Nora (Alternative/Metal) - Ankara

arkadaşlar birşeye canım sıkıldı buradan belirtmek istiyorum web sitemizin forumunda yeni vokalimiz betile anlamsız bir eleştri geldi daha dinlemeden etmeden bu kız kilolu bundan ses çıkmaz fln lafı geçti yazıyı aynen aktarıyorum

bana göre rock grubuna bayan vokal hiç olmaz.bu konuda bana katılan da çok arkadaşım var. ben ankarada konserinize gelme fırsatı buldum.keşke can kalsaydı.bence çok iyiydi.bu şişko kızdan ses çıkar mı bilmiorum:pneyse ama yine de ileri de çok iyi işler başaracaınızı ümit edioyorum

can bizim kardeşimiz konserden sonra gelen eleştrilerden dolayı ayrılmak istediğini belirtti ve bizde can ın isteği doğrultusunda beraber karar verip yollarımızı ayırdık lütfen eleştriler biraz daha az rencide edici olsun ne sanatçılar var kilolu ama sahneye çıktığı zaman sesiyle dinleyenleri büyüleyebiliyor.Yani kısacası bir yorum yazmadan önce lütfen bi sesini duyalım sonuçta vokal dediğin gruba katılıp onunla beraber şarkıyı yorumlar yada besteyi söyler.Biz bir vokal ararken yada onunla müzik yaparken onun dış görünüşüne bakmayız sonuçta sahnede estetik illaki önemlidir ama sesini duymadan etmeden böyle anlamsız eleştriler yapmayalım kız sahnede aerobic show yapmicak çıkıcak ve şarkılarımızı yorumlayacak yani takılacak hiç birşey olmayıp kiloya takılmak canımı sıktı açıkcası biz burada müzik yapmaya çalışıyoruz yorumlar eğer kötü yapıyorsak müziğimize gelsin yok ahmetin saçı uzun yok o kilolu yok efendim baldırı açık giyindi hiç yakışmıo gibi saçma sapan yorumlar yazmayalım lütfen ...

EmilioDeCarro demiş ki:
abi gelde anlat millete böyle kör körüne bir eleştri olmaz be kardeşim...

boşver be kardeş msn dediklerim düşüncelerimiz ortak anlatmak isteklermiz aynı birbirimizi anlayabliriyoruz en azından zaten çıkıo her yerde sürekli öyle tipler aha bak bi tane de burda var görmemezlikten gelcen bunları....işi gücü yok forum canavarlıgı yapıolar :D

arkadaşlar çok kısa... müzikten anlamayan yada müziği hatun düşürmek gibi amaçlarla kullanan insanlar lütfen hakkımızda eleştiri yapmayın dikkate almıyacağız...

arkadaşlar kimsenin saçma sapan eleştirilerine kulak asmayın...bugüne kadar sizi dinlemedim ama önemli olan niyet bence...hem emre hemde cem kardeşim olarak gördğüm iki insan...ve bu grubun kıymetini bilmeyen veya böyle saçma sapan yorumlarla moral bozmaya çalışan,sırf fiziksel görünüşe bakarak nasıl bir sesi olduğuna kanaat getiren idiotları dinlemeyin...sallayın gitsin-ki eminim böyle yapıyosunuzdur-....

şahsen pyracantha'ya çok güveniyorum...güzel işler yapacaklarını biliyorum...en azından yapabileceklerine inanıyorum...zaten gerisi yalan...
başarılar arkadaşlar...

selametle...

uşak konusu halen gündemde temaslar sürüyor bir aksilik çıkmazsa eğer yazın bir konser verebiliriz kesin olmamakla birlikte .İlerleyen günlerde yine buradan bilgi vericez ...

Sevgili dostlarım öncelikle yeni vokalinizle yolunuz açık olsun, dilerim güzel işlere imza atarsınız.
Ve şunuda söylemek istiyorum ki; vokaliniz konusunda gelen yorumlar saçmalıktan öteye geçemiyor.
Bu tür yorumları yapan insanlar ya at gözlüğüyle bakıyorlar dünyaya yada göz ve kulak özürlüdürler.
İnsanlar müzikte, müziği bırakıp başka şeylerle uğraşıyorlarsa vah onların haline.
Allahtan şifa diliyorum onlara.
Yeni vokalinizi hiç dinlemedim ama ,onu en iyi anlayanlardan biri olarak kendisine başarılar diliyorum
Yolun açık olsun Betil...

Çalışmalarınızda Başarılar Arkadaşlar...

trtmurat demiş ki:
Sevgili dostlarım öncelikle yeni vokalinizle yolunuz açık olsun, dilerim güzel işlere imza atarsınız.
Ve şunuda söylemek istiyorum ki; vokaliniz konusunda gelen yorumlar saçmalıktan öteye geçemiyor.
Bu tür yorumları yapan insanlar ya at gözlüğüyle bakıyorlar dünyaya yada göz ve kulak özürlüdürler.
İnsanlar müzikte, müziği bırakıp başka şeylerle uğraşıyorlarsa vah onların haline.
Allahtan şifa diliyorum onlara.
Yeni vokalinizi hiç dinlemedim ama ,onu en iyi anlayanlardan biri olarak kendisine başarılar diliyorum
Yolun açık olsun Betil...

Çalışmalarınızda Başarılar Arkadaşlar...

çok teşekkür ederiz murat dediğin gibi dilin kemiği yok herkes kafasına estiği gibi yorum yapabiliyor bunu yadırgamıyorum herkesin yorumu olumlu olacak diye birşey yok ama şöyle bir durum var bir kişiye sen kilolusun sen şarkı söyleme gibi saçma sapan yorum yapmak saçma geliyo bana desteğin için çok teşekkür ederiz umarım en kısa zamanda aynı sahnede bişeyler yaparız GAREZ grubuna sonsuz saygılar ve sevgiler ...

arkadaşlar uşak konseri olayı iptal gibi gözüküyor gerek benim ankarada olmamam gerek emrenin yaz okuluna kalması :) bu yüzden çalışmalarımızı ayrı ayrı yapıp eylül ayına bomba gibi geleceğiz hatta ve hatta iddaa ediyoruz hepiniz pyracantha bar grubuydu noldu bunlara diyeceksiniz destekleriniz için hepiniz çok sağolun...

Geri