HayaleTTreN

şu an en yakın konser bu alttaki ama eskişehir,ankara ,istanbul da zaten ara ara konserler yapıyoruz senide görmek çok isteriz aramızda morgaine, zaten sürekli konserleri asıyorum buraya denk gelir bir dahakine umarım. sevgiler görüşmek üzere...

banneryj0.gif

10 Haziran konserine çok heveslenmiştim, takılıp trenin arkasına gelecektim peşiniz sıra ama hiç beklemediğim gelişmeler oldu ve iki günde planlarım alt üst oldu, size şimdiden Hayal'de başarılar... umarım yakında ankarada başka bir konserde görüşürüz...

Sağlık olsun be Selçuk'cum. Beklenmeyen gelişmeler kötü şeyler olmasında önemli değil gerisi, nasıl olsa hep haberdarız birbirimizden illaki bir başka konserde görüşürüz en yakında Ankara'da...

HayaleTTren 10 Haziran Eskişehir HayalKahvesi'nde...
sevgiler görüşmek üzere

OnurMutlu demiş ki:
şu an en yakın konser bu alttaki ama eskişehir,ankara ,istanbul da zaten ara ara konserler yapıyoruz senide görmek çok isteriz aramızda morgaine, zaten sürekli konserleri asıyorum buraya denk gelir bir dahakine umarım. sevgiler görüşmek üzere...

banneryj0.gif

eyvallah takip eder oldum zaten ınsallah gelıcem :D

2007 de yayınlanan "Yalnız" isimli albümümüzden "Oyun" adlı parça myspace sayfamıza eklenmiştir, dinlemek isteyenler www.myspace.com/hayalettren adresinden ulaşabilirler...herkese sevgiler konserlerde görüşmek üzere

OYUN
İstemem kimseden yardım, yalnızım
yola çıktım selam verdim bir kaç yere,almadım
izledim öğrendim bizleri, yorgunum
sayı saydım öğrendim dünyayı, yolsuzum

İstemem ben bu tür oyunları
benden sonra oynayın
İstemem ben bu tüm oyunları
benden sonra oynayın

çok güzel bir şarkı ellerinize sağlık, etkileyici gerçekten gerçi albümün nerdeyse hepsi böyle ama bazıları öne çıkıyor tabii , oyunda bunlardan birisi tekrar başarılar hayaleTTren

Çok teşekkürler spdrmn konserlerede bekleriz...

hayaleTTren @ Vosfest Hezarfen Havaalanı İstanbul 15 Temmuz saat : 21,45

sahne alacak bazı diğer gruplar ise, PilliBebek, Blues Trio, Festival boyunca Dj Güven Erkin Erkal

daha fazla ve detaylı bilgi için www.vosfest.com

yakında diğer hayaleTTren konserlerde açıklanacaktır

Süper bir grup abi :)...
klipleride süper izledim bugünde kahvaltım baya bi şenlendi..!
Yolunuz açık olsun hayaleTTren... Beni unutmayın hee :)
canlı olarak izleyemedim sizi..
kısmet olur inşallah...
ama eminimki canlı performansınızda mükemmeldir....!

Dilan KARA.

yine bi hayaleTTren kaçtı :(...
uuff ne zaman gidicem ben bu konserlere.!!??!!

HayaleTTren dinleyicileri...
nie burda 14 tane sayfa var...!!! bence bu sayfa sayısı en fazla 250 felan olması lazım....!!!
tabi grup başarılı olunca polemik yaratmak yemiyor :)...(söz meclisten dışarı....!!!)

Anlayan Anladı..:)..
Kolay gelsin hayaleTTren...!
Yolunuz açık olsun :) ammaan zaten yolunuza taş koysalar bile o taşa siz vurursunnuz bu güce sahipsiniz.. yakındada yıkılması güç duvarları yıkacaksınız buna eminim ben :)

Arkanızdayım dostlarım:)

ya anlamadım valla hayaleTTren dinleyiceleri buraya takılmıyor. myspace ve yonja sayfalarında binlerce insan var onlarca güzel yorum var galiba oraya yazılınca bide buraya yazmıyor insanlar. neyse ben yazarım işte hayaleTTren love :)

Geri