Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

ben begenmedim konseri çünkü gitar tonları bile çok kötüydü :( ama bateri ve bascı çok ii çalıyorlardı bi de bi şarkıda eren vokal de yaptı işte o zaman herkesin ÇİLEKEŞ nerde dediklerini duydum konser alanından çıktım ve eren kömürlü sahneden inince geldim bir çokları gibi :D

:) konserler çok güseldi.fakat ses düzeninde aksaklıklar yaşandı.sanırım tamda tahmin edildiği gibi saund checkler için ve grupların yer değiştirmesi için yeterli zaman olamamasından kaynaklı sorunlar oluştuğu belli.çıkan gruplar ilk iki şarkılarını çalarken hala ayar yapıyolardı.Ayrıca çilekeş çok gecikti ve direc-t hiç çıkmadı.yinede çok eylendik.herşey için teşekkürler.
Eren kömürlü'nün müzik ziyafetide güseldi gerçekten.fakat rifler arasında daha yumuşak geçişler olsa dahamı ii olur diyorum!

party demiş ki:
:) konserler çok güseldi.fakat ses düzeninde aksaklıklar yaşandı.sanırım tamda tahmin edildiği gibi saund checkler için ve grupların yer değiştirmesi için yeterli zaman olamamasından kaynaklı sorunlar oluştuğu belli.çıkan gruplar ilk iki şarkılarını çalarken hala ayar yapıyolardı.Ayrıca çilekeş çok gecikti ve direc-t hiç çıkmadı.yinede çok eylendik.herşey için teşekkürler.
Eren kömürlü'nün müzik ziyafetide güseldi gerçekten.fakat rifler arasında daha yumuşak geçişler olsa dahamı ii olur diyorum!

10 dakika yetmemiş galiba :D

Canlı performansınızı ilk defa izledim,ve performansınızıı çok beğendim..Özellikle çöl temalı şarkınız çok hoştu..Vokalsiz insanlrı eğlendirmek zor bir iş...Saykan'ım da kendisini çok geliştirmiş, hayran kaldım performansına...Başarılar tekrar..

MNB demiş ki:
ben begenmedim konseri çünkü gitar tonları bile çok kötüydü :( ama bateri ve bascı çok ii çalıyorlardı bi de bi şarkıda eren vokal de yaptı işte o zaman herkesin ÇİLEKEŞ nerde dediklerini duydum konser alanından çıktım ve eren kömürlü sahneden inince geldim bir çokları gibi :D
Artık şu adama kasıtlı kötü mesaj atmaktan bi vazgeçin,herkes baydı.
Bize ne Eren indikten sonra döndügünde ne yaptığından,bi kere ayıp bişi bunu buraya yazman..

Konser hakkındaki yorumlarınızdan dolayı çok teşekkürler arkadaşlar.Güzel bi anı olarak hatırlayacağım 2.hacettepe rock şenliğini...

Bir Eren başlığı daha...Umarım kapanmaz.Demonu dinledim sanırım efes idi adı ve çok beğendim.Canlı performans dinlemek isterim tebrikler başarılar..

maresalx demiş ki:
MNB demiş ki:
Artık şu adama kasıtlı kötü mesaj atmaktan bi vazgeçin,herkes baydı.
Bize ne Eren indikten sonra döndügünde ne yaptığından,bi kere ayıp bişi bunu buraya yazman..

bu adama kötü mesaj atarım tabi bu bi kötü mesajsa 8) ben eleştirimi yaparım yoksa forumun ne anlamı kalır ayrıca dikkatli okuyalım ben orda adam indikten soora ne yaptıgımdan bahsetmedim adam sahnedeyken ne oldugundan bahsettim eleştiri kaldıramıyorsa başlık açmasın :) bunlar benim görüşüm :twisted:

sen adamı izlemediysen ne gibi bir yorumun olabilirki konser esnasında gittim diyorsun burası ERENin forumu eren hakkında ne diceksende ama konser sonrası bunu yaptım,orda üniversiteli hatunlar vardı içtik ben izlemedim konseri çilekeşte geldik fln ne bu abi yapacaksanızda adam akıllı kötü eleştiri yapın.

acos demiş ki:
sen adamı izlemediysen ne gibi bir yorumun olabilirki konser esnasında gittim diyorsun burası ERENin forumu eren hakkında ne diceksende ama konser sonrası bunu yaptım,orda üniversiteli hatunlar vardı içtik ben izlemedim konseri çilekeşte geldik fln ne bu abi yapacaksanızda adam akıllı kötü eleştiri yapın.

ya biri benim şu mesajı anlasın lütfen :twisted: ben eren vokal yapana kadar kaldım yazıyorum adam orda diyor içtin sen hatunlar fln :D ayrıca üç kişiler bateri bas çok iyi dedim ama eren kötü dedim bu kadar yorum geliyor. iyi tamam eren çok iyidi oldumu millet süperdi bi daha konseri olsa keşke oldumu :LOL:

yine işim çıktı yine gelemedim. bikere stüdyoda dinledim sizi bi de talat abiyle bas bateri takılmıştık süper bi deneyimdi tabi :)
gelecek konsere kesin gelicem artık 18 yaşı da aşıcaz bi şekilde kimse durduramaz bizi.

Eren konsere yetişemedim ama konser sonrası epey bir muhabbet ettik. İyi sohbetti.
Bu arada ARCANE'den Murat'ın aramıza girmesi ve o kafayla, ciddi giden muhabbetimizi geyiğe çevirmeside gerçekten komikti. İyi eğlendik.

Daha sonra seni onun geyik muhabbettine bırakarak kaçtığım için üzgünüm. ;)

Arda evet,güzel bi sohbetti...
konsere gelemeyenler için de artık bi dahakine inşallah diyelim.
Konser hakkındaki yorumlarınızdan dolayı çok teşekkürler.

öncelikle belirteyim hiç bir müzik aleti çalmıyorum, hiç bir gurupla çalışmıyorum. sadece dinleyiciyim, iki gün boyunca belli bölümlerde şenlikte bulundum. eren kömürlü'nün dinlenmesi bence gayet normal... o saate küçük iboyu koysan o da dinlenir... başarısız mıydı? hayır başarısız değildi ama o saatte o sahnede olmayı bence hakkeden başka guruplar vardı... örneğin 2. gün sanırım burst appeal o sahne şovuyla orayı hakkaden guruplardan biriydi mesela(biraz sert olmasına rağmen). ilk günden de insanları erenden daha çok eğlendiren guruplar oldu bence... başarılar...

suppersoundselect demiş ki:
öncelikle belirteyim hiç bir müzik aleti çalmıyorum, hiç bir gurupla çalışmıyorum. sadece dinleyiciyim, iki gün boyunca belli bölümlerde şenlikte bulundum. eren kömürlü'nün dinlenmesi bence gayet normal... o saate küçük iboyu koysan o da dinlenir... başarısız mıydı? hayır başarısız değildi ama o saatte o sahnede olmayı bence hakkeden başka guruplar vardı... örneğin 2. gün sanırım burst appeal o sahne şovuyla orayı hakkaden guruplardan biriydi mesela(biraz sert olmasına rağmen). ilk günden de insanları erenden daha çok eğlendiren guruplar oldu bence... başarılar...

Hurock 2. başkanı olmanın da bazı faydaları olacak tabii :D
Hem bu sayede Eren kardeşimizle iyi geçinmeye çalışanlar da türemiş bak, ne güzel.

MG

jokermg demiş ki:
suppersoundselect demiş ki:

Hurock 2. başkanı olmanın da bazı faydaları olacak tabii :D
Hem bu sayede Eren kardeşimizle iyi geçinmeye çalışanlar da türemiş bak, ne güzel.

MG

hmm ikinci başkan mı? o zaman puzzle'ın parçaları oturdu. peki 1. başkanın da grubu olsaydı ne olacaktı merak ettim kim en son çıkacaktı? Erene o zaman başarılar demeye gerek yok eleman, neyse... kolay gelsin... konuşmamak daha iyi galiba....

msj biraz geç oldu ama neyse bence besteler çok ii ama konser sırasında soundcheck e fazla zaman ayrılamadığı için sesten dolayı bazı aksaklıklar oldu (her grupta olduğu gibi) ama olsun buda deneyimdir her zaman en kötüyü görmeden en ii olamazsın konser güzeldi Eren arkadaşım yolunda başarılar sana :metalhead

Geri