Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Ya başka gitarı almayı bende dusundum ama size komik gelecek ibanez i onerdiler bana ben ibanezin şeklinden ötürü kendisine bir turlu ısınamadım.Jackson da da tek bir muzik tarzı yapılıo die biliyorum. Ya gerie bc rich falan kaldıda ole gitarlar hep gothic tarzı gibi gelio gozume. Fender de dusundum ama onun da ses tonu Metallica gibi diil arkadasımın 2002 American Fender Strat i war ordan sahit oldum..

KHammett demiş ki:
Ya başka gitarı almayı bende dusundum ama size komik gelecek ibanez i onerdiler bana ben ibanezin şeklinden ötürü kendisine bir turlu ısınamadım.Jackson da da tek bir muzik tarzı yapılıo die biliyorum. Ya gerie bc rich falan kaldıda ole gitarlar hep gothic tarzı gibi gelio gozume. Fender de dusundum ama onun da ses tonu Metallica gibi diil arkadasımın 2002 American Fender Strat i war ordan sahit oldum..

Bir kere başta önyargılarda kurtul bence. Yok Jacksonla tek tarz müzik yapılır, B.C Rich gothic içindir falan böyle bişey yok. Fernder için doğru biraz çünkü single manyetikler tek başına sert tonlar veremez. Onun dışında da mesela Kurban'ın gitaristi Deniz de Jackson kullanıyo ama metal müzik yapmıyolar.

KHammett demiş ki:
Ya tamam on yargıyı braktım bi koseye bana harbici Metallica tonu werebilcek gitar war mı onu soyleyin ama ole aşmayın Gibson falan

harbici metallica tonunu ben ibanezden de ceksından da gibsından da esp den de alırım sende alırsın =) ama hangi gitarından ?

benzerini 500 ytl lik bir gitarla da alırsın 5000 ytllik gitarla da ama ölene kadar asla o tonun birebir aynısını alamazsın neden mi =)

TUŞE =D

bence sen metallica tonunun harbicisini değilde kendi tatmin olduğun tonun harbicisini almaya bak

ve sakın ukalalık yaptığımı sanma bende eskiden amanda şu ton olsun amanda bu ton olsun diye kastırdım ama ı ıh taşı sıksan suyu çıkar ama o ton çıkmaz =D

KHammett demiş ki:
Butcem 500- 650 ytl arası birazcık daha eklesem diorm da Epiphone Les Paul Standart alırım diorm da butceyi zorluyor oda.

650 ytlye cort Z6 satılıyordu.Bir arama yap istersen.Üzerindeki manyetiklerde emg marka.İşini fazlasıyla görür gibi.Ha bu arada satıcıyı falan tanımam.Sadece yardımım olsun diye yazıyorum.Kolay gelsin.

d3sp3rad03 demiş ki:
IT Warlock Shadow 650 lira gibi birşey ama çin malı insan bir önyargı ile yaklaşıyor.. Siz kullandınız mı bu gitarı tonu nasıldır acaba ? Şu an çok öneriye ihtiyacım var çok kararsızım ve yalnış karar verip elektrodan soğumak istemiyorum doğrusu : / Bir de tek rakip olarak diğer sitelerde Jackson filan diyorlar doğrumudur ? Ve ESP gitarla çalarken çok sırıtır mı ?
elimde bc rich nt warlock var.tam bi canavar amfiye bağladığımda resmen kükrüyo:D şiddetle öneririm bende senin tarzında çalıyorum..klavye kalınlığını hiç dert etme çok rahat alışılıyo ekstradan kattığı sustainde cabası :D nese diyeceklerim bu kadar

d3sp3rad03 demiş ki:
IT Warlock Shadow 650 lira gibi birşey ama çin malı insan bir önyargı ile yaklaşıyor.. Siz kullandınız mı bu gitarı tonu nasıldır acaba ? Şu an çok öneriye ihtiyacım var çok kararsızım ve yalnış karar verip elektrodan soğumak istemiyorum doğrusu : / Bir de tek rakip olarak diğer sitelerde Jackson filan diyorlar doğrumudur ? Ve ESP gitarla çalarken çok sırıtır mı ?

Ve ESP gitarlarla çalarken çok mu sırıtır derken?

2. el x10 alıyorum ıvır zıvır herseyı ıcınde tertemız kılcal cızıkler dısında tabıkı fıyatı 150 ye falan denk gelıo herseyı ıcınde sızce kotu bı karar mı verıyorum almakla 2 gun sonra alcam sızce vazgecıyımmı?

Öyledir zaten kargo genelde sana kalır :D Hayırlı olsun diyelim artık madem almışsın, gitar da baya şekilliymiş o yüzden fiyat farkı olabilir diğer renk seçenekleriyle, o yüzden de iyi bi fiyat oldu artık :D Güle güle kullan.

daha sadece kazandım almayabılırım 2 gun ıcınde karar vercem ona ıste fıyat son anda fırlamıs yoksa bıraz dengelnıodu kargoyla faln sımdı bıraz pahalı geldı 2. el ıcın ama temiz bayaa

Geri