Nükleer Başlıklı Kız

"WooDStkoocK"beğendiğine sevindik müzikte göselliğinde ön planda olması gerektiğine inanıyoruz.elimizden geldiğince iyi birşeyler ortaya koymaya çalışıyoruz :) çok teşekkürler....

"seborocky" eline sağlık çok teşekkürler bizim için uğraşmışsın çok beğendik
teşekkürler :)

"sondurock.org"a bize yer verdiği için ayrıca teşekkürler...

elimden olduğum amelliyat yüzünden N.B.K çalışmalarI biraz aksadı ama yarın alçı çıkıcak bir süre fizik tedaviye devam ettikten sonra yeşil sahalara geri dönücem:)sonrasında güzel güzel kaldığımız yerden devam edicez.yeni besteler ve yeni kayıtlarla arayı hızlıca kapatmaya çalışıcaz.bu dönemde N.B.K ya bana desdek oldukları için teşekkür eder,benim yüzümden yaşanan gecikmeler içinde özürdilerim(seviyorum sizi)

MAY THE N.B.K BE WITH YOU! :twisted:

çok iyisiniz.ankarada defalarca dinledik
dinleyeceğiz ;)
velakin bütün iş sizde..
ortalıkta olun gösterin kendinizi.festivaller konserler performanslar uçuşmalı ki unutmamalı kimse.
geçtiğimiz baharda gerçekten çok hoşlandık sizden.bunun havada kalmamasını bütün kalbimle diliyorum.
yahu seviyorum ulen sizi :D :twisted:

kardeşlerim sabırla bekliyorum sizleri. yeni parçalarınızı merak ediyorum. berkay bir parça dinletti geçenlerde ama acele edin. çok bekleyeniniz var. iyi yerlerde görmek istiyorum artık sizi.

Merhabalar Arkadaşlar;
Oldukça uzun bir aradan sonra, Nükleer Başlıklı Kız sahalara tekrar dönüyor. Berkayın geçirdiği kaza sonrasında biraz toparlanması için vakit tanıdık ona ve saolsun yüzümüzü hiç kara çıkartmadı.. Bekleyenlere özleyenlere hemen güzelinden bir haber ile başlayalım...

29 Eylül de Kızılay Ekin gösteri merkezinde saat 18:00 de sahnedeyiz...
afis_290907.jpg

Sonra;
19-20-21 Ekim de Ege Rock Fest ile İzmir Buca Göletinde çalacağız. (Henüz Afiş veremiyoruz, biraz sabır daha çok var nasıl olsa :))

Bunun ardından, daha kesin olmamakla beraber 2 Biziz konseri bir 222 konseri var...

Ha birde size yeni birde süprizimiz var ;)

Bekleriz efendim...

May the NBK with you!

Şükürler olsun kavuşuyoruz koçlarıma..Özlemiştim valla.. :D
Gelecem inşlah hepsine bırakmıcam peşinizi coşacam en önde :metalhead
Seviyom hepinizi canlarım..

gecen koca yaz,konsere aç bi grup,yeni gitarlar yeni ekipmanlar ve yerine dikilmiş bir kaç parmaktan sonra sonunda sahneye çıkıyoruz...biz sahneyi çok özledik.bir bakıma sezon açılışı olucak bu organizasyondan sonra çook uzun bir süre hız kesmeyi planlamıyoruz :twisted:(tabi ben gene biyerlerimi kopratmazsam:))çok güzel ve eğlenceli bir organizasyon olucak gibi.gruplar kalabalık,eminimkki seyircide kalabalık olucaktır...biz bize eğleniriz...

son olarakta geçen koca yazda boş durduk sanmayın yaptık yeni birşeyler
:LOL: :LOL:

MAY THE NBK BE WİTH YOU! :twisted: (özlemişim bunu yazmayı)

Arkadaşlar kulisi paylaştık :) Ne mutlu bize? Paylaşmaktan aciz olanlar utansın di mi?

Ama malesef dinleyemedik 1 şarkıdan başka :S Can'ın eline baget girdi :S Eve gitmek zorunda kaldı..Sonra biz de gitmek zorunda kaldığımız için özür diliyoruz..Organizasyon gecikti..Bu yüzden kalamadık..Biraz daha gecikse çıkamicaktık ta :) Bizimle paylaştığınız dostluk ve sahneniz için teşekkürler..

Nice konserlere, yarışmalara.. ;)

canımız cicimiz BİLLUR'umuzun doğum gününü az önce törenlerle kutladık bide burdan kutlayalım dedim.iyiki doğdun iyiki varsın şekerim:) çok seviyoruzz seni:)

(afilli kart yetişmedi söz telafi edicem:))

Berkay çok geçmiş olsun,umarım bu tip kazalar bi daha hiç başına gelmez.NBK'ya kolaylıklar ve başarılarının devamını dilerim,herşey istediğiniz gibi olsun

Merhabalar arkadaşlar, NBK yine mi suskunluğa gömüldü diyenlere güzelinden bir kaç haber vererek başlayalım önce;

26-27-28-29 Ekim tarihlerinde İzmir Buca da düzenlenecek olan Egerock festivalinde sahne alacağız. Yakın zamanda afişleri de ayyuka çıkar ama şimdilik www.egerockfest.com adresinden detayları takip edebilirsiniz. NBK ekim sonunda izmirdeki seyircileri ile buluşuyor! (Bu arada ankaradan da 2 tane otobüs kalkacak, sitede detayları var, hepinizi bekleriz!)

Sonra; 1 Kasımda Saklıkentte Hürock Öğrenci günlerinde Direc-t nin alt grubu olarak sahne alacağız. Hepinizi bekleriz. Afiş;
%C3%B6%C4%9Frenci_g%C3%BCnleri.jpg

Sonra; 7-8-9 Kasım tarihlerinde İstanbul Balansta finali düzenlecek SonyEricsson Unistar yarışmasının finalinde sahne alacağız. Hangi gün sahne alacağımız henüz belli değil ancak, hepinizi yine bekliyoruz.

Birde; Unistarın haftasında Bir ihtimal Stüdyo Live da sahne alabiliriz. Kesinleşince haber ve afiş gelecek...

Görüşmek üzere Arkadaşlar;
May the NBK be with you!

ARKADASLAR YUKARIDA AFiSi GORULEN KONSERiN SAATi YAZMIYOR ..

KONSER SAAT 22:30 DA ..

BiLGiLERiNiZE SUNULUR ... BU ANLAMLI KONSERDE GORUSMEK DiLEGiYLE ...

May the NBK be with you!

Geri