Oyun (Progressive Rock) - Ankara

moral bozacak bişey yok.güzel bir yoldasınız.hakkatten eko olayı biraz bozdu ama genelde iyiydiniz.

Çalmayı düşünüyoruz.. Earthrise da çok çekici ama.. Mirage albümünü hepten mi çalsak diye düşünmedim de değil :D. Çalması çok eylenceli şarkılar.

Bu akşam saat 9'da Yolcu'dayız.. Bekleriz..

Daha önce dinlemedim sizi hiç, ama duydum işte bunları çalan bi grup var diye, çok merak ettim, gelmeye çalışcam, mirage'ı toptan çalsanız süper olur yaw, earthrise'ı mı çalıyosunuz? peki jethro tull'dan ne çalıyonuz?

slm arkadaşlar,
çok olumlu yorumlar duydum hakkınızda, öncelikle de canım arkadaşım, Hair grubu davulcusu, Eren'den... en kısa zamanda görüşebilmek dileğiyle... takipteyiz, bi ara yakalıcam inşallah...
jetro tull dinlemek lazım di mi?? :D
kolay gelsin...

Emre pek bir sevindirik olmuş ama nedenini anlamadım :).. Yoğun istek üzerine Camel'ın Lady Fantasy: Encounter - Smiles For You - Lady Fantasy adlı şarkısını çalmaya karar verdik ;) . Gelecek haftaya inşallah düzgün şekilde çalabileceğiz. Perşembe Yolcu'dayız..

sator demiş ki:
Çalmayı düşünüyoruz.. Earthrise da çok çekici ama.. Mirage albümünü hepten mi çalsak diye düşünmedim de değil :D. Çalması çok eylenceli şarkılar.
nasıl yani,Camel çaldığınız doğru mu? :taptim
İlk fırsatta geliyorum sizi dinlemeye arkadaşlar,başarılar

Selam :)

Bugün tesadüfler sonucu birkaç kuş birden vurdum sayılır.
Biri de sizdiniz.

Şarkılarınızdan birinin sonuna yetişebildim sanırım. Sonra da ara verdiniz.

O kısa bölümden algıladığım, biraz donuk bir sahne duruşunuz olduğuydu.
Müzik hakkında yorum yapabilecek kadar uzun seyredemedim maalesef.
Ama dediğim gibi sahnede dinletinin ötesinde bir hareketlilik arıyor insanın gözü.

Bu kişisel yorum için umarım kızmazsınız.

Başarılar
MG

Dün gece farklı bi enerjiyle çalıyodunuz bence,hepinizde ayrı bi gülümseme,oldukça keyif alıyordunuz sanırım ve oldukça keyif verdiniz.Ben de kısa da olsa o keyiften tattım..
Esat a çılgın efektler için teşekkür ederim..
Grüşmek üzere..

Gelip izleyen herkese çok teşekkürler. Serkan daha efekt yaparız istersen ;)..

@jokermg: ilk çıktığımız yarının sonuna denk geldi heralde o son şarkı da.. İlk yarıda sesle ilgili baya problem yaşadık ve bunlar bir türlü düzelemedi, o yüzden neredeyse hepimizin canı burnundaydı. Sahne performansı yoktu doğal olarak.. Sonrasında baya hareketlendi ortalık ;).. Bir dahaki performansa bekleriz.. Uzunca :)..

Herkese merhaba. Yolcu'da salı günleri olan programımız iptal oldu. Bu haftaki konser programı şöyle: :D

Çarşamba günü saat 22:30 gibi Back Stage
Cumartesi günü saat 13'te Ankara Üniversitesi Bahar Şenliği

Herkesi bekleriz. Queen çalacaz :)..

Geri