Joker (Rock) - Ankara

açikçasi sarkidan önce siteye baktim ve o kadar psikopat bir joker resmi vardiki dedim herhalde burdan çok hard bisiler çikçak,site muhtesem olmus kim yaptiysa eline saglik...tanri biliyor uda indirdim dinledim sarki nin kendisi güzel ancak son 15 sn lik soloya kadar grup çift gitar olmasina ragmen gitarlar o kadar sessizki..sadece bas,vokal ve sürekli tromole halinde olan trampet duyuluyor...beyendim ama keske birazda gitarlar duyulsaymis sarki biraz daha sert olsaymis...yinede tebrik ederim basarilarinizin devami dilegiyle..konsere gelmeye çalisiciam belki canli performansla kayit arasinda fark vardir...tekrar basarilar...terbiyesizlik yaptiysak affola...

Eyvallah Extacy617 kardeş...

Bilgisayarda yapılmış daha elektronik parçalardı, bir tanesini zaten Ankara'da "Rock&Win" 'de canlı çalmıştık. İlk 10' a girmiştik. Albüm çıkacaktı zira ama..??

Cidden ne oldu Rock&win albümüne yavvvv....!!??

jokermg demiş ki:
Evet harika bir geceydi.
Günün yorgunluğunu atmak için daha güzel bir yol olamazdı.
Teşekkürler Haylaz, mutlu yıllar Zeynep.

haylaz demiş ki:
gerçi bizim serkan ve iskender'le akşam murat çalmışlar beraber ama ....

Ah ben bunu biraz geç gördüm ama cevap yazmak istedim. Evet o gece ben sevgili dostlarımla birlikte November adlı -artık kendimizi müdaviminden öte neredeyse sahibi gibi hissettiğimiz- mekanda doğumgünümü kutluyorduk ve "nereden gitar buluruz yahu?" derken Murat'cığım hızır gibi yetişti. O gece onun gitarını -kendisi dahil- 5 KİŞİ ÇALDI ve çok eğlendik. Anladık ki arada bir, canımız sıkıldıkça akustik konserler de verebilirmişiz :D . Değil mi Murat'cığım :LOL:

Gerçekten de çok güzel bir geceydi ve ben de solist olarak sınırlarımı gördüm diyebilirim sahnede ara vermeden ne kadar süre kalabileceğim konusunda zira yanımda bana gitarla eşlik edenler mütemadiyen değişirken ben sabittim sanırım 2 saat kadar bir süre :D

Bununla birlikte dün bizi Manhattan'da da yalnız bırakmadığın için tekrar teşekkür ediyorum Murat. Diğer grup elemanlarını da en kısa zamanda bekliyoruz efendim :) Artık "mekandaş" sayılırız ne de olsa ;)

Saygılar

The Fly her Çarşamba 00.30'da MANHATTAN'da.

Calavera demiş ki:
jokermg demiş ki:
Evet harika bir geceydi.
Günün yorgunluğunu atmak için daha güzel bir yol olamazdı.
Teşekkürler Haylaz, mutlu yıllar Zeynep.

haylaz demiş ki:
gerçi bizim serkan ve iskender'le akşam murat çalmışlar beraber ama ....

Ah ben bunu biraz geç gördüm ama cevap yazmak istedim. Evet o gece ben sevgili dostlarımla birlikte November adlı -artık kendimizi müdaviminden öte neredeyse sahibi gibi hissettiğimiz- mekanda doğumgünümü kutluyorduk ve "nereden gitar buluruz yahu?" derken Murat'cığım hızır gibi yetişti. O gece onun gitarını -kendisi dahil- 5 KİŞİ ÇALDI ve çok eğlendik. Anladık ki arada bir, canımız sıkıldıkça akustik konserler de verebilirmişiz :D . Değil mi Murat'cığım :LOL:

Gerçekten de çok güzel bir geceydi ve ben de solist olarak sınırlarımı gördüm diyebilirim sahnede ara vermeden ne kadar süre kalabileceğim konusunda zira yanımda bana gitarla eşlik edenler mütemadiyen değişirken ben sabittim sanırım 2 saat kadar bir süre :D

Bununla birlikte dün bizi Manhattan'da da yalnız bırakmadığın için tekrar teşekkür ediyorum Murat. Diğer grup elemanlarını da en kısa zamanda bekliyoruz efendim :) Artık "mekandaş" sayılırız ne de olsa ;)

Saygılar

The Fly her Çarşamba 00.30'da MANHATTAN'da.

Ne demek. Benim için büyük bir keyifti.
Hem sizlerle çalmak hem de dinlemek.

Zaten müziğe memur zihniyetiyle yaklaşmayanların en keyifli anıdır sahne paylaşmak, beraber takılmak.

Evet ben "takılmayı" severim, seveni de severim :)

Görüşmek üzere

afis02.jpg

Bekleriz

gitar dersi verilir yazmışsın ama sizi gölgede izledim hiç de ders verebilecek pozisyonda değilsin.istersen ben sana ders verebilirim.bu arada hangi foruma girsem jokermg msjlerini görüyorum hem filozof hem virtiözsün heralde.eleştirim biraz ağır oldu ama bunlar gerçekler ne yazıkki.

Murat'cığım be bu son afiş karizma bazında bi öncekiyle çelişmemiş mi? :D

Not: Bir de şu yanarlı dönerli avatardan vazgeçsen? Mesajlarını okuyamıyorum :)

Bilirsin biz süprizlerle doluyuz :D

Bir ara şöyle gizemli ve daha karanlık birşey hazırlarım ;)

Sağol geldin, forumumuza şeref verdin. Her zaman bekleriz.

Sevgiler :)

Ne demek efenim ne demek! Siz gelip benim programıma şeref verdiniz ya ben sizin forumunuza şeref vermişim çok mu? :)

Karanlık ve gizemli avatar konusunda yardımcı olabilirim zat-ı âlinize, bilirsiniz bu konudaki örneklerim süperdir. ;)

Neyse, geyik bir yana o gün geldiğiniz için çok teşekkürler. Sizin gibi seyircim hep olsun başka bişi istemem(=bu çarşamba da bekliyorum, ona göre!) :D

Saygılar

The Fly HER ÇARŞAMBA MANHATTAN'DA! :)
(reklamımı da yaparım :) )

Yap güzelim yap. Reklam yapan altın bulsun :D

Gönül ister her programınızı takip edelim ama yeni Merkez Bankası Başkanı ödeneği kesince biz de yolsuz kaldık. Yoksa bilirsin hiç kaçırmam :D

Öptüm

Güneşin ay ile :metal yaptığı 29 mart . Benden izlenimler.

Bir dahaki 2060'da.. Kalmayız o günlere..

Yer : Ürgüp
Mevkii: Kızılçukur
Saat 12:00-14:30
Çekim: İbrahim Barışık
Yiyip içip muhabbet eden: Gökhan Dokuyucu

6.jpg

İşte ay güneş'e tek taş verirken! :LOL:
7.jpg

Geri