Nükleer Başlıklı Kız

"jackthepompking"eyvallah kardeşim.NSS'nin bana göre bize kattığı en önemli şey ankara dışından insanlarla yaptığımız şeyleri paylaşa bilmekti.senin yazdığın ve benzer yorumların güzel şeyler içermesi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.grubunuza başarılar.bu yarışmanın sonucunda tek bir kazanan olucak deniyor ama,kim kazanırsa kazansın, bizim ödülümüzde gruplar arası güzel dostluk ve dayanışmanın kurulmasıdır.şu ortak konser hayallerin neden hayal olarak kalsınki ;) imkanlar dağilinde "NÜKLEER BAŞLIKLI KIZ"her yere seve seve konser vermeye gelir.....üşenmeyip yorumlarını buraya yazdığın için sonsuz teşekkürler...... "A'due Carmen"e selamlar. :D

geçen cuma dream tv için yapılan röportajın ayrıntılarından bahsediyim biraz;çekim için 12 saat yol katetikten sonra studyo"MARS"ta yapılan performans çekiminden sonra botanik park'ta yurdum bekçilerinin "YASAAAK ARKADAŞIM ÇEKİM "sesleri arasında çok keyifli vakit geçirdik.işini gerçekten iyi bilen "workattack"yapım şirketinin yaptığı çekimler nokia nın bu işe bok gibi para akttığının kanıtıydı sanki.ankaradan sadece 2 nss katılımcısıyla yapılan çekimler,montajı biter bitmez çarşambadan sonra falan yayınlanır denilmişti ama,sabırla sabah akşam bekliyoruz.genel olarak sadece 20 nss katılımcısı tanıtım amacıyla görüntülenmiş.projenin son grubuda bizden sonra istanbulda yapılacak olan çekimmiş.en uzun yayınlanacak tanıtım bizimki olucakmış.....ve daha bir sürü ayrıntı var sağolsunlar "ÖZGÜR"ve beni dönüşte istanbula kadar jipleriyle getirdikleri için yollda 5 saat baya ayrıntılı konuştuk.WORKATTACK yapım ekibine ve çok süper bir stüdyo yaptıklarını gözlerimizle gördüğümüz studyo MARS'a ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkürler...tanıtım bu hafta içi yada önümüzdeki hafta yayınlanmaya başlar...10,15 kez yayılayacaklarmış yarışma sonuna kadar
.............seyredin bizi.. :D

"maginary_" bizi kaç kere sahnede seyrettin?canlı performansta sound ve benzeri sorunlarla karşılaşıyoruz zaman zaman.hr konser her anlamda 10 numara geçemiyor bazen.dönüşte ilk sahne performansımıza benden davetlisin :D bekleriz.olurda gelemezsen forumun ön sayfalarında gerek ankara gerek şehir dışı konserlerinden sonra uzun uzun yorum yazılmış belki bir fikir verir.... ;) eyvalllah

son olark dönüşe az kaldı grup için çok güzel gelişmeler oldu bu aralar,yakın zamanda güzel haberler vericez......

:D :D :D :D :D :D :D :D

arkadaşlar herkese merhabalar....şu dream tv olayını bizde anlamadık..ilk olarak çekimin yapıldığı hafta yayınlancağını söylemişlerdi ama hala yayınlamadılar...bizi kandırdılar herhalde "biz dream tv.yiz" falan diye hehe :LOL: ... neyse artık oylama başladı zaten .. desteklemek isteyen arkadaşlarımıza duyurulur :) .. hepinize sevgiler & saygılar ...

N.B.K :twisted:

İsminizi uzun süredir duyuyorum fakat şarkınızı bugün dinleyebildim (Zor). Öncelikle temiz bi iş çıkarmışsınız ve vokaliniz gayet iyi. Siteniz, logonuz ve genel görüntünüz gayet profesyonel. İşinize verdiğiniz emek ve saygıdan dolayı tebrik ederim. Ayrıca NSS'de başarılar. Finalde aynı sahneyi paylaşmayı isteyeceğimiz gruplardansınız. Görüşmek dileğiyle..

billur sesin mükemmel.izmirdeyim ama dinlemeye gelcem kesin.burda herkese sizi dinletiyorum.belki hepsini toplar gelirim.
çok merak ediyorum canlı performansınızı.
zaten bayan vokal fetişisti oldum.gelcem,işitcem,anlatcam.

hadi ihşallah kazanırsınız billur ablanın sesi en iyisi grup ta en iyisi bence alıcaksınız dream tv de bekledim ama bi aksilik çıkmış ben de kaçırdım die kızıodum grup vega hafif müzik dergisindeki röportaj güzel olmuş sizin önünüz açık düşenci tarzınız bide grup tarzı olarak çok iyi yerlere gelceniz eminim kazanmanız dileğiyle oylar nbk ya

nss '06 da gördüm parçanızı ilk... grubunuzun adı ilgimi çekti... dikkat çekici bi isim... ve başarılı güzel bi kayıt... özellikle vokaliniz gayet başarılı...

Başarılar dilerim...

hey!süper bi parça zor!!tek kelimeyle bayıldım diyebilirim!!her dinlediğimde üst üste 5 6 kere dinliyorum!!başarılar!!nss'de de favorim sizsiniz zaten!!süpersiniz!!! :eek: :eek: :eek: ;) ;) ;)

selam ben polen,çok sağlam grupsunuz ya vokalin sesine diyecek yok zaten harika bi sesi var.zor çok iyi olmuş nokia super sound'da başarılar,oy verdiğim ilk grup siz olduğunuz zaten :) en kısa zamanda antalya ya bekliyorum bizim de canlı dinleme hakkımız var ama değil mi :)

Merhaba arkadaşlar..
Biraz uzunca bir yaz tatili arasından sonra tekrar karşınızdayız. Biraz duralamış gibi gözüksekte bu yaz tatilinden çok güzel malzemeler ile döndük hepimiz. Hepinizin beğeneceğini umduğumuz bir çok beste ile ve bildiğiniz NBK sahne performansları ile karşınızda olacağız çok yakın zamanda...

Şimdi güncel bir kaç haber vermek istiyorum sizlere;

- Ege gruba gitarist olarak katıldı. İkinci gitar eksiğimizi fazlasıyla dolduracağına inanıyoruz, yanaklarında öpüyoruz...

- Web sitemizin fotoğraf galerisi yenilendi. Coppermine Scriptleri ile düzenlenen sayfada resimler kategorilere ayrılmış durumda. Fotoğraflar ve Wallpaper & Çizim olmak üzere iki ana grupta toplanan resimleri kolayca gezebilirsiniz! Fotoğraflar bölümü de Konser, Stüdyo, Kayıt ve Diğer gibi kategorilere bölünmüş durumda. Bir ayrıntılı, bir kolay, bir o kadar da güzel yani...
Hatta, fotoğraflara oy verebiliyor, yorum yazabiliyorsunuz!

- Vega'nın online dergisi ile yaptığımız röportaj eylül sayısında çıktı. okumak için;
Kapak
1. Sayfa
2. Sayfa
3. Sayfa

- Nokia Super Sound'da oylarınızı bekliyoruz! (Yeniler 624 - Alfabetik 496)

- Şimdilik bu kadar :)

En yakın zamanda görüşmek üzere!

May the NBK be with you!

sırf sizin için üye oldum eheh :p .. sitenizde bitane dinleyebileceğimiz kayıt var yanılmıyorsam.. ve bunu başa sarmaktan gına geldi (dinlemekten değill :p) başka kayıtlarınızı da koyacak mısınız? yoksa başa sarmaya devam mı ? nss da başarılarr ;)

Geri