Ten-izmir

zatara yorumların için çok teşekkürler geçen cuma dungeona gelip bizimle eğlenen herkese sonsuz teşekkürler cuma hepinizi ekrar dungeona eğlenmeye bekliyoruz...

zatara demiş ki:
fade out neydi öyle yaaaa. 8O kendimden geçtim dinlerken.bütün gece çalsaydınız dinlerdim onu.performens süperdi.ortam süperdi.eğlendim.teşekküerler
cuma gecesi gerçektende çok keyifli bir geceydi gelen herkese teşekkürler..."fade out" grupça çok ama çok sevdiğimiz şarkılardan biri iyi bir tepki alması da bizi çok sevindirdi yeni radiohead coverlerı da yakında gelecek..."baacan" yazın sanırım buralardayız bi kaç gün içinde netlik kazancak :) "cash" e de selamlar...

dınleme fırsatım olmadı ama en kısa zamanda grubunuzu dınlemek ıstıyorum basarılar hepınıze kolay gelsın.

TEN solist arıyor....
jimi hendrix , pearl jam , creed , duman , muse,red hot chili peppers ve radiohead söyleyen grunge tarzını benimsemiş sahne ve bar tecrübesi olan ve vokalistliği iş olarak değil hayat olarak gören müziğin önüne başka hiç bir şey koyamayan bir vokal arıyoruz bilginize...

enis-TEN demiş ki:
TEN solist arıyor....
jimi hendrix , pearl jam , creed , duman , muse,red hot chili peppers ve radiohead söyleyen grunge tarzını benimsemiş sahne ve bar tecrübesi olan ve vokalistliği iş olarak değil hayat olarak gören müziğin önüne başka hiç bir şey koyamayan bir vokal arıyoruz bilginize...
nası yani yaaa :?
enis?
çağatay neden ayrıldı? özel projesinden dolayı mı?
geçici bir şey bu değil mi? 8O

oykutonik demiş ki:
enis-TEN demiş ki:
TEN solist arıyor....
nası yani yaaa :?
enis?
çağatay neden ayrıldı? özel projesinden dolayı mı?
geçici bir şey bu değil mi? 8O
çağatayla grup arkadaşlığımızın dışında çok uzun yıllardır bi dostluğumuz var iş arkadaşlığımızdan öte dostuz ama hayat şartları ve şahsi kararlar sebebiyle iş arkadaşlığımıza nokta koyduk onun dışında dostluğumuz hala aynen devam etmekte...çağatay değirmencioğlu'na bu güne kadar verdiği emeklerden dolayı tekrar teşekkür ederiz...

oykutonik demiş ki:
e hayırlısı olsun o zaman ne diyebilirim ki?
üzüldüm ama.....
peki dungeon maratonuna devam mı? muhtemelen bir ara olacak sanırım...
tabikide bi ara kaçınılmaz tek düşüncemiz isteğimiz gibi bir solist bulup kışa bomba gibi girmek aradığımız solisti bulup hemen kışa hazırlanmak niyetindeyiz..

sLm

Arkadaşlar slm,enis arkadasım bana msj atmıs,bende antalyada yasıordum ama temelli izmirdeim artık,buraya yerlestim,evet 4 senedir fln vokallik yapıorum antalyada,bir cok grupla sahne aldım,bir cok tarz söledim,zaten bilgilerime www.kurayami.anatolianrock.com dan bakabilirsiniz ... Cevabınızı bekliorum,sizle calısmak isterim,olmassada olmaz :D Ama sürekli sizi destekleyeceimi bilmenizi isterim,her ne kadar da izlemesemde :D Nese arkadaslar ilgilenirseniz mailimide yaziim yogurtkoydumdolaba_ben@hotmail.com...Basarılarınızın devamını diliorum...Kolay gele :))

teşekkür ederiz

Çağatay Değirmencioğlu'na verdiği tüm hizmetlerden ve bizimle bulundu ğu tüm çalışmalarından dolayı TEN olarak teşekkürü borç biliriz... Herşey için teşekkürler çato...

meraba arkadaşlar...ben de ten'e taşekkürlerimi bi borç bilirim.süper zamanlar geçirdik.fakat enis'in de dediği gibi hayat şartları we kişisel kararlardan dolayı yollarımız iş baabında ayrıldı.tabiiki arkadaşlık dewam ediyor.enis,wolki,taner...hep yanınızdayım.bunu bilin...

Geri