DredNat(Alternatif rock)-Ankara

zaten drednat grubundan da bu beklenir eminim yeni demonuzda cok güzel olacaktır sabırsızlıkla bekliyoruz simdiden elinize ve emeginize saglık :)

Drednat_Dawul demiş ki:
Dün Niğde Belediyesi önünde verdiğimiz konsere gelen tüm Niğdeli ve Ankaralı arkadaslara Drednat olarak cok teşekkürler.

Ben bizzat konserde eğlendiğimi söyleyebilirim.Tabi diger grup arkadaslarımın da eğlendiklerini düşünüyorum. Bu arada kendi bestemiz olan sitem'in konser boyunca herkes tarafından söylenmesi ve istek üzerine bu parcayı 3 kez calmamız bizi ayrıca mutlu etti.

Ayrıca bizden manevi desteğini esirgemeyen ve Niğde Belediyesi'sinde
vediğimiz konsere ön ayak olan Niğde'deki arkadasımız Simla'ya Drednat olarak çok teşekkür ederiz.

Tüm Niğdeli arkadaslara bize gösterdikleri misafirperver davranışları için ayrıca teşekkür ederiz.

eyvallah mert...hayatım boyunca unutamıycagım bi konser oldu(yorum bıras gec oldu ama neyse:)acı ve mutluluğu yasadım aynı anda...bana bu mutluluğu yasamamda en büyük emeği gecen drednat üyelerine sonsuz teşekkrler...umarım tekrar bi konserde görüşme sansım olur...cidden sahne süperdi....buarada ilgililere duyurulur!!!niğde drednatı bıdaha ıstıooooo:)30 ağustos zafer bayramına;:) :LOL: )vala arkdslar basımın etini yiyo;)).....tekrar tekrar tesekkurler drednaaaaaaaaaaatttttttttt :!:

taz_simla_ demiş ki:
Drednat demiş ki:
Oy Simlacım hoşgeldin forumumuza :) ... Konser bizim içinde çok güzeldi gerçekten... Tüm Niğdeli Gençlere Selam ederiz :)
............niğdeli gençler siziii cok sevıo unutmaaaaayınnn drednaaaaatttttttttt!!!!!!!!!!!!!mavi sakal:)))))))..............hehehe......

tamam mavi sakal olayını karıştırmayalım :) Grubun en sempatik üyesi olmak bazen zor oluyor tabi benim için :p

Drednat demiş ki:
taz_simla_ demiş ki:
Drednat demiş ki:
Oy Simlacım hoşgeldin forumumuza :) ... Konser bizim içinde çok güzeldi gerçekten... Tüm Niğdeli Gençlere Selam ederiz :)
............niğdeli gençler siziii cok sevıo unutmaaaaayınnn drednaaaaatttttttttt!!!!!!!!!!!!!mavi sakal:)))))))..............hehehe......

tamam mavi sakal olayını karıştırmayalım :) Grubun en sempatik üyesi olmak bazen zor oluyor tabi benim için :p
...oyhhh kuzum...zor olan güseldr işte....sempatık çağoya sevgıler niğdeden.....: :LOL: :(

taz_simla_ demiş ki:
Drednat_Dawul demiş ki:
Dün Niğde Belediyesi önünde verdiğimiz konsere gelen tüm Niğdeli ve Ankaralı arkadaslara Drednat olarak cok teşekkürler.

Ben bizzat konserde eğlendiğimi söyleyebilirim.Tabi diger grup arkadaslarımın da eğlendiklerini düşünüyorum. Bu arada kendi bestemiz olan sitem'in konser boyunca herkes tarafından söylenmesi ve istek üzerine bu parcayı 3 kez calmamız bizi ayrıca mutlu etti.

vediğimiz konsere ön ayak olan Niğde'deki arkadasımız Simla'ya Drednat olarak çok teşekkür ederiz.

Tüm Niğdeli arkadaslara bize gösterdikleri misafirperver davranışları için ayrıca teşekkür ederiz.

eyvallah mert...hayatım boyunca unutamıycagım bi konser oldu(yorum bıras gec oldu ama neyse:)acı ve mutluluğu yasadım aynı anda...bana bu mutluluğu yasamamda en büyük emeği gecen drednat üyelerine sonsuz teşekkrler...umarım tekrar bi konserde görüşme sansım olur...cidden sahne süperdi....buarada ilgililere duyurulur!!!niğde drednatı bıdaha ıstıooooo:)30 ağustos zafer bayramına;:) :LOL: )vala arkdslar basımın etini yiyo;)).....tekrar tekrar tesekkurler drednaaaaaaaaaaatttttttttt :!:

Yazdıkların için cok tesekkürler Simlacığım.(Bu arada forumumuza hoşgeldin).Beni gercekten mutlu ettin.İnşallah yolumuz tekrar Niğde'ye düşer.Çünkü sizin gibi (Yani bu işe saygı duyan) insanları eğlendirmek bizi gururlandırır.

Drednat_Dawul demiş ki:
taz_simla_ demiş ki:
Drednat_Dawul demiş ki:

.....

Yazdıkların için cok tesekkürler Simlacığım.(Bu arada forumumuza hoşgeldin).Beni gercekten mutlu ettin.İnşallah yolumuz tekrar Niğde'ye düşer.Çünkü sizin gibi (Yani bu işe saygı duyan) insanları eğlendirmek bizi gururlandırır.

inşalah mertcim ya inşlh düşer yolunuz...niğdeli gencler olarak böle konserlere ıhtıyacımız var 8) eğlendık süperdii :LOL: .....yenı konserlerde görüşmek üzereee

Grubunuzu tanıtıyoruz

Arkadaşlar merhaba grubunuzun tanıtımını yapıyoruz.

therezistans.com adlı sitemizde ister kendiniz ilgili modülden ( diğer şehir grupları ) isterseniz bizimle iletişime geçip bilgilerinizi aktarıp tanıtımınızı oluşturabilirsiniz.

msn:eek:[email protected]
mail : [email protected]

teşekkürler

tabıkı gelırız kardeslerımmmmmm her zaman arkanızdayızzz cok basarılı bır grup olcagınızdan suphemız yok umarım hersey ıyı gıder ve ıyı yerlere varısınız bız twist-off aılesı olarak hep arkanızdayız...

ewet tabi ki de öyle ama nedjima konserinize gelemedik... üzgünüz... nedeni tarafınızdan biliniyo... umarım baska bi konserde beraber olabiliriz.. kendinize ii bakın...

twist off grubuna teşşekürler. Biz de her zaman onların arkasındayız.Bulut un da dedigi gibi umarım birgün aynı sahneyi paylasırız.Bizim de sizin arkanızda oldugumuzdan emin olabilirsiniz.

Geri