Nükleer Başlıklı Kız

"pudding""nightbird""parantezband"çok teşekkürler ilk yorumlar sizden geldi eyvallah.kutay gözlerim metrolarda seni arıyor arayı uzattık sanki :D

"İKİ"nin kaydı bitti ve siteyede koyduk sonunda.bizim içimize sinmeden paylaşmak istemedik,o yüzden biraz uzun sürdü ama uğraştığımıza değdiğine inanıyoruz :D biz gerek beste ilk şekillenmeye başladığında,gerek sahnede çalarken hep çok keyif aldık.bu keyif kayıt sırasında bizim için tavana vurdu. :dans umarız bizim gibi sizde keyif alırsınız.

kayıttan kısa bir süre önce grubumuzun temel taşlarından kardeşimiz "TOYGAN"gruptan ayrıldı.bu bizi çok üzdü :( ama bundan sonrada bize olan desteğinin tam gaz devam ediceğini bilmek bizi biraz olsun teselli ediyor.TOYGAN bugüne kadar nasıl bu grubun bir parçasıysa,bundan sonrada bizim için aynen öyle olucak(bizden bukadar kolay kurtulabileceğinimi sandın lan :twisted: )

son olarakta bu işin gerçektende kolay olmadığını ve hakkını vere vere nasıl profesyonelce yapıldığını bize gösteren ve çok rahat bi kayıt yapmamızı sağlayan "ATALAY&UÐUR (MARS) abilerimize çok teşekkür ederiz(gerçi bir süre bizi görmek istemezler heralde ama :D )daha nice kayıtlara kazasız belasız işallah....(biz snıcersları başladık şimdiden biriktirmeye)

umarız "İKİ"mizi beğenirsiniz.......

ps:daha çok işimiz var .....:twisted:

may the N.B.K be with you!

arkadaşlar öncelikle başarılar dilerim.daha yeni dinleme fırsatım oldu sizleri(öss kurbanı bir gencim 62 gün sonraı düşünmekten nete bakamiorum :p)çok ii yolda gidiosunuz demolarda überrrr :p umarım dahada iileri olur.başarılarınızın devamını dilerm össden sora görüşürük :D

arkadaşlar.. Klasmanınızda gerçekten üstünüze tanımam.. Şarkının çok güzel.. (zaten stüdyoda da çok beğenmiştim :) ) Ben "bu şarkı patlar" derim valla.. Başarılarınızın devamını diliyorum...

Not: Özgürcüm; davullar da pek bi harika... :p

Parça çok tatlı oldu hakikaten. Uğraşan herkesin ellerine sağlık. Sevgili Ege, delayler istediğin gibi olmuş, bak. :D Yeni ve daha iyi işlerde görmek istiyoruz...

Sevgiler...

Merhabalar arkadaşlar;
İlginiz için çok teşekkürler! Böyle şeyler bizi mutlu ettiği kadar, sizlere daha iyilerini sunmak için ateşliyor bizi...

seborocky e de ayrıca teşekkür ediyoruz slay için ;) ellerine sağlık!

En kısa zamanda yeni konserler ve kayıtlar ile görüşmek üzere!

özgürün dediklerine aynen katılıyorum:)"seborocky"eline sağlık.kayıttı okuldu falan derken,inan ZOR'u doğru düzgün dinlememiştim uzun süredir:)studyoda ve konserlerde çalmanın dışında.eski fotolarla beraber geçen zamanı boşa harcamadığımızı sayende bir kez daha gördüm.tekrardan ellerine sağlık............

ps:eek:ğuz üç de gelir 5 de gelir sen yeterki iste.

BU GÜN TANDOÐANDAYDIK!CUMHURİYETİMİZE SAHİP ÇIKTIK.TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN ŞEYHLER,DERVİŞLER ÜLKESİ OLAMAYACAÐINI ELİMİZDEN GELDİÐİNCE GÖSTERMEYE ÇALIŞTIK.GÖLGELERE TESLİM OLMAMAK İÇİN............

Arkadaslar basaılarınızın devamını dılıyorum ayrıca tandoganda oldugunuz ııcınde teşekkur ederım... bız bodrumdayız...keşke bızde orda olsaydık neyse twist-off sıze basıler der...

yDO39051.jpg

Tarih : 22 Nisan 2007, Pazar
Mekan : If Performance Hall (Ankara)
Kapı Açılışı : 18:00
Giriş : 5 YTL
Sahne Alacak Gruplar : Hayal, N.B.K., Tuşe, Exe

Forum sayfanızı bu şekilde kirletmeniz oldukça yakışıksız bir durum yaratıyor bana kalırsa...

Sadece bunu yazıp bırakmayayım, parçanızla ilgili de yorum yapayım:), Parça bir bütün olarak baktığımda hoşuma gitti, gitar düzenlemeleri güzel. Ancak davul ve bas gitar tek düze, parçada verilmek istenen havayı bozmadan daha etkili ataklar, geçişler konulabilirmiş. Yine de hoş bir çalışma olmuş, elinize sağlık.
Başarılar dilerim...

arkadaşlar bu konu herkesin ilgisini çekti sanırım...ama artık lütfen bu konuyu kapatabilirsek çok seviniriz =) .. grubumuzla ilgili bi konu değil bu...özgür sadece düşüncesini söyledi ve kapattı...ayrı bi başlıkda konuşulursa mutlu olcaz artık..

ayrıca yeni kaydımız "İKİ"yi dinleyip yorum yapan, beğenen herkese çok teşekkür ederiz :) ... görüşmek üzere...sevgiler & saygılar ...

kusura bakmayın uzattım konuyu, yanlış yer yanlış zaman :)

Asıl olaya gelelim yeni bestenizi dinledim..Bence çok güzel olmuş vokal bağırışları ve gitar rifflerini özellikle çok beğendim...Vokal çok daha parlak geldi kulağıma belkide bi önceki kayıttandır ama bunu çok beğendim.. Gitarlarda öyle geçişler ve riffler çok başarılı bence..Aranjesi ve kaydı çok daha güzel olmuş bu sefer... Bol bol tebrikler hepinize elinize sağlık..Görüşmek üzere...

Geri