Hobini Ve Evcil Dostunu Göster Turkrockçı

Hobim 2 sene önce dizimden sakatlanıncaya kadar Airsoft du..
Airsoft ne mi?
Airsoft - Vikipedi
Bunlarda oyuncaklarımdan bazıları (Airsoft u bir oyun olarak kabul edip kullanılan malzemeleri Oyuncak diye adlandırmak gelenekseldir)
01.jpg 5.jpg 6.jpg

Ayrıca Hi-end Müzik Sistemleri ve Analog Fotograf Makinaları koleksiyonu yaparım.
Amatör telsiz Lisansına Sahibim...

Bu da Evdeki Güzel Yaramaz Kızım..

IMAG0010(20130701-084832).jpg

Dosyalar

• IMAG0010(20130701-084832).jpg
    IMAG0010(20130701-084832).jpg
    97 KB · Gösterim: 375
Airsoft ne mi?
Airsoft - Vikipedi
Bunlarda oyuncaklarımdan bazıları (Airsoft u bir oyun olarak kabul edip kullanılan malzemeleri Oyuncak diye adlandırmak gelenekseldir)
44352 eklentisini görüntüle 44353 eklentisini görüntüle 44354 eklentisini görüntüle

Ayrıca Hi-end Müzik Sistemleri ve Analog Fotograf Makinaları koleksiyonu yaparım.

44358 eklentisini görüntüle

Bu silahların malzeme yapısı ağırlığı nasıl ?

Bu silahların malzeme yapısı ağırlığı nasıl ?

Ana gövdeleri genelde metal olur.. (Tabii ki çelik değil).. Ağırlıkları modeline göre değişmek üzere 2-3 kilo civarındadır. Aksesuarları genelde ABS dir (Dipçik handguard gibi) içinde pille çalışan bir eketrik motoru ve bu elektrik motorunun kurduğu bir yaylı piston sistemi vardır. Dış görünümü ile birebir benzerdir ama ancak 6mm çapında 0.20gr lık plastik BB yi 50 metre mesafeye saniyede 25-30 rp ile 400 fps(feetpersecond) hızla atar.. Bu neye tekabül eder? saniyede 25-30 kez atış yapar. 10 metreden kısa mesafeden açık cilde BB yi yersek morartır..

Airsoft ne mi?
Airsoft - Vikipedi
44352 eklentisini görüntüle 44353 eklentisini görüntüle 44354 eklentisini görüntüle

44358 eklentisini görüntüle

Hep merak etmişimdir, bu airsoftlar'daki picattiny rail'lar fonskiyonel mi? Optik, grip, aydınlatma-lazer gibi aksesuarlar takılabiliyor mu?

@hackeiommi , ahahha az once tekrar denedım ıkna etmeyı. Bu sefer zayıf noktamla (Alerjılerım) vurmaya calıstı. Bize once kedısı olan bir arkadaş lazım. Tutturdu evde hayvan beslenmez dıye. Dediğiniz gibi gormesi gerekiyor. Fotografla falan olmuyor.. Ya bigun alıp gelicem supriiiiizzz diye. Sonra ikimizi de balkonda besliyecek diye korkuyorum.

Sevgili adaşım, evde nasıl olmuyormuş? Kardeşimde kısırlaştırılmış bir tane var. Gayet de medeni üstelik. Kumu dolsa zorla yolunu kesip, kuma doğru sürüp uyarıyor "değiştirin" diye. Utanmasa klozet ve sifon kullanacak :)

Sızınkı EU vatandası sanırım. :))) Esim Kıla tuye takmıs durumda..Hergun temızlık yaparsam yer sıler supurursem alabılırsın demişti. Tamam dedim ama tabi inanmadı :)))

Sızınkı EU vatandası sanırım. :))) Esim Kıla tuye takmıs durumda..Hergun temızlık yaparsam yer sıler supurursem alabılırsın demişti. Tamam dedim ama tabi inanmadı :)))
Hocam benim peder kedi düşmanıydı. Nefret ederdi hatta. Şuan peşinde dolanıyor, birlikte uyuyorlar falan. 2 yıldır evde hiç birşeye zarar vermedi. British short hairları öneririm varlığı yoklugu bir:)

Marka ve modeline göe değişiyor..
ABD de 1500 dolara satılanıda var.. Çin yapımları 100-200 dolar civarında
Türkiyede tamamen satıcının insafına bakar..
Eğer 2. el ise oyuncağın durumuna göre 450-500 den başlar
Sıfırları 1250-1500 e satıyor bazıları (ya da en azından satmayı deniyorlar)

Geri