Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Schecter hellraiser hybrid in floyd rose lu versiyonu süper gider...bende fr sizi var bayılıyorum gitara öyle söyleyeyim...emg 57 66 set var üzerinde...

seneye teog a girecek yaştasın şimdiden başarılar bu yaz tatili iyi değerlendir :) forumlarda heba olma gece rüyanda manyetik lambalı amfi kovalarsın sonra :))))

Schecter hellraiser hybrid in floyd rose lu versiyonu süper gider...bende fr sizi var bayılıyorum gitara öyle söyleyeyim...emg 57 66 set var üzerinde...

seneye teog a girecek yaştasın şimdiden başarılar bu yaz tatili iyi değerlendir :) forumlarda heba olma gece rüyanda manyetik lambalı amfi kovalarsın sonra :))))
Yok teoga girdim 3 yanlışım var ama aralık doğumlu olduğum için yaş 13 gözüküyor:)

yaşın gereği çok fazla bilgiye sahipsin,olanaklarda mevcut. senden dinleyelim bence ne kullanalım metalciler olarak ?
oturup bi kahve içmek isterdim. her gelen öneriye güzel mantıklı cevapların var. hal gidişat güzel...

İstanbuldaysan ve toplam 3 yanlışsa çok iyi iş cıkarmışsın kardeşim. Galatasaray dışında Kabataş, İstanbul Erkek falan tutar diye tahmin ediyorum. Olurda Sabancıya gelirsen iyi okuldur hojdur...

bu foruma bayıldım, 13 yaşında bir genç Nasıl da güzel ifade etmiş kendini, ve ne güzel bir işle uğraşıyor. Seni yetiştirenlerin ellerinden öperim. Senin de gözlerinden ,)

Geri