Pinhani

Pinhani

tarih : 27 Nisan Cuma,
saat : 23:00
mekan : Balans Music & Performance Hall
bilet fiyatlar ı: 20 YTL

ön bilgi
- 18 yaş sınırı vardır.
- Belirtilen saatler kapı açılış saatleridir.
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

bu grubun vokalisti sinaın çok sakin sesi var
insana huzur bulduruyor
içim rahatlıyor her inlediğimde.
grup üyeleride çok hoş kendi sitelerinde fanlarıyla soru cevap şeklinde konuşuyorlar.

Başta sevememiştim hatta sevmedim dıye yazmıştım ama önyargılı davranmışım.çünkü gayet hoş parçaları var ve çok değişik bi tarzları tonları var :!:

aynen bende başta sevmemişdim.
bu nası grup diyordum ama düşüncelerim aniden değişti.
'' hele bi gel '' şarkısını dinledikden sonra kanım kaynadı bu gruba ve sora tüm şarkılarını dinlemeye başladım.

dream tv de klipleri izlediğimde aaa klibe bak yazık kendi hallerinde rock müzik yapıyolar demiştim daha sonra arkadaşta Dön bak dünyaya yı dinledim cidden süper bir şarkı olmuş! tuttum bu grubu sololar falanda iyiydi şarkıda.

sinan kaynakcı=vokal ve gitar
zeynep eylül üçer= bas ve vokal
akın eldes= gitar
cem aksel= davul

an itibarıyla çıkan tek albümleri var : inandığın masallar

1-istanbul'da
2-seni bana anlatırlar
3-hele bi gel
4-beni al
5-dön bak dünyaya
6-ben nası büyük adam olucam
7-haftanın sonu
8-unutuldular
9-yıldızlar
10-gözler anlatır

bence 6 numara harika bir şarkı ve benim favorimdir.... (su sıralar haftanın en sıkı 10'lusunda listede -ilgilenenlere- ) tabi ki hele bi gel, istanbul'da... Kendilerine bir müziksever olarak teşekkür etmek istiyorum....

Aglamak istiyorum uykuya geçsem yırtarmıyım acaba Ya ben nasıl büyük adam olucam,bıyıklarım çıkınca naapıcam ,yoksa hep tavanamı bakıcam naapcam ya ıııı ııı mııııı hık hıkık h ı k.

tüm şarkıları aynı sound üzerine yazılmış gibi geliyo bana.. beni al güzel ama oturup bütün albümü asla dinleyemem..

Pinhani'nin "Hele bi gel" şarkısı kanal d de yayımlanacak olan "kavak yelleri" adlı bi gençlik dizisinin tanımında kullanılıyor...

Pinhani'yi ben çok güzel bir kadına benzetiyorum... Kesinlikle birileri bu güzelliği fark edecek ve bunu elde etmeye çalışacak... Popüler kültür ise, ağızlarının salyalarını akıta akıta bu güzelliği elde etmeye çalışacak ve tabi kısa bir zaman sonra terkedecek olan kodaman adamlar... Pinhani keşke onların güzel vaatlerine kanmasa... Tamam biliyorum, albüm birilerinin kulaklarına ulaşmak için yapılıyor. Ama iki gün sonra terkedecekler kesinlikle, bu gerçeği de herkes biliyor...

Gerçek Pinhani severlerin "kalplerinden başka vaadecek" bişeyleri yok tabi... Neyin ne olduğunu, uzun zamanlar sonrasında, Pinhani 'nin kendi verdiği kararlar akabinde nereye geleceğini bekleyerek öğreneceğiz....

Geri