Fe-mail

RAGE den ve NIRVANA dan çaldıklarınız muhteşem ötesiydi...Hep beraber transa geçtik...Ne yalan söyliyim başlarda dalga geçiyoduk ama dediğim gibi son 2-3 parçada yamulttunuz resmen bizi...

Bateriste (ismini bilmiyorum kusura bakmasın) bişey söylemek istiyorum..Konserde gördüğüm en güzel şahsiyettin..Bi kanatların eksik be güzelim...Seni seviyoruuuummm!! :LOL:

Konya'da gösterdikleri fevkalade performansdan ötürü bütün fe-mailsi tebrik ederim. Hoş ve nüktedan sohbetleriniz için de ayrıyetten...(By the way you all slept like sheeps on the way) :) Ama Türküz!!

1424201611_l.jpg

Konya'dan bir kare...

tygn demiş ki:
femail barısarockta cıkmayı düsünür mü???

Neden olmasın?
Bu tip (siyasi içerikli) etkinliklerde bizim için en önemli ölçü organizasyonun samimiyetidir.
Barışarock'ta yıllardır bazı seyleri basarabilmis,aynı gorusu paylaşsın paylaşmasın bircok kesimin takdirini kazanmıs bir organizasyon.
Eger sartlar uygun olursa cıkıp calmaktan sevinc duyarız.

valla cok iii olurya ses sistemi gecen sene cok kötü deildi ama gende istenen düzeyde deildi bunda acık hava olmasınında etkisi var bence ama gelen cok kaliteli gruplar var bi siz yoksunuz artık olun ya:))) ben onlara tavsiye etcem liste hazırlanırken burdan söz yalnız para vermiolar bilionuz,:))))

ya bide vokalist acayip tatlısın hele o konya karesinde valla harika cıkmıssın uzaktan izledim görememiştim ama duymustum valla dedikleri kadar varmıs:)))

ya bide vokalist acayip tatlısın hele o konya karesinde valla harika cıkmıssın uzaktan izledim görememiştim ama duymustum valla dedikleri kadar varmıs:)))

Kutlarım performansınız gibi fotoğraflarınız da ii çıkmış.Hayatta başarılı olmanızı temenni ederim.Okuduğunuz belli bir bölüm filan var mı?Ne bilim psikoloji gibi mesela...Ya da konservatuvar...

Geri