DredNat(Alternatif rock)-Ankara

arkadaşlar hayatımda drednatın ap ayrı bir yeri vardır gerek en iyi gerekse en kötü günümde yanımda olduğunuz için size bir teşekkür borçluyum.en başta ÇAÐDAŞ(bu arada ben çağdaş fanatiğiyim),AKIN(en kötü günümde yanıma koşup gelen),KUZi(la oğlum seni görünce gülesim geliyo ayrıca bizi kardeş sanıyolar),MERT(senin hakkını ödüyemem),MAYNARD(o gün senle konuşmam bana çok şey kazandırdı) sizlere teşekkür ediyorum. drednat bana acı çekmeyi öğretti ve bu acıyla yaşamayı öyle bir acıki bu bütün içimi yedi bitirdi ama ben bu acının tadını çıkarıyorum teşekkürler drednat ama bundan sonra ben bu acıyla yaşayacağım çünkü bu acının ap ayrı bir yeri var.hayat herzaman kazanmak değil bunu öğrettiniz bana

Çağdaş,Akın,Kuzi,Mert,Maynard,ve ismi geçmeyen kahramanlar ve tabiki Sewcan sizi çok seviyorum sizin benim kalbimde ayrı ve bazılarının ap ayrı yeri var hep öyle olcak var herşey için sağolun...

DipNot:bu mesajdan sonra intahar falan etmeyeceğim merak etmeyin yaşıyorum sizi seviyorum (DREDNAT'I SEVMEYEN ÖLSÜN) sizi seven UÐUR(LOVE_LİFE)

lovelife_s demiş ki:
arkadaşlar hayatımda drednatın ap ayrı bir yeri vardır gerek en iyi gerekse en kötü günümde yanımda olduğunuz için size bir teşekkür borçluyum.en başta ÇAÐDAŞ(bu arada ben çağdaş fanatiğiyim),AKIN(en kötü günümde yanıma koşup gelen),KUZi(la oğlum seni görünce gülesim geliyo ayrıca bizi kardeş sanıyolar),MERT(senin hakkını ödüyemem),MAYNARD(o gün senle konuşmam bana çok şey kazandırdı) sizlere teşekkür ediyorum. drednat bana acı çekmeyi öğretti ve bu acıyla yaşamayı öyle bir acıki bu bütün içimi yedi bitirdi ama ben bu acının tadını çıkarıyorum teşekkürler drednat ama bundan sonra ben bu acıyla yaşayacağım çünkü bu acının ap ayrı bir yeri var.hayat herzaman kazanmak değil bunu öğrettiniz bana

Çağdaş,Akın,Kuzi,Mert,Maynard,ve ismi geçmeyen kahramanlar ve tabiki Sewcan sizi çok seviyorum sizin benim kalbimde ayrı ve bazılarının ap ayrı yeri var hep öyle olcak var herşey için sağolun...

DipNot:bu mesajdan sonra intahar falan etmeyeceğim merak etmeyin yaşıyorum sizi seviyorum (DREDNAT'I SEVMEYEN ÖLSÜN) sizi seven UÐUR(LOVE_LİFE)

:) teşekkürler uğur... Bizde seni :)

olum maynard lan ben..üye oldum,olduum an msjlara boasım geldi burayı..olum bak şimdi
1.ÇAADAŞ:eek:lum adam süper entel lan..
2.AKIN:peosun olum sen..ama warya deli sewiom lan seni
3.KUZİ:adamla yediim içtiim arı gitmio lan..göbeini yediim
4.MERT:eek:lum sen olmasan yaşamıyodum lan şimdiye..ama eski konular bunlar..
HASTASIYIM OLUM DREDNAT'IN..

(ayrıca o videoyu çeken benim,o punk arkadaş bana ulaşsın..forum sayfalarında olmaz ööle)

here_i_come_with_the_wick demiş ki:
olum maynard lan ben..üye oldum,olduum an msjlara boasım geldi burayı..olum bak şimdi
1.ÇAADAŞ:eek:lum adam süper entel lan..
2.AKIN:peosun olum sen..ama warya deli sewiom lan seni
3.KUZİ:adamla yediim içtiim arı gitmio lan..göbeini yediim
4.MERT:eek:lum sen olmasan yaşamıyodum lan şimdiye..ama eski konular bunlar..
HASTASIYIM OLUM DREDNAT'IN..

(ayrıca o videoyu çeken benim,o punk arkadaş bana ulaşsın..forum sayfalarında olmaz ööle)

olm o video'yu çeken burak :) Seninkini Simplex'de kullanıcaz.

yok ya...cekes dawul sanırım...böyle forumda falan kendi reklamını yapmak yanlış bişe..adamakıllı özel mesajdan atarsın öyle isteklerini,biz de yapmaya çalışırız bişeyler..öyle "ben kralım,resim çekilmez,video çekilmez" modu kötü gelir bünyeye de, sağlığa da..

here_i_come_with_the_wick demiş ki:
yok ya...cekes dawul sanırım...böyle forumda falan kendi reklamını yapmak yanlış bişe..adamakıllı özel mesajdan atarsın öyle isteklerini,biz de yapmaya çalışırız bişeyler..öyle "ben kralım,resim çekilmez,video çekilmez" modu kötü gelir bünyeye de, sağlığa da..

o i$i çözdük biz yiğit uzatmayalım :)

valla çorbada tuzumuz olsun diye bir klip yaptık klip çok güzel olmuş diyemen çünkü kurgusunu yapan benim yorumlar sizden gelsin ben güzel dersem yalan olur ama ara sıra yalan konuşmak gerekir parça sağlam olunca sşyah görüntü üstüne bile çalsa klip yine güzel derdim çünkü entel bi kuzenim var o da Çağda$ haydi rasgele :D

Arkadaslar 5 gündür yokum neler olmus yaa... Ugur a çok teşekkürler, Maynard,kardesim senin benim için yerin cok ayrı, Caner, senin ellerine saglık, Simla, sen bizim Niğde deki kalemizsin senin hakkını ödeyemeyiz, Sevcan sen olmasan grup belki bu kadar ilerleyemeyecekti sana da çok teşekkürler... Bu insanlar aslında birer elçi.. Bizi destekleyen, seven, herkesin elçisi... Ama aslında biz hepinizi cok seviyoruz... Ve size birşeyler verebildiysek, Drednat ı size sevdirebildiysek ne mutlu bize...

Hepinizi cok seviyoruz!!!

Saygılarımla...

Drednat_Dawul demiş ki:
Arkadaslar 5 gündür yokum neler olmus yaa... Ugur a çok teşekkürler, Maynard,kardesim senin benim için yerin cok ayrı, Caner, senin ellerine saglık, Simla, sen bizim Niğde deki kalemizsin senin hakkını ödeyemeyiz, Sevcan sen olmasan grup belki bu kadar ilerleyemeyecekti sana da çok teşekkürler... Bu insanlar aslında birer elçi.. Bizi destekleyen, seven, herkesin elçisi... Ama aslında biz hepinizi cok seviyoruz... Ve size birşeyler verebildiysek, Drednat ı size sevdirebildiysek ne mutlu bize...

Hepinizi cok seviyoruz!!!

Saygılarımla...

yayında kalın $imdi götenburg temsilcimiz canlı bağlantıda. :D

ya ben çok mutluyum biliyor musunuz...az önce çok güzel bişi dinledim telefonda...en sevdiğim grubumun en kiti veren üyesi beni akşam akşam yine dumur denizlerinde oradan oraya sürükledi...ellerine, yüreğine sağlık...canımmmm arkadaşım benim...iyi ki varsın...iyi ki mert var...iyi ki çağdaş var...iyi ki kuzi var...iyi ki drednat var...

ben sizi çok seviyorum yaaaaaa...ve bütün kalbimle inanarak dua ediyorum sizin için...umarım bir gün hak ettiğiniz yere gelirsiniz...ve ben de ilerde konserlerinizde kafam kopana kadar headbang yaparım...

ve ilerde 40larımdayken yanımda iki delikanlıyla yanınıza gelip onlara 'bakın sevgili oğullarım işte sizin adlarınızın kaynağı bu güzel insanlar...' derim...ya ben sizi çok seviyorum çooooookkkk...

hayatımdan hiç çıkmamanız dileğiyle bu mesajı yolladım gitti...

ya o değil de klip de güzel olmuş be...o güzel günü bi daha yaşattınız bana..yapanın da çekenin de ellerine sağlık...

bu arada özel istek üzerine belirteyim: o telefonda dinlediğim şey akının bana perdesiz gitarla yaptığı bir doğaçlamaydı...e-bow kullanarak...öyyyle bi doğaçladı ki ailecek yamulduk burda...arkadaşım daha 18 yaşındasın sennnn!!!biraz yavaş ilerle!!!bu kadar kısa sürede bu kadar güzel çalınmazzz!!!neyse efendim maşallah diyelim de nazarımız değmesin...

imza: midiriyet :LOL:

Geri