Nükleer Başlıklı Kız

Fatihim Hacettepe'de çıkmayacağız ama güzel bi Bolu var elimizde onu verelim :D Bolu'ya gelirsin artık :!: 8O :p

18 Mayıs 2006 Perşembe Saat 18:00 NüKLeeR BaŞLıKLı KıZ @ BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ BAHAR ŞENLİKLERİ ....

Aceleye gelen konserin, aceleye gelen afişi;
boluafis2.jpg

Sağlıcakla...

totalimmortal demiş ki:

teşşekkürler kardeşim.umalımki konserde afiş kadar eğlenceli olsun.saatlerdir ulaşım sorununu çözmeye çalışıyoruz.yurdumun güzide servis şöförleriyle kanka oldum.biraz sıkıntılı olacak ama 2.BOLU cıkartmamızın en iyi şekilde geçiceğini umuyorum.bu gün hacettepede cıkıyorduk ama sınavlar yüzünden saatler uymadı benimde kendi okulumda çalma hayalim başka bahara kaldı :( olsun kardeşlerimleyim ya seneye çıkarız.bestemizi ilk kez kendi sahamızda çalalım istiyorduk ama kısmet deplasmanaymış.bakalım bizi coverlarla bağrına basan BOLU kendi bestememizle nasıl tepki verecek....

ha burda ha boluda ha başka bir yerde,müzik kalbimizde olduğu sürece;
:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead
EYVALLAH....

nükleer ben kuzu abant izzet baysal üniversitesinde tanıştık reklamlar mütiş!!!
başarılar başarılar!!!! fotolar muhteşem özgür ağabey ben sağa resimerli nasıl göndercem!!!

selam bende can dün boluya geldiğiniz zaman tanışmıştık hatırlarsanız.en sewdiğim özelliğiniz şarkı söylüyoruz diye artislenmiyosunuz bu çok güzeldi.cana yakınsınız sağolun geldiğiniz için.bu arada kendi yaptığınız şarkı şu anda elimde ama merak etmeyin wermicez tabi hiç bi yere.özgür abiyle konuştuk zamanı gelince dedi... başarılarınızın dewamını diliyorum,şarkı söyleyin dinliyorum.. :D fotoları istemiştiniz biz onlarıda en ksa zamanda ulaştırıcaz size kuzuyla beraber.

onurkuzu demiş ki:
nükleer ben kuzu abant izzet baysal üniversitesinde tanıştık reklamlar mütiş!!!
başarılar başarılar!!!! fotolar muhteşem özgür ağabey ben sağa resimerli nasıl göndercem!!!

heyyytt radioaktifkuzu kardeşlerim dün için cok teşekkürler.süper bir konser geçirdik sayenizde.gerek sahnede gerek sahne arkasında çok büyük moral oldunuz bize.tekrar tekrar teşekkürler.....resim olayını özgür özel mesajdan halledecek......eyvalllah kardeşlerim. :metalhead

genel olarak dünün değerlendirmesini yapıcak olursak:ulaşım sorunu başta biraz moralimizi bozdu.ekipmanımızın fazla oluşu otobüsle yolculuğumuzu kabusa çevirecekken gökyüzünden(adanadan) bir süperkahraman inerek bize yardımcı oldu.söz konusu kahraman BİLLURumuzun ağbisi,10kaplan gücündeki(gercekten öyle)CENGİZ beyden başkası değildi.adam bi tutuşta ne varsa taşıdı.ALLLLAH RAZI OLSUN!konser boyunca hem kamerasıyla bizi görüntüledi hemde bize destek oldu.ALLLAH RAZI OLSUN 2.ses tesisatını görünce ben şahsen dumur oldum.o nasıl sahne arkadaşım.kendi adıma amfi götüremediğim için cok kötü bir bas tonuyla çalacağımı sanırken,mikserın başındaki yüce insan yaklaşık 30 saniyede bi bas soundu yakaladıki akıllara ziyan.ellerine kollarına sağlık.işini bilen vede güler yüzlü sahne ekibiyle çalışmak gercekten çok rahat ve eğlenceliymiş.seyircilere gelince bizi daha önceki bolu konserimizden tanıyan arkadaşlar biz daha sahneye cıkmadan sahne önündeki yerlerini almışlardı.arkalarda çimenlerde yayılan kitlenin hepsi değilsede,bir kaç şarkıdan sonra güzel ve keyifli bir kalabalık yakaladık.organizasyonda olan bizden habersiz değişiklikler biz sahneden indikten sonra,özür dileriz,özür dileriz,özür dileriz şeklinde bize geri döndü.organizayonu yapan başta EMRE ve KUBİLAY olmak üzere herkese teşekkürler.bestemizi ilk kez çaldığımız bu konserde,bestemizin de beğenildiğini görmek bizi çok mutlu etti.sahneden indikten sonra kendimizi,ROCKSTAR gibi hissetmemizi sağlayan herkese ilgilerinden ve konuk severliklerinden dolayı ayrıca minnettarız.gerci bize tepeden bakıp ERDEM kardeşime bir gitar askısını ödünç vermeyi cok gören bizden sonraki gruba en iyi cevabı performansımızla verdiğimize inanıyorum.öncesinde selam bile vermeyip sonrasında kutlamak için kulisimize kadar yorulmalarına gerek yoktu.vokalistlerine lafım yok.misafirperver bi kardeşimizdi.çok güzel bi sahne,çok güzel teknik ekip ve çok çok güzel insanlarla elimizden geleni yapmaya calıştık.ben kendi adıma çooook eğlendim.hacettepeye cıkamamış olmanın üzüntüsü falan kalmadı ben de.ve son olarak bir konser sonrası BeRkAy klasiği.ÖZGÜR,BİLLUR,TOYGAN,ERDEM....seviyorum ulan sizi(sebebim olursunuz!)..........
daha nice konserlerde yanyana olmak dileğiyle... :metalhead :metalhead :metalhead

ps:bizi bolu yolunda yalnız bırakmayan AYÇA ve CENGİZ'e çokkkk teşşekkürler..... :D

berkay ağabeyy boluda rock sevenler, arabesk sevenlerinin yarısının üç bölü ikisinin kök üç katı gibi birşey(yani az!!)ne zamandır böyle bir şey bekliyordum contalarım paslanmıştı ii oldu beayaa!!!herşey için biz teşekkür ederiz can danda allah razı olsun bizi sizlerle tanıştırdığı için çok şanlıyız!!! hea işte böyle kuzudan selamlar !!kurtlarını döker!!! radyoaktif ablaninda sesi evinesıcence(!)den daha güzel!! hepsiniz bir harikasınız!! sizi öpüyorum (yanaktan)!!!başarılarınızın devamı dileğiyle göruşmek üzreeeeeeeeEEEEEEEEE!!!!

tüm nükleere selamlar ben boludan radyoaktif kuzu solo gitaristi doğa baar şenlklernde baya bi muhabbet etmştk elmdeki rsmleri en yakn zmnda atcm muhteşmdnz boluya gerçek mzk yapan iinsanların gelmesine çok swndm herşey içn çok saoln

Bolu da ki 2inci konserimiz de süper eğlenceli bi konserdi :) .. orda bizi destekleyen ve süper şekilde karşılayan,beğenen herkese çooook teşekkürlerimizi sunarız...gerçekten bitmesini istemediğim bir konserdi..konser öncesi ve sonrasında yolda çektiğimiz sıkıntılar bile konserin güzelliğinden dolayı sıkıntı gibi gelmedi....umarım boludaki rock seven arkaşlarla tekrar görüşürüz...ayrıca organizasyonu gerçekleştiren bütün arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ederim ilgi , alaka , iyi muamele , güzel sahne ve özellikle güzel ses sistemi için :D

ayrıca rasty,onurkuzu,Nighthalzen,Radioactive_goat
yaptığınız iltifatlar için çok teşekkürler :) ... en kısa zamanda tekrar görüşürüz umarım ;) ... resimleri de en kısa zamanda yollarsanız çok sevnirim :LOL:

NeBeKa :twisted:

pink acid bendede baya bi video var özellikle o gizli çekm videlolardan özgr abi hatrlar:D sana mailden yada msnden atarm ekldm sni ö.m.den adresimide yazdm olmadzsa özgür abie yada berkay abie atarm sz bölşrsnz:D

rasty demiş ki:
selam bende can dün boluya geldiğiniz zaman tanışmıştık hatırlarsanız.en sewdiğim özelliğiniz şarkı söylüyoruz diye artislenmiyosunuz bu çok güzeldi.cana yakınsınız sağolun geldiğiniz için.

Benimde erdem ve toyganın en sevdiğim özellikleri budur diğer arkadaşlarında öyle olduğuna eminim. afiş çok tatlı olmuş :) konserin iyi geçtiğine çok sevindim

bolu konserinde dinledim sizi..resim bile çekindik..
sizinle resim çekinebilirmiyiz dediğim zaman berkayın "asıl biz sizinle çekinebilir miyiz arkadaslar" demesi çok hoşuma gitti:))çok mütevaziler valla, bu grup dünyayı sallar,,ben dinledim, dinlemeyenler ilk fırsatta dinlesin derim.. başarılar diliyorum

ha bide şu ilk besteniz gerçekten harikaydı,,
boluda sizede söylemiştim özlem, feridun hikaye;
keşke siz çıksaydınız onların yerine,

effferim yawrularıma...
Hacettepe de de ilk gün 84 öncesi hiçbir grup çıkamadı... :(

ömrü hayatımda bu kadar kötü bir şenlik(!) görmedim.
Nazan Öncel gelecek diye hafif bir umutlanır olmuştum ki O'da hastalanmış...
Hepten tadı tuzu kaçtı yani...
izlemiş kadar oldum sizi de bakıyorumü
Bekocuğumun eli açılmış, anlayamadım ben şimdi, klavyen mi hızlandı, çenen mi açıldı? :D

pink_acid demiş ki:
Bolu da ki 2inci konserimiz de süper eğlenceli bi konserdi :) .. orda bizi destekleyen ve süper şekilde karşılayan,beğenen herkese çooook teşekkürlerimizi sunarız...gerçekten bitmesini istemediğim bir konserdi..konser öncesi ve sonrasında yolda çektiğimiz sıkıntılar bile konserin güzelliğinden dolayı sıkıntı gibi gelmedi....umarım boludaki rock seven arkaşlarla tekrar görüşürüz...ayrıca organizasyonu gerçekleştiren bütün arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ederim ilgi , alaka , iyi muamele , güzel sahne ve özellikle güzel ses sistemi için :D

ayrıca rasty,onurkuzu,Nighthalzen,Radioactive_goat
yaptığınız iltifatlar için çok teşekkürler :) ... en kısa zamanda tekrar görüşürüz umarım ;) ... resimleri de en kısa zamanda yollarsanız çok sevnirim :LOL:

NeBeKa :twisted:

önemli değil nükleer abla asıl biz teşekkür ederiz
ben resimleri size nasıl ulaştırecem!!!!!
obbaaaa!!!!ksdjhklgjagba

bizi konserlerde yanlız bırakmadıkları gibi forumda'da yanlız bırakmayan herkeze çoooooookkk teşekkürler.

onurkuzu,eyyubi84,Radioactive_goat,rasty sizler çok çok daha iyilerinede layiksiniz,biz sadece elimizden geleni yaptık herşey için tekrar tekrar teşekkürler....(inanın bu boluda son görüşmemiz olmıyacak :twisted: !)

"Nighthalzen"Gaziantep'e günün birinde gelmeyi çok isteriz benim canım anam Gazianteplidir....(sana benden söz imkanlar dahilinde ilk fırsatta!)

"MetalikA"teşekkürler.en kısa zamanda tanışmak olursada aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle.....

"poisonheavy"mervecim şekerim,dolmuş içim yazayım dedim.görüşemiyoruz!.....

Arkadaşlar tüm Bolu tayfasına çok teşekkür ederiz çok eğlendik güzel bir konser oldu gerçekten.Bestemizi sahnede çalmamız, güzel bir ses sistemi, güleryüzlü insanlar, rock sever tayfa... hepsi harikaydı.Bize destek veren herkese teker teker teşekkür ederim efem.Bu gidişle Bolu'ya daha çoook gideriz. ;)
Sağlıcakla kalınız !

Dipnot-1)Kaybolan askımın eksikliğini gideren arkadaşlara teşekkür ;)

Dipnot-2)Fatih bari final döneminde okula gel de görüşelim yahu :LOL:

Geri