Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Ne alırsan al floyd roselu gitar alma.

Bütün köprüyü söküp taktım bi vızıltı sesinden dolayı...allah belasını versin icat edenin. Dünyanın en lüzumsuz aparatı.

geçen sene 2400 dolar verip ikinci el gitar aldım. kaç para verdiğinin önemi yok, gitarın temizliği, kullanıldığı sürenin gitara pozitif katkısı düşünüldüğünde, sıfır gitar almak bana alıklık gibi geliyo.

Cidden öyle açmıştım konuyu ama önemli değil , ben cidden floyd rose olayını pek sevemedim bana çıkardığı sesler gereksiz geldi tabi alışınca farklı :)

Al benim Greco'yu, çek bir de high gain amfi bir daha ardına bakma :D:D

Şaka takılıyorum, sakın. Sıfır gitar için Thomann'ı da bir incele. Hesap kitap oradan da iyi bir şeyler yakalayabilirsin. Olmadı listene alternatifler oluşturursun.

Ama ikinci el ESP kesinlikle düşünülür.

Kardesim 4000 bütçen varsa bence en mantıklısı ozel yaptırmak. Hem vereceğin paranın hakkını sonuna kadar alırsın bizzat aklındakilerden bir şey ortaya çıkacağı için... Senin yerinde olsam het set, kaliteli ve yasli bir maun govde-sap, abanoz tuse, titanyum esik birsey yaptirirdim... 4000 liraya kadar deneysel seylerle harikalar ortaya cikarabilirsin "BENCE" :).

Kardesim 4000 bütçen varsa bence en mantıklısı ozel yaptırmak. Hem vereceğin paranın hakkını sonuna kadar alırsın bizzat aklındakilerden bir şey ortaya çıkacağı için... Senin yerinde olsam het set, kaliteli ve yasli bir maun govde-sap, abanoz tuse, titanyum esik birsey yaptirirdim... 4000 liraya kadar deneysel seylerle harikalar ortaya cikarabilirsin "BENCE" :).
Hep uğraş hocam bunlar:D

Yağız, öncelikle diğer arkadaşlar ve abiler gibi üslubunu, konuşma şeklini ve edindiğin bilgi birikimini tebrik ederim. Eğer tek bir gitar değil de gitar + amfi düşünecek olursan, gitar olarak PRS Torero'ya bakmanı tavsiye ederim. Çok fazla piyasası olan bir gitar olmadığı için sıfır ve ikinci elinde çok büyük fiyat farkı oluyor. Sıfırının yarısından da ucuza (1500-1600 TL) bazen bulabiliyorsun (Ben o şekilde almıştım). En azından gidip bir deneyebilir, maun + neck-through + FR nasıl oluyor görebilirsin.

Yağız, öncelikle diğer arkadaşlar ve abiler gibi üslubunu, konuşma şeklini ve edindiğin bilgi birikimini tebrik ederim. Eğer tek bir gitar değil de gitar + amfi düşünecek olursan, gitar olarak PRS Torero'ya bakmanı tavsiye ederim. Çok fazla piyasası olan bir gitar olmadığı için sıfır ve ikinci elinde çok büyük fiyat farkı oluyor. Sıfırının yarısından da ucuza (1500-1600 TL) bazen bulabiliyorsun (Ben o şekilde almıştım). En azından gidip bir deneyebilir, maun + neck-through + FR nasıl oluyor görebilirsin.
Teşekkür ederim tipi pek hoşuma gitmedi ama özellikleri gerçekten de iyiymiş:)

Geri