Nükleer Başlıklı Kız

Canım grubum, değerli forum okuyucuları...
Bolu hakkında bana söyleyecek bir şey bırakmamışlar...

Ama afilli bir teşekkürü can-ı gönülden borç biliyorum...

Hepinizi öpüyorum!

"may the NBK be with you..."

BİLLUR ablam billur sesli ablamın koca kampüsün ortasında beni nası morarttığını anlatıweriyim size :D.çıktılar işte sahneye sonra billur ablam başladı konuşmaya biz nükleer başlıklı kız grubuyuz,ankaradan geldik falan,ben aradan hani başlığınız nerde dedim,billur ablamda evde unutmuşum diye güzelce yerleştirincesi lafı sustum artıkın :D bide baktım orda berkay abi sahneden inmiş,şöyle bi baktım vücut üçgen gözlükler saçlar falan karizma,tek saçıda örüp yandan salmış obi van kenobi tarzı,resim çektirilmezmi yakaladım hemen,çektirelim bi resim beyaw dedim,berkay abim artislik yapcak diye beklerken adam benden hewesli çıktı resim çektirmeye,çok hoşuma gitti o olay,baktım bunlar bizden galiba burunları hawada değil dedim.sonra berkay abime hepinizle çektircem dedim oda tamam konser bitsin söz dedi ve çektirdikte.ayrıca kendi yaptıkları şarkının live performance in bolu su şu anda sadece bizde war dediğim gibi özgür abiyle konuştuk kimseciklere wermiyoruz.özgür abi onları sonraya sakladığınızı söyledi.biz o video yu da size atıcaz sizde dursun.kendi elcaazlarımla çektim.ha bide tam ben billur ablacığımı çekerken bana gözleriyle bi hareket yapmıştı,orda çok tatlı çıkmışsın valla maşşallah :D videolar en kısa zamanda kuzucan tarafından ulaştırılacak saygılar....

konser bitti toplanıyolar bi fırladım sahneye.elimde kamera hepsini çekiyorum.adınız,gruptaki yeriniz herkeze soruyorum böyle.ben fırlayınca birden esmerimde azcık,kapkaççımı sandılar ne sandılarsa özlellikle billur ablam böyle bi şaşırdı.sonradan anladılar.wideolar baya iyi ya ama sitemim war berkay abim aldı mail adresimi ancak hala eklemiş deil beni....

yeter bee!!! en son ben teşekkür edecem teşekkürler benden sonra teşekkür etmek yok!!!!

aaa:::::::resimleri ve videoları gönderdim dün akşam nükleer grubun almayanlara duyrulur(resimler billur abla ve özgür abide)

bende boludan zafer hımm ne denirki çok iyiydiler harbiden bana göre müzik anlayışları tam yani bende tanıştım gözleme yerlerkene annkarada garajada konser vermişler umarım bi daha verirlr konser falan ki boluyu sevdiklerini söyledi mss.billur emini bi daha gelirler bas vokal ve BATERİST eğleniyo gözüküyolardı ama gitarlarda bi sorun vardı herhal boluya gelmiş özlem tekin.kurbandan sonra eni iyi rock grubuydu saolun bizleri eğlendirdiğiniz için.yani özlemi bile çekmedim sizi çektim makinama yollunuz açık olsun iyi yerleri hakediyosunuz sevgilerimle..

abi muhteşemdiniz ya a.i.b.ü şenlihlerimizde:)ama varya uyuz oLdum..sizi en başa koymuşlar..zatn 1-2sarkı çaldnz gaza geldim actm biramı o güneşin alnndda:p güneşe sövdüm braz(töbee diorm simdi):p lan gösüme girdi bütün konsre boyu..ogun bi sizi dinnedim zatn..gerisi yalandı..halk müzüüü klab fln :? zatn sonu da kötü bitti şenlikerlimizin:(nyse ne dielim böle olması gerekiomuış:(ama seneye de gelin öbürsü senede öbürsü sene de:p
(zeynep)
buarada hepinis de karismaydınız haa..hele bass a özel bi ilgim olduuu için ona bakıodm(bass ım var da yazın krsa baslycam)adam da baktırıo zatn ordan oraya zıplıodu:p
başarılarınzn devamı dilerim

ya musicolic muhteşem ne kelime sadece müzik olarak değil tüm grup kişilik olarakta muhteşem çok kısa bir sohbet bile bunu anlamak için yeterli oluo

rasty demiş ki:
wideolar baya iyi ya ama sitemim war berkay abim aldı mail adresimi ancak hala eklemiş deil beni....

Canım sen üzülme ben sorarım Berkay Abi'ne bunun hesabını!!!
ama öncesinde bir hasret gidermemiz lazım, bir görüşmediğimiz zamalarda olan olayları birbirimize anlatmamız lazım...

Ondan sonra söz senin adına bineceğim tepesine..!

Ayrıca bekocum bence de görüşemiyoruz. Geçen hafta hiç görüşemedik. Sen duydun tabii fakültenin muhtarı grip olmuş diye, mikroplarımı sana bulaştırmayım diye gelmedin yanıma diii mi?

obaaaa!!!!sitede resmim var !!!! sitede resimimiz var!!! sitede rsimler var!!! obaaakdhgdslkhhklsvdanavmklkafshagaja

nükleyer ler zise şok teşekkür edeyrum!!!! resimler mutiş gerçekten!!!!
sitede azda olsa yer alıp bizimde katkımız olduğu için çok sağolun!!!

ya nükleerler çok teşekkr ederz çok gzl olmş özellkle bzim resmlerimizde yaynlamanz çok büyk bi incelk tekrar çok saoln........

şöyle bi konser olsada çalsak..........gene kaşıntım tuttu paylaşıyım dedim..... :twisted:
bolu konserinin fotoları web sitemizde ve anılarımızda yerini almıştır.bakar bakar iç çekeriz artık :cry: :cry: :cry:

mrb oncelikle bu basarili gruba... bole bi solistle çaldiinis için çok sanslisiniz, tabi dier arkadiorum da diebilirimaslarin hakkini yemycem; hepsi de uzerine dusen isi basariyla yerine getiriolar... bas gitar çok iiydi ki seçtiinis sarkilarin baslari ve davullari genelde kasik olmasina ragmen, ki gitaristlerinis de yaptiinis tarzin hakkini veriolar, bateri konusunda da sansli olduunuzu solemeden edemicem... ya aslinda teker teker solemek de mantiksiz grubun birbiriyle uyumu tam bence... bahar senliklerinde de deli gibi fuel die bagiran tip bendim boluya ilk geldiinisde bayilmistim bu sarkiya ama ben ondan da daha gusel yorumladiinis bi parçayi isticem artik haberinis ola open ur eyes mukemmeldi...ben o sarkiyi hiç bu kadar rahat ve bu kadar gusel solien bi grupla karsilasmadim weya ben solerken çok yirtiniorum bana ole gelio:D bu arada biz boluda çaliorus senliklerde ayni gune denk gelemedik ama ins bi gun sizinle ayni sahneyi paylasiris sevgiler ve basarilar bu nukleer gruba....

mecburiyetcaddesi demiş ki:
mrb oncelikle bu basarili gruba... bole bi solistle çaldiinis için çok sanslisiniz, tabi dier arkadiorum da diebilirimaslarin hakkini yemycem; hepsi de uzerine dusen isi basariyla yerine getiriolar... bas gitar çok iiydi ki seçtiinis sarkilarin baslari ve davullari genelde kasik olmasina ragmen, ki gitaristlerinis de yaptiinis tarzin hakkini veriolar, bateri konusunda da sansli olduunuzu solemeden edemicem... ya aslinda teker teker solemek de mantiksiz grubun birbiriyle uyumu tam bence... bahar senliklerinde de deli gibi fuel die bagiran tip bendim boluya ilk geldiinisde bayilmistim bu sarkiya ama ben ondan da daha gusel yorumladiinis bi parçayi isticem artik haberinis ola open ur eyes mukemmeldi...ben o sarkiyi hiç bu kadar rahat ve bu kadar gusel solien bi grupla karsilasmadim weya ben solerken çok yirtiniorum bana ole gelio:D bu arada biz boluda çaliorus senliklerde ayni gune denk gelemedik ama ins bi gun sizinle ayni sahneyi paylasiris sevgiler ve basarilar bu nukleer gruba....

çook teşekkürler güzel sözlerin için,beğeni mesajlarınızı almak gerçekten çok mutluluk verici(tam da final dönemimde ilaç gibi geliyor :D )umalımda bir dahaki bolu konserinde aynı sahneyi paylaşalım.open your eyes repertuara girdiği ilk günden beri benimde favorim çalarken çok keyif alıyorum.aynı keyifi paylaştığımızı görmek mutluluk verici.....tekrar teşekkürler :D

Geri