Pinhani

Gerçekten çok tatlı bi ses,çok tatlı bi yorum...Şarkı sözleri de gayet etkileyici...2 ekim Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'ne geliyorlarmış,harika bi haber bu!!!Akın Eldes de beraberinde...Çokk mutluyum ya canlı canlı müthiş olacak gibi duruyo... :LOL: :D

şu anda istanbulda yı dinliyorum daa önce dinleiğimde bu kadar güzel hiç gelmemişti bu şarkı ama yine de kendilerini baya bi geliştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.bi de dream neden bu kadar destek verdi bu gruba acaba çünkü dream kliplerini bu kadar yayınlamasa büyük ihtimalle çoğumuz pinhani yi yeni yeni duymuş olcaktık.en azından ben öle olcaktım

son dönemlerde tanıdığım en kaliteli gruplardan birisi.

tek eleştirim "söylem" konusunda olabilir.
her fırsatta kendiniz için "değerli grup" tanımlamasını yapmanıza gerek yok arkadaşlar.
onu biz hallederiz.

başarılar. :)

Konser kayıtlarını Sitemize eklemekten vazgeçtik pinhani grubundan izin almadan bu kayıtları koymayı uygun görmedik ;)

Konsere gelecek olursak mükemmel bir konserdi ömrümün sonuna kadar unutamayacağım harika bir gün oldu doğum günüm olması o kadar güzel şarkıları söylemesi heleki en son kapanış şarkıları olan ismini bilemiyorum ama Sakın bana naz etme usanır kalbim sana yenilmeye suçum seni sevmekse yüzünü asman ceza değil bana diye giden bir şarkı idi :) şarkıyı dinlerken adeta kendimden geçtim mükemmel bir şarkı idi konser sonunda akın eldesle zeyneple sinanla konuşmak fotoğraf çektirmek vede onlara bir teşekkür etmek gerçekten beni çok mutlu etti saolsun varolsunlar ;) ;) ;)

çok beğendim albümlerini ;)
özellikle de;
-ben nasıl büyük adam olucam
-yıldızlar
-dön bak dünyaya
şarkılarını sevdim ben.. :)

beni al sarkısını cok tuttum.

ama bu baska bir dus sokagı sakinleri kabusu olmasa umarım umarım

:p :LOL: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) ...İŞTE BU...işte bu ya gurur duyuyorum gerçekten...benim için harika bir konserdi,zeynep ablamla,sinan abimle konuşmak,onları öyle kötü bir ses sistemine rağmen süper çaldıkları,süper söyledikleri şarkıları dinlemek,cooookk güzeldi harikaydı ben bu kadarını beklemiyordum...ben KISACA :D konser maceralarımızı anlatmazsam ölürüm...gürültü yarısını bari sen anlat ya...coook varr..:D:D:D..konsere normalde girmemiz yasaktı,üniversite öğrencilerinden başka kimse alınmıyacak diye bizi almadılar :evil: :p zuhaha :D :D ama biz zaten zonguldak'ın kurdu olaraktan gizli yollardan konsere girdik ve iyi ki de gurultu'nun aklına uyup kamera görünce geri dönmemişiz :D :D dimi gurultu????? :p :D ya harikaydı sonrası köpek gelmesin diye ettiğimiz dualar...konserde sadece 5 kişinin sarkıyı sölemesi...herkesin kafayı cevirip bize bakması...arkadan susun diye sacımızı çekenler mi dersinizz...gerçekten çok iyiydi ya...konser sonrası akın eldes hocamızın ve pinhani üyelerinin yanında olmak çok güzeldi...bir posteri bana verdiğin için sağol sinan abicim...kocaman bir hatıra olarak kalacakkk...o resim çekerken ki "profesyonel" esprisi de manyaktı :D :D :D çoookk güzeldi gerçekten....çookk teşekkürler....bu arada akın eldes gerçekten büyük bir isimmmmm :D :D :D çoookkk mutluyummmmmm :D :D :D ve sunu da söylemeden geçemeceğim,biz üniversite'De manga gibilerinin de konserine gittik ama pinhani gerçekten çok iyi bir performans gösterdi...çookkkk iyi çookk...dewammm :D :D :D

Evet crawling biraz anlatmış ama gerçekten yaşanması gereken bir geceydi...Öncelikle pinhani üyelerine çok teşekkürler...Akın hocam sinan abi zeynep abla gerçekten çok güzel bir akşam geçirdik ... konsere girmemiz yasaktı evet :LOL: :LOL: ama pinhani gelmiş kaçar mı yaaa??gerçekten de onları görmeseydim çok üzülecektim...başlarda kalabalık olan konser daha sonra epey kişinin gitmesiyle sanki özel bir konsermiş hissi verdi ...oturduğumuz yerden şarkılara eşlik ettik :D Zonguldak a zeynep hariç ilk defa geldikleri için çok şarkı çalmak istediklerini söylediler iyiki de söylediler...albümden şarkıların yanı sıra albümde olmayan şarkılar da vardı biz arkadaş topluluğu olarak epey varlığımızı hissettirdik :LOL: :LOL: bazı aksilikler çıktı o arada akın aldes gitarla epey vakit geçirtti :LOL: :LOL: Konser sonrası en büyük hayallerimden birini gerçekleştirdim ve "akın eldes" le tanıştım(çok önemli benim için... ;) )Sinan abi zeynep abla hemen hemen herkesle ilgilendi...Bizlerle sohbet etmeleri bir yandan aletleri toplarken diğer yandan söylediklerimiz karşısında çok sevindiklerini belirtmeleri...o kadar samimiler o kadar sıcaklar ki...
Ben pinhani yi bir kez daha sevdim ..Akın eldesi görünce bir kez daha kendime doğru bir örnek seçtiğimi anladım .. bu arada sinan abi hatıra olarak verdiğin şeyi hep saklayacağım ;) Zeynep eylül üçer mütevazi tavırlarıyla beni benden aldı ;) :D keşke katılım daha fazla olsaydı ama crawlingg şurda çok haklı o üniversite mangayı da gördü ama bana aynı şeyi hissetiremedi ...kısacası maceralarla dolu sonu harika biten bir konserdi her şey için tekrar teşekkürler... ;)

dark_and_shadow demiş ki:
şu anda istanbulda yı dinliyorum daa önce dinleiğimde bu kadar güzel hiç gelmemişti bu şarkı ama yine de kendilerini baya bi geliştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.bi de dream neden bu kadar destek verdi bu gruba acaba çünkü dream kliplerini bu kadar yayınlamasa büyük ihtimalle çoğumuz pinhani yi yeni yeni duymuş olcaktık.en azından ben öle olcaktım
bence çok yanlış düşünüyorsun. dream tv destek verdi cümlesi bence çok yanlış. neden bir grubun tanınmasında tv faktörü artık çok önemli. elbette bi kanal sürekli yer verecek ki onlar bi yerlere gelecek. zira etrafta ne kadar ünlü grup yada şarkıcı sanatçı varsa hepsi tv sayesinde bi yerlerde. elbette seninde duyduğun birçok kişiyi tvden gördün. ülkemizde tvler internet ve yazılı basından önde gelen etkenler unutma. benim sözüm aslında senin gibi düşünen birçok kişiye. nedense ülkemizde herkes müzikten anlıyor. yanlış anlama belki sende müzisyensin ama bence bu dream tv ile başlayan sözlerin tamamen yanlış. televizyon bir araçtır. dream tvde klibi çıkan bi çok grup yada şarkıcı oldu belkide ama onlar neden pinhani gibi sivrilemedi diye düşünmek gerekir değil mi ?

akın eldessiz konserlere çıkmayan bir grup pinhani.vokalin sesi belki biraz itici geliyor olabilir,ancak şarkıları çalmayı başlayınca anlıyorsunuzki sesi oldukça zor taklit edilen bir vokal.
unutuldular o albümün en güzel ve gizemli bir parçasıdır

mrbb herkese pınhanı grubunun konserıne arkadaslarla zonguldak a geldiklerinde gitmistik we tanıstık kendılerıyle çok guseldı konser bence ve çok yakındılar bıse sohbet ederken çok cana yakındılar.ıkıncı klıbı beklıorz sarkılarınız super ve sınan abının sesı de supper zeynep ablamda ıı hepınısı sevıormm:D ;)

heyy gurultu ve crawlıng mı herneysen ıste:p ben de vardım yannsda be tabı ben tanıttım sıze zaten PINHANIyı hehe gercekten konserr superdı yaaa HELE BI GEL sarkısını zaten hıç unutamıorm konserde çokçok saolun pinhani bi daa bekleris zonguldaka eger gelırsenız yıne bıs varızz:D :D :) ;) :D :D

sen nasi öğretiosun bize fact_in??sorması ayıptır... :p
nese ya
birşey söylemek istiyorum
pinhani'nin kliplerini bir tek dream tv'de izlyebiliyoruz bunun nedeni de suymuş:konser sonrası samimi sohbette söyledi sinan abicim:D
normalde klip fln çekme gibi bi düşünceleri yokmuş ama dream tv klip çekin yayınlayalım demiş ve bu yüzden sadece dream tv'de varmışşş...
çook şekerlerr yaa :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :p

Evet ben sordum hatta onu çünkü şöyle düşünmüştüm acaba yayınlamak istemiyor mu diğer kanallar ?... ama öyle değilmiş öğrendik dream tv bence çok güzel bir işe kalkışmış o olmasaydı belkide bir çok kişi için pinhani de kim sorusu gündeme gelicekti...bir de ismin nerden geldiği çok soruldu yine...roll da dedelerinin mahlası olduğunu okumuştum ... ilginç :LOL:

Yönetici Notu: Başlık tartışmayı körükleyici- gereksiz mesajlardan temizlenmiştir.
Daha fazla bilgi için forum kurallarını okuyalım lütfen.
Saygılar.

Geri