Pinhani

pinhani ye bayılıyorum. Şarkıları çok güzel. Ben Nası Büyük Adam Olucam, Unutuldular, İstanbulda.. Aslında albümde beğenmediğim şarkısı yok ;) İkinci albümü heyecanla bekliyoruz ;)

istanbulda sarkısı ıle tanıdıgım sonraları arabada albumlerını defalarca dınlemekten kasetlerını bozdugum, senı beklemekten senı ozlemekten bu halımız nakaratında beynımın acıdıgı, kadıfe seslı sınan ınsanının wocalıyle ruhumuza derınden ışleyen topluluk. umarım kanal d de lıse dızısıne werdıklerı hele bı gel we benı al sarkılarından dolayı o salak dızı sarkılarının ugradıgı pıyasa olma muhabbetıne maruz kalmazlarda bızde pınhanı dınlıyoz derken bunun bı ayrıcalık oldugunu hıssederız.

yeni duydum

mrb millet.ben dun gece arkadaslarmdan birine bi sarkici grup filan sole ya canm skldi biraz muzik dinliim ddm o da pinhani dedi bnde ne o yaw yabanci bi grup mu dedm :oops: cunku bise bilmiodm ama su an dinliorm sarkinin adi da don bak dunyaya gercekten guzell ama biraz sade gibi sarkilar neden sade yapmai tercih ettiniz muzik acisindan mumknse pinhani den birileri cvp versin hemen ziplamayin soyle boyle die

Yeni yeni popüler olan gruplar arasından en cok tuttugum grup oldu Pinhani. Altyapısı cok saglam bir grup. Eminim kısa zamanda Mor ve ötesi veya Duman gibi gruplarla dinleyici kitlesi açısından aynı kulvarda yer alacak.
Favori parçalarım: "İstanbulda" ve "Ben Nası büyük adam olucam?"

Re: yeni duydum

alpkaan demiş ki:
mrb millet.ben dun gece arkadaslarmdan birine bi sarkici grup filan sole ya canm skldi biraz muzik dinliim ddm o da pinhani dedi bnde ne o yaw yabanci bi grup mu dedm :oops: cunku bise bilmiodm ama su an dinliorm sarkinin adi da don bak dunyaya gercekten guzell ama biraz sade gibi sarkilar neden sade yapmai tercih ettiniz muzik acisindan mumknse pinhani den birileri cvp versin hemen ziplamayin soyle boyle die

Cevap gelmemis bende dayanamicam atlicam :)

Cünkü Pinhani... Tarz meselesi. Senin sade dedigin yerler bana dolu dolu geliyor...

Geri