Müzik Kutusu-Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda barker tarafından 19 Mart 2006 tarihinde açılan konu

1. *****************************
    *---------MÜZİK KUTUSU-----------*
    Geçenlerde bizizde izledim bi konserde en son grup olarak çıktılar.Yeni bi grup.Elemanlarıda tanıyorum baya sağlam hepside sanırım onlar açmadılar başlık aradım bulamadım...bildiğim kadarıyla grubu tanıtayım

Gitar-Vokal: Burak
    Gitar: Ergin
    Bass:Aydoğan
    Davul: Mert

Bildiğim kadarıyla 1 kez konsere biziz rock barda çıktılar.

2. [​IMG]

Sağlam bi program konser kaçmaz der başarılar diler saygılarımı sunarım :)

Herkes Davetlidir...

3. Slm arkadaşlar ;

Müzik kutusu olarak 2 ay önce kurulduk 2 hafta önce Biziz RockBar da konserimiz oldu ve 21 mart salı günü de Garage bar da sahne alacağız herkezi bekleriz...

Buarada ; Onursal forum için teşekkürler..

4. Biz konser verdikten sonra açmayı düşünüyorduk.Konser verdik açmayı unuttuk :wink:

Ehh iyi olmuş Onursal Teşekkür Ederiz..

5. Hiç dinlemedim ama başarılar dilerim arkadaşlar.

6. Arkadaşlar Birkaç sorun nedeniyle konserimiz iptal olmuştur en yakın zamanda yeni konserimizi buradan bildireceğiz...

7. Başta grup elemanları Ergin,Burak,Aydoğan ve Mert'ten özür dilerim teknik aksaklıklar yüzünden fakat bu tür şeyler olabiliyor ne yazık ki... Sizi izlemeye gelen arkadaşlardan da özür dilerim.Umarım bi dahaki sefere güzel olur. Fakat benim isteğim asıl özür dilemesi gereken insanların özür dilemesi...

Saygılarımla....

Bu grubu şiddetle tavsiye ediyorum bence bi dinleyin...

Başarılar dilerim...

8. Başka başka organizatörlerle,başka başka organizasyonlarda karşınızda olacağız...

9. Gruba ve tüm üyelerine başarılar diliyoruz Deep Inside olarak ..

OLm Mert sen stdyoda baya eğleniyodun bzm parçalar sarmıyo artık heralde :lol: Snrm mert foyası meydana çıkmasın diye başlığı açtırmıyodu uhehueh :lol:

Stay Heavy :twisted:

10. Yok canım zevk almadıktan sonra hiçbirşey yapılmaz 8)

Altv. stüdyoda uzun bir süre kendime gelememiştim.Metalin etkisi heryerde.

Forever Heavy :metal

11. Aksaklıklardan dolayı dinleyemedim. Dinlemek istediğim bi gruptu. Sahneye çıkamamanıza gerçekten üzüldüm. Enteresan bi akşam oldu 8O Diğer konserlerde kaçırmam artık.

Başarılar

12. bak işte sana fırsat pazar günü biziz rock bar da konserimiz var. herkesi bekliyoruz arkadaşlar. grubun basçısı olarak hepinizi selamlarım.

13. Bu fırsat kaçmaz Aydo. Gelirim dinlemeye :)

Afiş falan var mı? Yoksa başlangıç saati kaç? Kaçta çıkarsınız. Bilgi verin yaav :D

14. Bu Bilgi Bu Akşam Ergin Bey'de Olacak. Bakalım Bize de Aktaracak mı :roll:

:D

15. Arkadaşlar Pazar günü saat 19.00 civarlarında sahnede olcaz bekleriz...

16. Ordayım tabikide :)

17. başarılar mertim sert kal haa :) :metalhead

18. Çok sert bi imajım varmış sahnede öyle diyorlar :D :metalhead

19. öyleki durmak bilmiyo :D :D :D :evil: :evil:

20. Başarılar ... :metal

Olm saçları aç da sert görün azcık öle wasting love da bağarmakla olmuyo uehueh :lol:

Stay Heavy :twisted:

Bu Sayfayı Paylaş