Nora (Alternative/Metal) - Ankara

galiba öyle olucak cem en azından herkes gitmeden bi stüdyo yapıp playlist belirlesek iyi olur maresalx ilgin için teşekkür ederim umarım merakını boşa çıkartmayız...

olum ne stüdyosndan bahsediosn yaw finaller mahvetti bizi akademik yetersiz bir öğrenci olacam işin kötüsü insanlar benle yetersiz yetersiz die dalga geçecek bi dur hele sakin bakalım erçin gitmezse 5 hazirandan sonra

Extacy617 demiş ki:
playlistteki bazi sarkilari müzik zevkinize göre degilde kitleye yönelik çalmayi hedeflediginizi umuyorum(bkz.teoman,alien ant farm...)bunun disinda bassçniz cemle bir çok projede çalistik kendisi arkadasim,dostum,kardesim ve beraber müzik yapmaktan çok zevk aldigim yetenekli bi insandir...playlist hiç bir tarza girmiyor senliklerde kimse bisi sölemez ama bu alem kurtlar sofrasi olup burun kiviran,kiç büyütüp sadece konusan insanlarin bol bulundugu bir ortam oldugu için playlistiniz yüzünden herhangi bi tarz seçmemeniz halinde çok elestiri alirisiniz(opeth...teoman...??!!!...ilk konserinizde orda olucam...Desaccorde dan her türlü destegi görebilirsiniz çok ama çok basarilar dilerim içtensiniz ve iyi seyler yapmak istediginize inaniyorum...

kesinlikle katılıyorum opeth fanları opethi duyduktan sonra teoman dinlemek istermi acaba die düsünmedim deil.sadece o deil hepsi cok yakın durmuo şarkıların.

esmerinho demiş ki:
Extacy617 demiş ki:
playlistteki bazi sarkilari müzik zevkinize göre degilde kitleye yönelik çalmayi hedeflediginizi umuyorum(bkz.teoman,alien ant farm...)bunun disinda bassçniz cemle bir çok projede çalistik kendisi arkadasim,dostum,kardesim ve beraber müzik yapmaktan çok zevk aldigim yetenekli bi insandir...playlist hiç bir tarza girmiyor senliklerde kimse bisi sölemez ama bu alem kurtlar sofrasi olup burun kiviran,kiç büyütüp sadece konusan insanlarin bol bulundugu bir ortam oldugu için playlistiniz yüzünden herhangi bi tarz seçmemeniz halinde çok elestiri alirisiniz(opeth...teoman...??!!!...ilk konserinizde orda olucam...Desaccorde dan her türlü destegi görebilirsiniz çok ama çok basarilar dilerim içtensiniz ve iyi seyler yapmak istediginize inaniyorum...

kesinlikle katılıyorum opeth fanları opethi duyduktan sonra teoman dinlemek istermi acaba die düsünmedim deil.sadece o deil hepsi cok yakın durmuo şarkıların.

playlistimiz çankaya üniversitesi şenliklerinde çıkma durumumuz olduğu için bukadar karışık ve eğlendirici o yüzden okulda her kitleye yönelik çalmak için böyle bir playlist hazırlamıştık bakınız opeth - ending credits ve teoman - uykusuz hergece gibi...

esmerinho demiş ki:
Extacy617 demiş ki:

dediğin doğru arkadaşım parça seçerken hiç düşünmeden seçebilme gibi bir yeteneğimiz war bu hem iyi hem kötü iyi olan yanı grup her tarzdan parça çalabiliyor hemde başarılı bir şekilde çalabiliyor kötü olan yanıysa pyracantha dendiği zaman insanların aklına hiçbir tarz gelmiyo... yeni playlistimiz de eskisinden çok farklı olmıyacaktır siz de göreceksiniz bunu biz sadece belli bir kesime değil bütün insanlara hitab etmek isteriz

grubumuz bateristimiz erçinin kendi evine dönmesiyle tatile girmiştir birbirimizden ayrı olarak yeni playlist çalışmalarına başlıyoruz Eylül ayında görüşmek üzere arkadaşlar az zamanda birşeyler başardık bize destek olan ve yardım eden herkese teşekkürü bir borç biliriz . PYRACANTHA

ben biraz geç kaldım yorum yazmak için herhalde grup tatile girmiş :) neyse önemli olan o deil bence Cem grubunuzdaysa korkunuz olmasın...sizlere başarılar diliyorum arkadaşlar yeni döneminizdede... :)

arkadaşım emilio aklıma gelmişken soriyim, geçen gun sen orda burda Queen in solisti Freddy Mercury ile ilgili 3-5 şey sölemişsin. hayır yani takıldığım nokta müzikle uğraşan birisi olarak müzik için çok şeyi feda edebilecek veya muazzam mücadeleler ortaya koyabilcek birisiyken neden Freddy Mercury gibi bir ilahın, tanrısal bir yaratığın seçimleriyle dalga geçiosun nedir senin olayın bi açıklarmısın bana. :D

dalga geçmiyorum herkesin kendi tercihi olabilir arkadaşım tartışma konusu yaratma :) adamın müzikalitesine laf yok sonuçta herşey ortada Queen ve Freddy Mercury ben işin müzik kısmına bakarım adamın gay olması yada argo tabiriyle halkımızın kullandığı tabiriyle ibne olması beni ilgilendirmiyo can kardeşim benim daha önce internette yazdığım bir yazı var satanizm ve müzik ile ilgili oradada buna benzer şeyler söylemiştim yaptığın müzik iyiyse iyisindir kötüyse kötüdür çünkü malesef desaccorde un davulcusununda söylediği gibi bu ortam kurtlar sofrası bir anda tepedesin bir anda en aşşağıdasın hiç bir zaman belli olmaz sen şimdi satanistlikle bunun ne alakası var diyeceksin yazdığım yazı web sitemizde var orayı açıp okursun bide niye böyle bi yazı yazdın onu anlamadım :) neyse sonuçta tekrar söylüyorum Freddy Mercury nin gay olup olmaması beni ilgilendirmiyo müziği içinde şu cümleyi kurabilirim İlham Kaynağı görüşmek üzere kardeşim...

bu tartışmayı bu platformdan devam ettirmeyelim sonuçta sen okulu bitirip master fln yaptıktan sonra vatani görevini gerçekleştirmek amacıyla teslim olucaksın kışlana ozaman görürüm ben freddy yi mercury yi müzikaliteyi. neyse canım kardeşim takılıyorum sadece farkındayım senin düşüncelerinin. grubun başarılarının dewamını diliyorum, hatta o başarılar için ne gelirse elimden ardıma koymam yaparım ;)

hehehehe saol kardeşim sonuçta hepimizin kendine göre düşünceleri vardır saygılı olmak gerek askerlik mevzusunu hiç açma :) hadi kardeşim arkamızda diil yanımızdasın bunu bil görüşürüz...

hayır bi dakka şimdi bu konu böle kapanamaz ona kaldıysak kesin olarak belgelenmemekle birlikte steve vai'nin de bu tarz hareketleri war hadi diyelimki gerçekten adamın tercihi öyle ben şimdi radyoda steve vai çaldığı zaman "eeeeea! kodumun i.nesi" mi diyecem olamaz öyle bişey arkadaşım insanın tercihi yaptığı müziği etkilemez mesela haywanın biri bana zamanında "joe satriani'nin i.ne basçısı" demişti şimdi adam bana böle dedi diye ben bass çalmayı bırakamam ya arkadaşlarım kışla mevzuna gelince can sanırım beni çürüğe alabilirler...

Geri