DredNat(Alternatif rock)-Ankara

amamamamaaaaaa bizde gelmeyi planlıoduk lakin çağdaştan azar yedik:/ bi daha sorcam gelelim mi gelmeyelim mi??? sonra konser yakalayamazsak bi daha tatile filan gitces bak:S

drama_queen demiş ki:
amamamamaaaaaa bizde gelmeyi planlıoduk lakin çağdaştan azar yedik:/ bi daha sorcam gelelim mi gelmeyelim mi??? sonra konser yakalayamazsak bi daha tatile filan gitces bak:S

ya ben isterim gelmenizi. Ama ÖSS belasını bir ba$ınızdan atın ondan sonra sizde rahat olun bizlerde rahat olalım. ÖSS bittikten sonra "ÖSS Kar$ıtı Mücadele" vermezseniz üzülürüm ama :)

Üst paragrafla alakasız ama durumla alakalı olarak :

Mesela at yarı$larından önce atlara ; yemek verilir , ilaçları yapılır ve dinlendirilir. Bu sistem sizleri bu sınavla malasef "at yerine" koymaktadır. Özet olarak sistem deği$ene kadar onların kurallarına uyma zorunluluğumuz bazen bazı kısmaları gerektirebiliyor. O yüzden en azından bu son birkaç gün de uyku düzeninizi sağlayın derim.

bir dip not eklemek isterim ; at en sevdiğim hayvandır. Ama yarı$tırılıp onların üzerinden para kazanılmasına da kızmıyor değilim.

çağdaş bize çemkirdin ama farkındayız olayın!
bi kişnemediimiz kalmıştı yakında onuda yapıcaz!...

ayrıca pazarda sınavım var gayet gidip sınava gidicem...
ne konseriymiş hıhh.. :?

şu 10 gün geçsin yalnız bırakmayız sizi konserlerde! :)
yani sanırım :?

arkadaşlar drednat gurubunun posteri acunun beytepede yaptığı reklamda arkada gözüküyo ertelenen odeon konseri afişinde...drednatımız dolaylıda olsa il reklamına çıkmıştır...inşallah albüm reklamlarınıda görürüz... :D

Baştan belirteyim şu an yazacağım şeyler grup içi bir meseledir kimse müdahale etmeye kalkmasın... Ayrıca grubun basçısından gitar/vokaline bir sitemdir

akın anladın sen abi topla gel lütfen (kendini..)

uzun zamandır yazamıyodum. daha doğrusu şifremi unuttuğum için üşendim. yeni şarkılar çok güzel. sound daha sert olmuş. iyi de olmuş. başarılar arkadaşlar.

yeni konserlerde görüşmek üzere.

Geri