Joker (Rock) - Ankara

Selamlar :)

Bu gece klavyecimiz Yüksel ile son programımız.
Hafta içi kendisini askere uğurluyoruz.

011.jpg

Dolayısıyla onu beraber uğurlamak için herkesi Gölge Bar'a bekliyoruz.

00:30, Gölge Bar.

Görüşmek üzere :)

MG

Ben bugün Joker'i manhattan'da izledim. Bu grubu şimdiye kadar izlemediyseniz,hayatınızda eksik kalmış bir sayfa var demektir. Geliniz ve görünüz,barda nasıl müzik yapılır şahit olunuz. Pişman olmayacaksınız. Program "Life" ile başladı ve "Another Brick In The Wall" ile bitti. Mükemmeldi. Yarın gölgedeyim.

Bütün Joker elemanlarına teşekkürü bir borç bilirim.

Sevgiler.

Yuksel'e hayirli tezkereler diliyorum.
Umarim askerde de muzikten uzak kalmaz.
Her ne kadar rock muzik askerde pek calinmasa da pas tutmamak icin her turlu muzik iyidir :)

playmaker demiş ki:
Yuksel'e hayirli tezkereler diliyorum.
Umarim askerde de muzikten uzak kalmaz.
Her ne kadar rock muzik askerde pek calinmasa da pas tutmamak icin her turlu muzik iyidir :)

Kendisi adına çok teşekkür ederim.
Bu aralar pek internete girebileceğini tahmin etmiyorum.
Görüşmek üzere

MG

Bildiğiniz üzere Joker bu akşam her cuma saat 00:30 da olduğu gibi Manhattan da. Görüşmek üzere, gelmeyeni Allah bildiği gibi yapsın :D Ayrıca program attaalara, askerlere gitmiş, lüle saçları kesilmiş Yuksel' ciğimize ithaf olunur.

evet ne diim yapio zaten.bu gun sabah dukkani actim herzamanki gibi gazete aldirdim bide ne görim,bu bizim joker! evet sabah gazetesi nin ankara ekinin 2. sayfasindasiniz arkadaslar haberiniz olsun cok guzel fakat eksik bi resim olmus, sevgili ozgur ve asker arkadasimiz yuksel yok malesef ama ibo abi her zamanki gibi sekill yapip ben burdayim demis :) herkese saygilarimla gorusmek uzere.

jubeiyagyu demiş ki:
evet ne diim yapio zaten.bu gun sabah dukkani actim herzamanki gibi gazete aldirdim bide ne görim,bu bizim joker! evet sabah gazetesi nin ankara ekinin 2. sayfasindasiniz arkadaslar haberiniz olsun cok guzel fakat eksik bi resim olmus, sevgili ozgur ve asker arkadasimiz yuksel yok malesef ama ibo abi her zamanki gibi sekill yapip ben burdayim demis :) herkese saygilarimla gorusmek uzere.

Selam kardeş :)

Biraz geç gördüm, o nedenle gazeteyi almak mümkün olmadı.
Sendekini saklarsan bir ara görme şansım olur çıkan haberi.

Yine de sağol bilgi için.
Bence tez zamanda görüşelim. Sonra çok ağlarsın ;)

Sevgiler
MG

Dinlemek İstediğim Gruptunuz Şükür Dinleyebildim , Gerçekten İyiymişsiniz.

Şi riki tay şiki riki rante :D [biliyorum olmadı ama :D]

Wild Dances Süperdi...Elinize , Ağzınıza Sağlık

Saygılar.

bir grup dağıldu diye duyuyorum sınra konser haberi geliyor anlamıyorum valla .son durum ne şimdi . hepimizi eğlendirin arakadaşlar size ihtiyaç var çünkü .başarılar ;)

ezeli rakibimizden 4 yememize rağmen aynı gece sırtında galatasaray forması ile sahneye çıkıp galatasaray taraftarlarının farklı olduğunu gösteren gitarist abimizi tebrik ediyorum.galatasaray taraftarı olmak böle bişey işte.yensek te yenilsek te her zaman takımımızı destekliyoruz ve formayı giymekten hiçbir zaman utanmıyoruz. :D

karmancho demiş ki:
ezeli rakibimizden 4 yememize rağmen aynı gece sırtında galatasaray forması ile sahneye çıkıp galatasaray taraftarlarının farklı olduğunu gösteren gitarist abimizi tebrik ediyorum.galatasaray taraftarı olmak böle bişey işte.yensek te yenilsek te her zaman takımımızı destekliyoruz ve formayı giymekten hiçbir zaman utanmıyoruz. :D

Teşekkürler :)

Kazananın yanında olmak kolaydır.

İyi günde, kötü günde sevdiklerimizin yanındayız.
Öteki türlüsü başarıları sahiplenip, başarısızlığı başkalarına yüklemek gibi soysuz bir davranış olur.

Bunu sadece futbol değil tüm hayatımızda benimsememiz gerektiğine inanıyorum.
Bu bahaneyle Fenerbahçelileri de tekrar kutluyorum.

Yarın gece Gölge Kızılay'da görüşmek üzere.

MG

enderr demiş ki:
ben bişey sorcam dün çaldığınız bi parça

adı "michelle" olması lazım ama yok hiçbiyerle

hani "love you love you love you love you"
şeklinde biyerde sözleri var

adı nedir ? kime ait?
?????????????

3 saattir arıyorum daha öncede aramıştım

Selam kardeş

Sallamamak olarak algılamanı istemezdim ama eğer cevap yazmış olsaydı diyecektim ki:
"Dün biz hiçbir yede çalmadık. Ayrıca repertuarımızda Michelle adlı ya da içinde dediğin şekilde "love you" geçen şarkı yok. Sanırım sen başkasıyla karıştırdın"

Bu durumu yüzüne vurmak istemediğim için yazmadım.
Üzgünüm.

Sevgiler
MG

enderr demiş ki:
????????
gölge tunalıya gitmiştik ve perşembe için joker yazıyordu .ama çalan grup başka demek ki dediğin gibi. öyle yazsan daha iyi olurdu.ok sağolasın.

Şimdi biraz netleşti durum :)

"Perşembe - Gölge Tunalı" meselesi tamamen bizim dışımızda gelişen bir olaydır. Biz de afişten öğrendik bazı şeyleri :D

_sek_ demiş ki:
Ya şimdi nerden çıktı diyeceksiniz de Rockandwin'in albümü ne zaman çıkıyor.Orda siz de yer alacağınız için sormak istedim...

Bu soru zaman zaman bizim de kafamıza takılıyor :D
Evet ne zaman çıkacak o albüm?
Bilen varsa lütfen açıklasın.

Bu gece Gölge Kızılay'da görüşmek üzere

MG

Geri