DredNat(Alternatif rock)-Ankara

twist_off demiş ki:
co0k ıyı yolda gıdıyonuz işşallah buyuk bı konserde buluşacz sızınle yanı bodruma kacabılırız.muglaya olur heralde deme kırmassınız bızı... sızı bulurum ben kardeslerım kendınıze ıyı bakın

..............twist-off HERZAMN ARKANIZDA........

sen iste fizana bile geliriz yunusum :)

selamlar

iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim,filmlerim icinde bir zolpakj birde banyo filmlerim malesef siciş oldular ama utanmadan bunlari koyuyorum hala siteye heheh

ben alternatif olayina nerden vakif oldum grubunuzun giris sayfasinda buraya tiklarsaniz Alternatif Rock yaziyordu ordan esinleneren ben şeyettim

neyse sozun özü

Drednat = Başarılı

bu kadar olay bitmistir..

saygilar ve sevgiler

Arkadaşlar demoları dinledim gerçekten özgün şeyler yaratmışsınız.başarılar yolunuz sağlam bi yol.umarım bizde en kısa zamanda bestelerimizi sizlerle paylaşabiliriz.yürüyün be harbi iyi olmuş ama bunu stüdyoda kaydedin derim...

hubup demiş ki:
Arkadaşlar demoları dinledim gerçekten özgün şeyler yaratmışsınız.başarılar yolunuz sağlam bi yol.umarım bizde en kısa zamanda bestelerimizi sizlerle paylaşabiliriz.yürüyün be harbi iyi olmuş ama bunu stüdyoda kaydedin derim...

olumlu eleştirilerin için teşekkür ederiz. Ama ben stüdyoda kaydedin derken ne demek istediğini anlamadım :) ? Kanal kayıt mı yapın demek istedin ?

ya abi elbette kanal kayıt.ne bilem biraz sıkın canınızı zorlayın kendinizi ama bu besteleri hücum kayıt bırakmayın abi.harbi güzel olmuş ama arada böyle sesler kayboluyo nasıl desem........ya anlayın işte bu besteler kanal kayıtlık abicim o kadar :D tamam metronom işi zor iştir ama nereye kadar hücum kaydedicez değil mi ama? besteleri harbi çok sevdim

hubup demiş ki:
ya abi elbette kanal kayıt.ne bilem biraz sıkın canınızı zorlayın kendinizi ama bu besteleri hücum kayıt bırakmayın abi.harbi güzel olmuş ama arada böyle sesler kayboluyo nasıl desem........ya anlayın işte bu besteler kanal kayıtlık abicim o kadar :D tamam metronom işi zor iştir ama nereye kadar hücum kaydedicez değil mi ama? besteleri harbi çok sevdim

yani güzel cümlelerin için teşekkür ederiz herşeyden önce :) Ama hücum kayıt yaparken bile stüdyoya 20 milyon borcumuz kaldı. Düşün artık kanal kayıdı nasıl yapalım... Yok ki elimizden tutan birisi şöyle bize para verecek birisi yapalım kanal kayıdı :)

Tekrar teşekkür ederiz... Ama tahminen uzunca bir süre hücum kalacaklar...

Unutmadan sizi dinlemek için Dip'e geleceğiz.

drednatms9.jpg

Yaparken Hiç üşenmedim...

Demonuz Hakkında Düsüncelerim ; Hücum kayıt olmasına ragmen bence cok kaydedeger bir demo olmus.İlk Csm de dinleme sansı buldum.İlk Dinledimde bu kanal kayıtmı diye sordum.Yok degil diyince.Dedim Baya baya saglam bir demo ve işbirlik.Grup içi düzen süper bu yolda devam edin arkadaslar basarılar sonuna kadar.Hep destek tam destek :)

Geri