydedememiştik size kısmetmiş : ) ileriki kayıtlarınızda da başarılar dilerim.

yorumlara tessekürler arkadaslar...20 sinde konserimiz var ancak henüz mekan belli degil bizimle beraber ogün sahne almak isteyen grup varsa msn den veya burdan ulasirlarsa sevinirim..

Kaydı yabancı 3-5 kişiye dinlettim de Türkçe'nin ne kadar güzel bir tınısı oldugundan dem vurdular... Ülkemizin tanıtımına da katkıda bulundu bu kayıt sdfsggsdf :)

Geri