Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

Hacettepe rock topluluğunda kağıt üzerinde başkan yardımcısı olsam da söz sahibi olma açısından herkes eşittir.Hacettepe rock topluluğunda emeği geçen tüm arkadaşlara da tekrar çok teşekkür ederim.
Yorumların için saol arborvitae...

Arkadaşlar sıralamalarda tamamen tarafsız olmaya çalıştık

.Burst Appeal gerçekten iyi bir grup ama o gün alternatif günüydü ve o saate burst appeal i koyamazdık...

Kanımca eren oldukça iyi çaldı

arkadaşlar herşey gayet iyidi . erende bence herhangi bi olaydan degil sadece müzigiyle ve sahne tecrübesiyle o saatte cıktı herhangi bi torpile gerek yoktu . zaten onu orada izleyen (hemen hemen )herkes idrak etmiştir. tabiki diger gruplarda gayet iyidi zaten kotü bi grubun orda cıkması gibi bi ihtimal yoktu .

Yorumlarınızdan dolayı teşekkürler arkadaşlar.Hacettepe rock şenliği kesinlikle çok güzel bi anı olarak kalacak bende.

Hacettepe rock şenliğinde beraber sahneyi paylaştığımız tüm grupları tebrik ederim,ellerinize sağlık.

Önümüzdeki konser 18 haziran gibi görünüyor.Ayrıntıları yakında açıklarım.

MaMAmanana demiş ki:
cok begendim cok ilginc bi tarz yakalamissiniz..basarilar..

Genel anlamda grup rock fomatında olsada doğaçlamalardan,sololardan anladığım kadarıyla grup elemanları funk'a, jazz-blues'a falan yatkın,hatta davulcu arkadaş latin'de seviyor heralde...Bikaç tarz karışmasından dolayı böyle ilginç ve güzel bi tarz olmuş

jazz, blues altyapısı kendine müzisyen diyen her insanda olması gereken şeyler. bir de bunu sürekli ön plana çıkaran müzisyenler de dinlenesi olanlar. karışık marışık bişeyler var işte bilmiyorum ama sonuçta çok güzel :)
gelecek konser ne zaman kesin gelicez ve inşallah (inşallah yok kesin!) gircez. neyse iyi çalışmalar...

Canlı dinlemedim ama Jazz, Blues nerede anlayabilmiş değilim.
Eren'in kayıtlarında davulcu ve basçı neden yer almıyor bunu da anlayabilmiş değilim. Nasıl grupsa...

Hayretler
MG

Bence hacettepedeki konserin başarılı olmasının tek sebebi arkasındakidavulcuyla basçıydı,ama erenin inatla "ben yaptım,ben ettim" tavırlarını sürdürmesi hiç hoş değil.Arkadaş virtüöz geçiniyo ama arkasında çalan arkadaşlar erenden 10 kat daha iyi çalıyo bence.

Asla bi şeyi ben tek başıma yaptım demiyorum.Herşey grubumuzun başarısıdır...Asla tek başıma yaptım ettim demiyorum.Çıkarmış olduğum demolar benim demolarım olduğu için davulcu ve basçı arkadaşlarımın yer almadılar.Ama bir terslik çıkmazsa çok yakında kaydına gireceğimiz albümümüzde kayıda hepberaber gireceğiz....

Canlı performanslarımızdaki tarzımız demolardan biraz farklı oluyor.İşin içine Talat,Saykan,doğaçlamalar,diğer kayıda almadığımız birçok şarkı giriyor...

Önümüzdeki konser 28 Mayıs oluyor.Ve 18 Haziran'da da bir organizasyon var.Konserler hakkındaki ayrıntıları yakında açıklarım.18 Haziandan sonra bu konser sezonunu kapatıp kayıtlara başlamayı planlıyoruz.

Cherminsu demiş ki:
Bence hacettepedeki konserin başarılı olmasının tek sebebi arkasındakidavulcuyla basçıydı,ama erenin inatla "ben yaptım,ben ettim" tavırlarını sürdürmesi hiç hoş değil.Arkadaş virtüöz geçiniyo ama arkasında çalan arkadaşlar erenden 10 kat daha iyi çalıyo bence.

Eren öyle bişi dememiş eski forumdaki mevzulardan duydugunuz aklınızda kalan şeyleri buraya yazıyosunuz ve artık yapmayın yeter..Davulcuyla bascıda bi forum başlığı açsın o zaman mantıklı geliyo mu bu sana ? ya da Nick alıp yazsınlar..Ezbere kafa yormadan yazmayın şu başlığa bişiler

Özellikle Mg bu Eren başlığı her açıldığında aksiyonlara girip ortalığı birbirine katıyosun allahtan daha sana cevap veren olmadı.Siteden atılman yakında vatana millete hayırlı olacak.Yani biz bile arkadaşlar arasında yemek yerken felan yada dışarda otururken artık senin saçmasapan yorumlarını konuşup afedersin senle ta*ak geçer olduk.
Konser alanına cam sokulmıycak demiş Eren
Sende
Peki eren gözlüklerinle sen nası giriceksin Saygılar MG yazmışsınki
bu mesajın bizi bizden etti.Ben hala anlayamıyorum abicim sen ne yapmaya çalışıyosun?Artık yazma şu adamın başlığına bişi yazıcaksanda mantıklı rasyonel şeyler yaz.Adama sataşmandan hepimiz bıktık artık..

Turizm mezunuyum işletme (aof) son sınıftayım Ve ve ve ve ve ne yazıkki seninle aynı bölümde okuyorum.Arkeoloji ve Sanat Tarihi 1 deyim
onada sıra gelicek hukukta okuycam :p
---------------------------------------------------
Ben Eren'i savunmuyorum senin ilkokul 3 (yaşıtların) çocukları gibi Eren'i taşlamandan bıktık diyorum ki Arkadaşlarla otururken bi yerde ya da yemek yerken ws.. muhakkak senin eren ile olan sacmasapan diyalogların geçiyo ve her muhabbete ta*ak konusu oluyosun.
Lütfen bu husumete bi son ver çok rica edicem istirham edicem Muratcım..

Arkadaşlarına selamlar :)

Sizleri bir nebze neşelendirebildiysem ne mutlu bana :D

Eren'e anlatmaya çalıştığım ama kendisinin anlamak istemediği konuların çok güzel bir örneği şu aralar Bijen kardeşin forumunda yaşanıyor.
Diğer bir örnek ise Erkan kardeşin forumu.

Bu arkadaşların başarıları ve yaptıkları başkaları tarafından dile getiriliyor, takdir ediliyor ve büyük sevgi/saygı topluyor.

Aradaki farkları umarım Eren kardeşim de değerlendirir ve anlar da hayatına yansıtır.

Müvekkilinize sevgiler :)
MG

Arkadaşlarına selamlar :)

Sizleri bir nebze neşelendirebildiysem ne mutlu bana :D

Eren'e anlatmaya çalıştığım ama kendisinin anlamak istemediği konuların çok güzel bir örneği şu aralar Bijen kardeşin forumunda yaşanıyor.
Diğer bir örnek ise Erkan kardeşin forumu.

Bu arkadaşların başarıları ve yaptıkları başkaları tarafından dile getiriliyor, takdir ediliyor ve büyük sevgi/saygı topluyor.

Aradaki farkları umarım Eren kardeşim de değerlendirir ve anlar da hayatına yansıtır.

Müvekkilinize sevgiler :)
MG

Geri