Pinhani

valla öfkelendiğim zaman ya da kıskançlık krizlerimde beni uçuruyorlar istemeden de olsa yüzüm de bi gülücük çıkıyo... öle işte..

bu arada merabalar herkese...

Güzel bir gurup ama asırı piyasalasmaya basladılar bu durumda bazı dinleyicilerin uzaklasmasına neden olmakta evet cok güzel sarkları var cok iyi cıkıs yaptılar ama farkı farklarını korumaları olmalıdır.

bence kesinlikle piyasalaşmayacaklar, tanınmak piyasalaşmak demek midir!!...televizyondaki dizide şarkılarının çalması da samimiyetlerini etkilemez..."İstanbul'da" şarkısı gibi SAÐLAM bi şarkıda öyle kolay çıkmaz...çok iyi şarkılar var, bu en iyilerden...her halde bir yılı geçti ve ilk duyduğumdan beri her dinlediğimde daha girişinde başlıyor etkilemeye...

piyasalaşan grupların hepsi kötü değildir tabi ki de ama bence bi grup piyasalaştığı zaman şarkıları daha çabuk tüketiliyor mesela bir yaz heryerde o şarkıyı duyarken bi daha asla çalınmaz işte bu olduğu zaman kötü olur bence umarım böyle olmaz iyi müzik yapan insanları kaybetmek istemeyiz demi=)

bence şarkıları gayet guzel yani bence :) muziği slow tarzı ama bu kotu oldugu anlamına gelmez bana gore :)

bu arada ben aranıza yeni katıldım cumletten selam :LOL:

Geri