HayaleTTreN

Yakın bir tarihte Ankara konseri gözükmekte, tarih kesinleşince burdan haber ederiz. şarkılarımızın bir kısmına ulaşmak için ve şu an yayınlanmakta olan klibimiz için de myspace sayfamıza yönlenebilirsiniz, adresi www.myspace.com/hayalettren

herkese sevgiler hayaleTTren den ...

hayaleTTren Yuxeses Nisan sayısına roportajıyla konuk olmuş

l3c175eb7144905910b762avx4.jpg

hayalettren çok güzel tatlı bir grup acayip iyi bir klip hem sözleri hemde görüntüler acayip oturmuş dream de izledim vallaa harika :LOL: artık bende burdayım hayalettrencilerrrr heyooo

bu grubu fazla dinleyen yok herhalde bu sitede okudum şöyle bir geçmişide fazla bişey yazılmamış çok ilginç ama bu kadar güzel müzik yapan bir grup yani sitedekiler heyyy canlanın!

Çok teşekkürler yorumların için, beğendiğin için çok mutlu olduk...
Siteyle ilgili bir yorum yapmayacağım fazlaca tepkisiz kalınması sanırım çok fazla insana ulaşamamamızdan olsa gerek "bilemiyorum" :) bu arada yakında kesinleşen konser tarihlerinide buradan duyuracağız...
son not: hayaleTTren yolcularımız bir fan club sitesi kurmuşlar burdan onlarada çok teşekkürler. Adreside : www.hayalettren.biz
sevgiler hoşça kalın

afi351sonpk3fy4.jpg

Selamlar,

Bitlis Konaç Köyü Merkez İlköğretim Okulu'na yardım amaçlı düzenlenen konserimizde Hayalettren grubuda sahnede olacaktır.

Bu gecede sahneye çıkan tüm gruplar, hiç bir ücret talep etmeden bizlerle birlikte olacak.

Ankara'nın en iyi gruplarının sahne alacağı bu gecede sizleride aramızda görmek isteriz.

Hayalettren saat 23:30 civarlarında sahnede olacaktır.

Bu geceye katılacak olan arkadaşlardan, kitap, defter, kalem gibi her türlü eğitim materyali, 6-12 yaş grubuna hitab eden kitapları bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz.

Unutmayın !! o çocuklar da bizim çocuklarımız ve onlarında insana yakışan şartlarda eğitim görme hakları var. Ve bizler yani abi ve ablaları onlar için birşeyler yapmalıyız.

Ayrıca yarın akşam saat 21:00 de 99.1 frekansından yayın yapan Radyo X'e konuk olacak ve kampanyamızla ilgili bilgi vereceğiz.

Her türlü desteğiniz için sonsuz teşekkürler,
Sevgiler ve Saygılar.

Yer : Pirates (Emek 4.Cad.)
Tarih : 5.Mayıs Cumartesi
Saat : 18:30
Giriş : 10YTL

Makine programının ilgili bölümü
http://www.youtube.com/watch?v=7kzS4dZqvys

evet arkadaşlar Bitlis' deki bir ilkokulun ihtiyaçlarının kısmen karşılanması için düzenlenmiş bu organizasyonda da yer alıcaz Cumartesi günü gerekli bilgileryukarıdaki afişte yer alıyor zaten herkesin katılımını , katılmasa bile maddi manevi yardımlarını esirgememesini diliyoruz...

Perşembe günü ise yani bugün oldu artık :) Kızılay karanfil sokakdaki Garage Rock Bar da konserimiz olacak. hayaleTTren sevenleri, daha önce dinlememiş olanları, merak edenleri herkesi bekliyoruz, daha önce SaklıFest '07 organizasyonunu saymazssak ki bu 4 grubun katılımıyla gerçekleşmişti Ankara daki ilk konserimiz olacak. Gelin hep beraber eğlenelim :)

Dün gece HayaleTTren çok güzel şeyler yaşattı mekanda bulunan herkese, sound ve performans son derece güzeldi, ''sessiz sakin''i iki kere canlı dinlemek benim için ayrı bir güzellik oldu :) bundan sonra hayaleTTren Ankara performanslarının artarak devam edeceğini umuyoruz...

Çok teşekkür ederiz Selçuk, seni aramızda görmekten asıl biz çok mutlu oluyoruz. Ankara'dan böylesine sıcak bir destekse tuzu biberi :)

Ankara'da 5 Mayıs Pirates barda gerçekleşen yardım konserine gelen herkese teşekkür ederiz. Orada çalmaktan çok keyif aldık , bu güzel kampanyanın amacına ulaşmasında çalışan herkese sevgiler...

Davulcumuz Umut Öner kendi isteği ile hayaleTTren ile yollarını ayırmıştır. Bundan sonra Barış Yetkin hayaleTTren'le birlikte hayallere doğru yola devam edecek yeni isim.

En yakın konser 11 Mayıs Cuma günü Ankara Üniversitesi İnek Festivali saat: 16:30' da Yeni Türkü 'den hemen önce sahnede olacağız. Görüşmek üzere
sevgiler...

ağla sızla çok güzel şarkı ska dans eğlence albümlerindeki en eğlenceli şarkı herhalde. diğer şarkılarıda çok güzel ama özellikle kadınım ve sessiz sakin. canlı performans bekliyoruz konser bekliyoruz bisürüüüü

serterb umarız yaparız ortak etkinlikler güzel olur gerçekten de...
morgaine çok teşekkürler...sen varken yanımda hiç sorun yokki aklımda :LOL:
jimjimy Bursa çok isteriz hemen bir iletişim kurmaya çalışalım gelebilirsek görüşürüz orda...
karanlikodak çok teşekkürler...konser duyurusunu bir kaç güne asarım buraya kesin bekleriz dans etmeye :)

Geri