Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

Çok öktü isim ..... anti-yaratıcılık.. artık böyle isimler kalmadı yahu... malesef 1-0 yenik başladınız..... önünüzdeki maçlarda başarılar....

Arkadaşlar bakın dikkatli okuyun;yeni rock-ı nın meleğim die bi şarkısı var yakından ilgilenenler bilir.işte bu olayı ilk defa açıklıorum.medyatik olsun istemedik ama o efsane şarkıyı sefgilim umut cuğum benim için yazdı.bana meleğim der de hep o yüzden işte bu kadar sevio beni ..yani bilmiorum mesaj gerektiği yere ulaştı mı...sefgiler :D :D :D :D

bir zamanlar balıkesirde müzik adına birşeyler yapmaya çalışmış ama daha fazla dayanamayıp istanbula kaçmış ve burada zeplin grubunu kurmuş biri olarak başarılarınızın devamını diliyorum.

zeplin'den saim.

bizi anlayan birisi oldugunu görmek bizi sevindirdi.cok tesekkür ederiz.gercekten yasamayan bilemez burdaki zor sartları.bizi anladıgın icin tekrar tesekkürler.

yafs oolum ne zaman çıkacaksınız bi yerde ya:(delirmek istiyorum kardeşim ya..eğlenmek dinliyorum..ne kadar organizasyon bozukluğu olsada mahsen rock festivalinde ki gibi sizinle kopmak,coşmak istiyorum ve konserlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum..sewgiler saygılar..

valla bilmiyorum barkod tan teklif aldık ama açıkçası pek sıcak bakmıyoruz çünkü pop türkü vs. bize ters! bakalım konser olacakmış ZEN de bizimde adımız geçiyomuş çıkacak gruplar arasında.uyarsa çıkacaz orda.. eyvallah.. ;)

slm abiler ben susurluktan okdum güzele benzior walla susurluğa bekleriz 19 mayısta falan ben erkaMMM

eğlence müziği yaptığınız ve bi rock bar olmayışının ceremesini biz çekicez yane ha:Dneyse umarım zende sizide görürüz..nedieim ki.eğlenmek istiruz artık.......

Geri