Nükleer Başlıklı Kız

Hava şartları, Biziz'in afiş kısıtlaması vs. derken az katılımlı bir konser oldu. Biz bize çaldık. Yine de çok keyifliydi :) Gelen, gelemeyen, düşünen, uyuyan herkese çok teşekkürler :)
Bizden sonra, bizi müzikleriyle çok eğlendiren Gestapo ve bizden önceki Piyon grubuna teşekkürler.

Mert nasıl yazdıysa gelmesiyle beraber...:D

Şu Biziz'e iyiki çıkmışız çünkü sizle tanışmak çok güzeldi. Pozitif enerjinizle yanımızda oldunuz sağolun...

Arkadaşımın da dediği gibi beraber nice konserlere... Başlangıç çok güzel oldu bundan sonra da en az bu kadar güzel olur.

Kendinize iyi bakın,besteler ve şarkılar da çok hoş tam gaz devam diyorum...

Merhabalar arkadaşlar!
Çok ama çok eğlenceli bir konserdi bizim için! Sahne dinleyicilerden daha kalabalıktı ama olsun, yinede çok çok eğlendik. Piyon ve gestapo ya çok teşekkür ediyoruz, bizi çok fena coşturdular.
Ege de bahsetmiş aksiliklerden ama olur okadar artık dedik geçtik. Bülent e de çok teşekkür ediyoruz.

PS: Dear gestapo; sizlerlede tanışmak çok güzeldi. Daha güzel daha "kalabalık" organizasyonlarda tekrar bir arada sahne almak dileğiyle..
Pozitif enerji mi? Efendi teveccühünüz, o sizin enerjiniz! ;)

Konserlerinize gelemesem de pozitifliğiniz prova gününde de yansıyor. Hem öyle süper sesli vokal ve senkron çalan sıkı bir grup olunca da konserde insanların eğlendiğine eminim. Kimse hakkınızı yiyemez, döverim ! :p

Başarılarınızın devamını dilerim.

KabakTadi demiş ki:
Haberimiz olsa gelirdik de nerden bilelim. Neyse 7 sindeki konsere gelicez artık.
7'sindekine gelmek zorundasın, senin de konserin var o gün :)
Atalay demiş ki:
Konserlerinize gelemesem de pozitifliğiniz prova gününde de yansıyor. Hem öyle süper sesli vokal ve senkron çalan sıkı bir grup olunca da konserde insanların eğlendiğine eminim. Kimse hakkınızı yiyemez, döverim ! :p

Başarılarınızın devamını dilerim.
Teşekkürler Atalay Abi. Senden olumlu bir yorum alabilmek gerçekten önemli. Seni de bekleriz :)

Roth-Azad demiş ki:
Hava şartları, Biziz'in afiş kısıtlaması vs. derken az katılımlı bir konser oldu. Biz bize çaldık. Yine de çok keyifliydi :) Gelen, gelemeyen, düşünen, uyuyan herkese çok teşekkürler :)
Bizden sonra, bizi müzikleriyle çok eğlendiren Gestapo ve bizden önceki Piyon grubuna teşekkürler.
Hava şartlarını yendik, afişten değil başka yerlerden öğrencik konseri ama kapıdaki durum çok vahimdi. Gelmek istedik, geldik ama Biziz Bar'ın fiyatlarına yenildik. 7 Şubat, Çarşamba akşamı kaçarı yok, görüşmek dileğiyle.

Sevgiler...

if.jpg

hello :) ... arkadaşlar 7'sinde IF'de ki konserde hep beraber coşmaca, eğlenmece, zıplamaca inşallah .. herkesi bekliyoruz! .. ayrıca da bi önceki konsere gelen herkeselere çok teşekkür ederiz , az seyircili bizbize bi konser olmuştu ama bizim için çok eğlenceliydi :) ... görüşmek üzere .. hepinize sevgiler & saygılar ...

N.B.K :twisted:

nükleer başlıklı kız.sizleri bikaç kere dinledim ve doğrusu çok beğendim.7 şubatta parantezle çalıyomuşunuz onlar da çok sağlam grup.zamanında biz de çaldık onlarla..yeni konserlerde sizlerle aynı sahneyi paylaşmak isteriz.bu arada kendimi tanıtmayı unuttum şizofrengi'den Coşkun..sevgiler,saygılar..müzikle kalın...

Kendi adıma sizi tebrik ediyorum.Ege cim askılık için tekrar tekrar özür.Olsun ama sonunda kavuştun :) Başka zaman aynı sahneyi paylaşmak üzere.sevgiler...

I LOVE YOU N.B.K!!!=)) bi mükemmel konser gecesinin sonunda daha forumunuza dalmış bulundum, birlikte olmak çok eğlenceli arkadaşlar, işallah yine başka bi zaman başka bi yerde ya da aynı yer farketmez..=)) Ankara'nın rengisiniz, solmayın iyi bakın kendinize;)

Teşekkürler arkadaşlar çok güzel ve eylenceli bir konserdi.. Parantez ve Deprem, çok keyifliydi sizleri izlemek... Aynı zamanda çok güzel ayarlanmış, herşeyin düşünüldüğü, hık desek hık, gık desek gık kıvamında şekerleme tadında bir organizasyondu... ForRock lar hep bir hoş oluyor zaten :) Bunun dışında NBK nın ilk IF performansıydı bu gece, ama sanki yılların grubuymuşuz gibi ağırlandık, ender rastlanan bir durum (müzisyen arkadaşlar bilir), ama DJ in den barmenine, vestiyercisinden kapı görevlisine, herkes çok saygılıydı..

Tekrardan herşey için teşekkürler! Biz çok ama çok eğlendik, umarım sizleri de eğlendirmişizdir!

May the NBK be with you!

Geri