Vertigo (Rock) - İzmir

gençlik girmişken sizede bi hayırlı olsun demek istedim.. :) yeni grup haa :) tabii yaa izmir piyasasının yeni isimlere gruplara ihtiyacı var.. hepinizee grupça başarılar, dikkat edin kendinize.. :) hade kolay gele..

bluk blukk blukk (bu tunk'a, en çok güldüğümm saçmalık ya) :)

TUNK demiş ki:
Güncellenmiş program akışımız:

11 Mayıs Perşembe Carnival ve DeTone ile birlikte @Ooze Rock Bar

14 Mayıs Pazar @Guardian Rock Bar

Eğlenmeye devaammm... Ooze'a dikkatleri çekmek istiyoruz süpppper olacak:) Heyacanla bekliyoruz...

Küsme bakiim bana :D Yoksa Ooze'da sahneden atlarım!!

burcu burcu koklasam yüreğimde saklasam... hehe sen sevmezsin bunu ama yazmadan edemedim...
programınıza gelmeye çok niyetlendik ama hep erken başladık içmeye..yolları bulamadık:) işşallah bi pazar guardian'da olup performansını değerlendiricez...

p.s: (uçakla klimayı karıştıran bi dost ;) )

elephantwoman demiş ki:
burcu burcu koklasam yüreğimde saklasam... hehe sen sevmezsin bunu ama yazmadan edemedim...
programınıza gelmeye çok niyetlendik ama hep erken başladık içmeye..yolları bulamadık:) işşallah bi pazar guardian'da olup performansını değerlendiricez...

p.s: (uçakla klimayı karıştıran bi dost ;) )

burcu da bazen bulamıyo barı boşver üzülme:)
neyse kendisi internete pek sık giren bi insan değildir, ben kendisine iletirim:)

tamamdır..gelioruz o zaman.. yalnız siz de bize buyrun..pzt. felix'te ilk kez bornova'da sahne alacak olan "Newton" tanıtım programına çağırıorum sizleri :) yaşasın müzisyen dayanışması :)

tamam hadi hayırlısı.. komşuculuk gibi.. ama komşu komşunun külüne muhtaç tabi bi yerde..tanrımm..üzgünüm..fazla forum bulandırıo bi aşamadan sonra beyni.. :) görüşürüz pazar..

Arkadaşlar başarılarınızın devamını diliyorum. Umarm bir gün aynı sahneyi paylaşırız. Hakan'la uzun süre önce yapmayı planladığımız ama yapamadığımız bir şey (2004 Fanta'da satmıştı beni :) ).

vayvayvay kardeşim hakanın sonunda bir grubu olmuş. umarım artık bu grup tutar da hakan gibi deli bi gitaristi piyasa kazanır. vertigoya başarılar. bu arada hakanın mükemmel bir sesi vardır umarım yeteri kadar değerlendiriliyodur. kanka başarılar vertigo ya da başarılar. bu arada ankarada da birara vertigo diye bir grup vardı. daha önce vertigo isimli iki grupla daha karşılaştım bol bol vertigo:D:D:D

XENTRIX demiş ki:
vayvayvay kardeşim hakanın sonunda bir grubu olmuş. umarım artık bu grup tutar da hakan gibi deli bi gitaristi piyasa kazanır. vertigoya başarılar. bu arada hakanın mükemmel bir sesi vardır umarım yeteri kadar değerlendiriliyodur. kanka başarılar vertigo ya da başarılar. bu arada ankarada da birara vertigo diye bir grup vardı. daha önce vertigo isimli iki grupla daha karşılaştım bol bol vertigo:D:D:D

Hakan'la çalışmayı bilene grup ta var arkadaşlık ta:)

Bu arada biz İzmir'li Vertigo'yuz başkalarının vertigosu bizi ilgilendirmiyo:) Biz kendi vertigomuzu kendimiz yaşıyoruz. O kadaarrrrr...Başarı dilekleriniz için teşekkür ederiz!

MERHABA!!

25 Mayıs Perşembe akşamı Denge ile birlikte "AEGEE İzmir Yaza Merhaba Partisi"nde OPUS'ta sahne alacağız. AEGEE üyesi bir grup olarak gururla çalacağımız partiye herkesi bekleriz. AEGEE'yi biraz tanıyorsanız partilerinin nasıl geçtiğini de bilirsiniz zaten;)

Parti girişi 5 YTL dir ve bilete 1 yerli içki dahildir. Partiye katılabilmek için AEGEE üyesi olmak zorunlu değildir:)

26 Mayıs Cuma akşamı da Çanakkale Han bardayız. Ama sadece ordayız yani çalmıyoruz eğlenmeye gidiyoruz:) Oraya da bekleriz:) Ya da belki Hayal Kahvesi'ne de gidebiliriz...

ya neden gelicezki guardiana sizi dinlemeye o çirkin gitarsitiniz için mi yoqsa berbat davulcunuz için mi hele o basçı yoqmu aklıma gelince tüylerim diken diken arrrrrrgh!!!
şaka şaka :)
geçen hafta antalyada olduumuz için gelemedim barbarosla yardırmışsınız. bu hafta yine en önce şarkı söölemece candan izin alıp davul çalmaca olarak ordayım!!!
ha o çirkin gitarsite sööleyin beat it istiyoruzzz :):)
kendinize iyi bakın ;)

Geri