Az Vodka- Uşak

deil ne yazıkki grup dağıldı davulcu arkadaş beni gruptan çıkardı isim bizde kaldı :) şimdi yeniden warız ama grup 2 parça oldu bi yaz grubu bi kış grubu yazın başka adamlarla kışın başka adamlarla beraberis hayırlısı bakalım

her rock toplulugunda olur bu tür degisiklikler umarım kısa zaman icinde grup kadrosunu bulur oturur tamemen...
hayırlısı ne diyim

gurubunuza başarılar diliyorum. İnsanların müzik zevklerini çeşitlendirmeye çalısmak lazım. Umarım zamanla gerçekten güzel işler çıkarırsınız şimdiden başarılar birde demonuz warsa dinlemek isterim.

sadecearda demiş ki:
gurubunuza başarılar diliyorum. İnsanların müzik zevklerini çeşitlendirmeye çalısmak lazım. Umarım zamanla gerçekten güzel işler çıkarırsınız şimdiden başarılar birde demonuz warsa dinlemek isterim.

demomuzla ilgilenemiyoruz şuan yapıcaz iki kayıt ama fırsat yok kısa zamanda olucak inşallah bi tane küçük bişi war ama oda tam oturmadığı için gerek duymuyoruz göndermeye vs.yakında olucak dediğim gibi bi hazırlasak zaten çok kişi istio şarkımızı ama işte zaman ve imkan kısıtlılığı çünkü burası uşak :)

sadecearda demiş ki:

bu demo işi için çok soru soruluyor aslında elimizde temiz olmayan bi kayıt war ama dawullar olmadığı için upload yapmıyoruz bi ara yapıcaz inşallah bakalım kısmet kışa doğru şubat mart :D

açıklama :
azvodka elemanlarını her zamanki gibi yeniden değiştirdi artık bu son olur inşallah grup işi zor olay tabi kişisel menfaatler tarz vs...
grup'un son hali ;
gitar solo mertcan MERSİNLİ yine gitarda alper UÐURLU
bas gitar&back vokal fatih ÇAKIN vokal&keman merve KUZU davul yasin İŞLER
programlar artı konserler hakkında bilgi 1 hafta içinde belirtilecektir :)

abi hayırlı olsuun... çalışmalarınızın istikrarlı ve başarılı bi şekilde g,tmesini diliyoruum
yarın uşakta olmayı isterdiim. neyse tatil dönünce yine çıkarsınız umarıım ve sizi izleme zevkine erişiriim
kolay gelsiiiiin

Geri